18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Juba - Snajper z Bagdadu

MassSlesher • 2013-04-13, 22:18
Nie wiem czy mi się coś popie**oliło i nie wrzuciłem czy ktoś usunął, ale wrzucam bo nie znalazłem.

Juba - grupa partyzancka, która działała na terenie Bagdadu i zdejmowała amerykańskich żołnierzy. Większość raniła w korpus lub kończyny, ale były też strzały w głowę.

Długi 30 minutowy filmik:

I dwa inne:



Znalazłem jeszcze pięć, ale nie mogę wrzucić do komentarza, bo post się łączy.

kpiciel

2013-04-14, 12:48
Każdy w dorosły obywatel w Polsce powinien mieć karabin wyborowy i przejść odpowiednie szkolenie jak go używać. W razie wojny koszty ofensywy przeciw naszemu kranowi wzrosły by 1000000000%, a jak wszyscy wiemy wojny prowadzi się dla pieniędzy.
Wrzucam długi wykład Romualda Szeremietiewa, dlaczego powinno być tak jak wyżej napisałem. (jeśli nie czujesz się na siłach intelektualnych, aby go obejrzeć, to nie oglądaj.)
To metoda z tej zacofanej i biednej jak mysz kościelna Szwajcarii.
Odpowiada on także na pytanie: Czy armia jest potrzebna?

firer

2013-04-14, 15:03
j***ne brudasy!

kosmaty69

2013-04-14, 15:19
I po tym filmie, zmieniłem zdanie co to zabijania cywili w tych j***nych arabskich państwach. Niech k***a ładują tymi bombami w całe wioski, kurestwo trzeba wytępić.Cywil, dziecko, kobieta czy ch*j, wszystko na odstrzał. Potem i tak wyrosną brudasy i robią to samo co ich kozojebcy tatusiowie. Szkoda że broń atomowa ma tak duży zasięg rażenia ( prominiowanie ) , bo innaczej by sie zrzuciło 1 a porządnie i by był spokój. pie**olone allahy niemyte. Ale sie wk***iłem.

F-ICE

2013-04-14, 15:26
@UP To nie ciapaci się wpie**olili do czyjegoś kraju z ciężkim sprzętem w poszukiwaniu mistycznej broni masowego rażenia.

Sigeh

2013-04-14, 16:04
@kpiciel Wrzuć proszę swój komentarz jako osobny temat, warto rozpowrzechniać wypowiedzi mądrych ludzi.

myrney

2013-04-14, 16:05
Up
Niby tak ale chłopaki którzy dostają te kule z własnej woli też tam raczej nie są...

borisklinga

2013-04-14, 17:07
gdyby usa albo rusa wjechali nam do kraju bo twierdza ze mamy bron atomową to też byscie z nimi wlaczyli...a nie sory, 99% polskiego spoleczenstwa to pedały i cioty nieradzące sobie z najprostszymi problemami dnia codziennego,

Szmelc

2013-04-14, 18:43
piwo za dostających hamerykanów

wujcio

2013-04-14, 18:49
@myrney:

Nie są z własnej woli. Mylisz, że to odbywa się głosowanie kto chce jecać, a kto nie? Idąc do wojska idziesz na służbę. W Polsce jest tak, że jedziesz albo nie przedłużą ci kontraktu czy czegoś tam i nara. Oczywiście nikt o tym głośnonie mówi. Mówi się po prostu, że są to ochotnicy.

las84500

2013-04-14, 19:37
Bratyslav napisał/a:

To my powinniśmy ich zabijać... Nie ma się czym chwalić jakąś ciapatą organizacją.



Leszczu zapominasz o jednym. Kiedy szwendał się u nas Wermacht z dziadkiem płemieła, SS i Gestapo to Goebbels nakręcał sprawę wśród swojego jedynego, słusznego i cywilizowanego narodu żeby nas j***li i zabijali. Wiesz co to było AK (nazywane w Niemczech organizacją terrorystyczną) i jaki miało cel? Maksymalnie zatruć życie swojemu okupantowi. Co robią chłopaki ze snajperką na swojej ziemi? To samo hamerykańskiej hołocie krzewiącej "miłość i demokrację" przy pomocy M16 w zamian za ropę i rozliczenia za nią przy pomocy dolara. Można ich nie lubić za wpychanie się do Europy ale to między innymi dlatego stamtąd uciekają. Ci co mają jaja bronią swojej spuścizny.