18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Już był w ogródku i witał się z gąska .

sedge • 2024-01-29, 22:31
Już był w ogródku i witał się z gąską.


6ku6buu6

2024-01-30, 17:14
BeardedBastard napisał/a:

pie**olisz jak potłuczony eko-zjeb aktywista od ratowania wszystkiego....



Nie. pie**oli jak ktoś, kto rozumie, że to co upolujesz jest twoje... Ty byś chciał żeby jakiś ku*as cię odstrzelił po tym jak zużyłeś większość swoich sił na upolowanie jakiejś sarenki? Myślę, że nie. Wara od drapieżników.

mesjans

2024-01-30, 17:45
SławomirS napisał/a:

Ingerencja sk***iałych ludzi w przyrodę to czyste kurestwo. Gorszego rodzaju szamba na tej planecie nie ma.



Dlatego nie dokarmiam.

summersun

2024-01-30, 18:41
6ku6buu6 napisał/a:

Nie. pie**oli jak ktoś, kto rozumie, że to co upolujesz jest twoje... Ty byś chciał żeby jakiś ku*as cię odstrzelił po tym jak zużyłeś większość swoich sił na upolowanie jakiejś sarenki? Myślę, że nie. Wara od drapieżników.



No to upolował lisa i teraz lis należy do niego. Życie.
A lisy i wilki to przede wszystkim sk***iałe szkodniki i ch*j kogo boli czego może chcieć jakieś prymitywne, tępe psowate. A drapieżnikiem jest przede wszystkim człowiek, nie jakieś przerośnięte, wściekłe szczury. Wara od drapieżników.

mazga50

2024-01-30, 19:06
BeardedBastard napisał/a:

pie**olisz jak potłuczony eko-zjeb aktywista od ratowania wszystkiego....



Aktywiszcze jak już. Oni lubią tworzyć takie poj***ne (jak oni sami) nowe słowa.

Abrakadarbra

2024-01-31, 10:31
Ale mily Pan, uratował tej sarence zycie

dr_dex

2024-01-31, 18:35
Dostał w miskę olejowa - wiadomo było ze daleko nie ujedzie :kawa:

łopatolog

2024-01-31, 21:56
Krak napisał/a:

No właśnie, trzeba tylko dalej pomyśleć głębiej kto zaburzył równowagę...



Czyli wypad ze swojego domku/piwnicy do lasu szałas budować, miasta wraz z infrastrukturą zaorać i posadzić las, rolnictwo ograniczyć do minimum tak więc szykuj własny ogródek... oczywiście jak Ci dziki zniszczą uprawę to nie waż się ingerować w przyrodę i nie zabijaj zwierzyny.

Nie wiem czy rozumiesz, ale ze względu na brak/nadmiar drapieżników populację trzeba regulować żeby "sarenki i liski" miały szansę żyć razem. Jeżeli będzie za dużo lisków to zabraknie sarenek i liski wejdą do miast lub pozdychają z głodu.

darek1234

2024-02-01, 14:14
łopatolog napisał/a:

Czyli wypad ze swojego domku/piwnicy do lasu szałas budować, miasta wraz z infrastrukturą zaorać i posadzić las, rolnictwo ograniczyć do minimum tak więc szykuj własny ogródek... oczywiście jak Ci dziki zniszczą uprawę to nie waż się ingerować w przyrodę i nie zabijaj zwierzyny.
Nie wiem czy rozumiesz, ale ze względu na brak/nadmiar drapieżników populację trzeba regulować żeby "sarenki i liski" miały szansę żyć razem. Jeżeli będzie za dużo lisków to zabraknie sarenek i liski wejdą do miast lub pozdychają z głodu.



Populacje ludzi też, choćby poprzez choroby, które ich toczą