18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Justin Mohn tatusiowi głowę obciął

GeorgeHarvey1 • 2024-02-01, 08:42

Po czym wygłosił manifest polityczny

majeńka

2024-02-01, 15:16
Siriuz napisał/a:

Maleńka powiedz, dlaczego używasz wobec siebie liczby mnogiej tak jak niegdyś Sowieci?

Nasz Majestat odmawia odpowiedzi na tą insynuację.

Siriuz napisał/a:

Ja słowem nie wspomniałem nic o materiale filmowym, odpisuje na czyjś komentarz... To Ty sobie dorabiasz "tezy" z dupy.

Dla kogoś z choć elementarną umiejętnością rozumienia kontekstu oczywiste było by że odpowiadam nie na konkretny komentarz a na całokształt wypocin którymi nas na Sadolu uraczasz.

A więc, tezy że:
* kacapi to istoty ludzkie
* promocja zatruwania środowiska
* COVID to konspiracja i wymysł
* wielki spisek żydowski
* LGBTy spiskują wraz z Żydami
itp, itd.

A to ma niemal 100% pokrycie z tym co głosi ów dżentelmen z filmu powyżej.

Siriuz

2024-02-01, 15:30
majeńka napisał/a:

Nasz Majestat odmawia odpowiedzi na tą insynuację.
Dla kogoś z choć elementarną umiejętnością rozumienia kontekstu oczywiste było by że odpowiadam nie na konkretny komentarz a na całokształt wypocin którymi nas na Sadolu uraczasz.
A więc, tezy że:
* kacapi to istoty ludzkie
* promocja zatruwania środowiska
* COVID to konspiracja i wymysł
* wielki spisek żydowski
* LGBTy spiskują wraz z Żydami
itp, itd.
A to ma niemal 100% pokrycie z tym co głosi ów dżentelmen z filmu powyżej.



To chociaż pisz "Nas" z dużej litery, skoro to chodzi o Twój majestat. Masz chociaż jakiś poddanych? :)
A te liste co wymieniłaś to powinnaś sobie na profilowym zamieścić, bo to świetna charakterystyka Waszego majestatu :) Chociaż możesz też te popularne naklejki dorzucić typu "Zaszczepiłam się w pierwszym możliwym terminie", "Piekło kobiet", dzika i flagę ukraińską :)

1234dupa

2024-02-01, 16:12
Demokratom dupa się pali bo wiedza że trump wygra to będą to nagłaśniać ile się da :)

TwójCzarnyPan

2024-02-01, 16:57
majeńka napisał/a:

Siriuz widzę że nie zauważyłeś treści przekazu. Powód tej akcji to że "rząd US popełnił zdradę przekazując pieniądze na pomoc Ukrainie", gadki jakie to LGBTy złe, i pie**olenie o Dżizasie Kristasie.
Czyli mamy kolejny dobitny dowód jakim pojebem trzeba być aby wierzyć w tezy które nam głosisz.


Kwestia czasu, gdy któryś zjeb z Sadistica odpie**oli podobną akcję. Siriuz nie, bo to c**a, ale jakiś na pewno się znajdzie, wystarczy poczytać komentarze. I to będzie koniec tego portalu bo media okrzykną go wylęgarnią ekstremizmu, a służby nie odpuszczą i dobiorą się do dup właścicielowi i administratorom za wspieranie terroryzmu.
Może to dobrze.

Siriuz

2024-02-01, 17:20
TwójCzarnyPan napisał/a:

Kwestia czasu, gdy któryś zjeb z Sadistica odpie**oli podobną akcję. Siriuz nie, bo to c**a, ale jakiś na pewno się znajdzie, wystarczy poczytać komentarze. I to będzie koniec tego portalu bo media okrzykną go wylęgarnią ekstremizmu, a służby nie odpuszczą i dobiorą się do dup właścicielowi i administratorom za wspieranie terroryzmu.
Może to dobrze.



Nie martw sie, jak lewackie totalniaki rozkręcą się to do zamknięcia Sadola wystarczy samo złe słowo na Rudego.

Maculata

2024-02-01, 17:24
TwójCzarnyPan napisał/a:

Najważniejsze, że wyginą piwniczaki co potrafią tylko pisać w necie brednie o lewackim i żydowskim spisku.



Co sprawi, że te ,,brednie" o spisku staną się rzeczywistością, przygłupi żydowielbicielu.

rosky

2024-02-01, 18:24
Od 2001 roku są inne fajne rzeczy

Kriski napisał/a:

Od 2001 roku nie ma krzesła.



Czy on odciął łeb staremu zeby pożniej wygłosić manifet ?
bez 1 części się nie obyło ? wtf

charliestarkpl

2024-02-01, 20:34
Czytam komentarze i się zastanawiam. Czy ktokolwiek z Panów faktycznie zrozumiał co facet na filmie mówi? Wydaje mi się że Panowie się zdziwią kiedy okaże się, ilu realnie naśladowców patriotów w US się pojawi.

summersun

2024-02-01, 21:03
Wciąż jest normalniejszy od przeciętnego transa aktywisty z fioletowymi włosami.

Trunek

2024-02-01, 22:32
silwerbalk napisał/a:

Ale stary robił na poczcie a nie w FBI .... Tak więc noo ch*j mu w oko. Bo jakby odj***ł federalnego to nawet bym zrozumiał ale gościa co robił na poczcie ?



Federalny by go rozwalił, tacy zaburzeni idioci jak on nie są w stanie nawet stanowić poważnego zagrożenia dla państwa.

Szkoda że swoim działaniem umocnił Bidena, bo to co odpie**alają w USA to akurat naprawdę jest równia pochyła.

Rangraf

2024-02-02, 02:08
Zgniłek3 napisał/a:

h*j mu głeboko w gardło.
Zabił ojca więc jego manifestem politycznym sędzia co najwyżej będzie mógł sobie dupe wytrzeć.



ch*j przez "c"h się pisze - zapamiętaj to sobie .

JenkinsPerkins

2024-02-02, 15:13
uzumw napisał/a:

Justin Mohn



predzej stary glosowal na Bidena a syn na Brauna jesli juz bo manifest byl mocno prawicowy i w sumie o BLM i lewakach powiedzial prawde

Wojtalo23

2024-02-02, 19:25
A idz Pan w cholere z takim filmem . Myślałem , że na te 15 min całą rodzinę przedstawi a pokazał Tylko starego . Nie ma równości na tym świecie.

TwójCzarnyPan

2024-02-02, 20:37
Czytałem, że jego ojciec nie był żadnym pracownikiem federalnym, tylko prowadził dwie firmy. Ale gość sobie uroił, że był od ponad 20 lat. A tymczasem, Sadole uroili sobie, że wszędzie wokół są Żydzi, banderowcy, pedały i lewacy. Jak widać, urojenia mogą być groźne dla otoczenia.
Pytanie, czy osoby z urojeniami należałoby eliminować zanim zrobią komuś krzywdę? Czytając wpisy pod dowolnym tematem zaczynam wierzyć, że tak.