18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

JP na 90 %

kudlaty321 • 2014-09-26, 15:09
Witam chciałbym wam opowiedzieć mała historię stawiającą policję w dobrym świetle.
Wstałem dziś rano i poszedłem na rozmowę o robotę. Następnie do dziekanatu załatwić kilka spraw. Zgłodniałem, więc pogoniłem do ulubionej jadłodajni -kebab. Zaznaczam, że prowadzi go Polak i kupuje mięso od Polaka z polskich kur i innych psów, ważne że polskie.
No i sobie tak jem i na skrzyżowaniu (strasznie zapchane drogi na Starym Mieście) stoi Matiz i koleś go nie może odpalić. padł przed pasami. Korek się zrobił jak dziś przed dziekanatem. W korku stała Policja i jak wszystkie samochody zaczęły przedmiotowego Matiza wymijać podjeżdża Policja, włącza koguta i wyskakuje dwóch funkcjonariuszy, którzy zabierają się do pchania Matiza. Mogli wje**ć mandat i zadzwonić po lawetę, ale pomogli, dlatego JP na 90%.

Tak tyko chciałem się podzielić.
PS. filmu nie mam bo tel. mam z innej epoki.
PS. 2 je**ć ciapatych i ich kebaby.

PanMarian

2014-09-26, 20:41
Juz 3 taka wiadomosc dzisiaj?
Wyglada to jakby dostali polecenie ocieplenia wizerunku xd
W sumie calkiem mozliwe, bo niby rzad "sie zmienil" i chca miec chociaz jedna statystyke, ktora sie przed wyborami polepszy.

Pozdrawiam

sz...........r9

2014-09-26, 20:47
Tak powinno być, powinni pomagać obywatelom na każdym kroku. Są na służbie obywateli, a nie odwrotnie. Choć ciągle o tym zapominają

jednoręki-ujeżdżacz

2014-09-26, 20:54
Sytuacja z Anglii. W skrócie. Znajomy A i znajomy B postanowili wypić piwo pod Tesco w samochodzie. Zaraz po browcu odjechali a za nimi policja. No to go na bok, dmuchnął, wynik dla niego pozytywny. Chce odjeżdżać a tu mu auto nie chce odpalić. Widząc ich jeszcze w lusterku chwycił za kable i macha żeby na krótko zapalić. Z uśmiechem odmówili, "bo mamy akumulator pod siedzeniami ale możemy cię zepchnąć w spokojniejsze miejsce". Zepchnęli i grzecznie się pożegnali. No miło.
P.S. Dla szerloków, kable miał pod ręką bo problemy z aku się zdarzały.

ni...........go

2014-09-26, 20:57
Ja jak byłem w Warszawie w tym centrum Kopernika to widziałem książkowy przykład żołnierza armii JP. Chłopak +/- 12 lat, trochę gruby, bluza JP i pro elo siema markowe spodnie Niko Belic GTA IV.

Lukasz2525

2014-09-26, 20:57
Ale odpalił na pych czy nie ?

Kaskaderdx10

2014-09-26, 21:40
jednoręki-ujeżdżacz napisał/a:

No to go na bok, dmuchnął, wynik dla niego pozytywny. Chce odjeżdżać a tu mu auto nie chce odpalić


wydmuchał coś na alkomacie i go puścili?

jednoręki-ujeżdżacz

2014-09-26, 21:48
Lukasz2525 napisał/a:

Ale odpalił na pych czy nie ?


Nie na pych tylko na kable i mój akumulator.
Kaskaderdx10 napisał/a:


wydmuchał coś na alkomacie i go puścili?


Aha, pytali o wiek, wagę, wklepali to na alkomat i dmuchnął. Mówi, że był w dużym szoku i nie pamięta wyniku. Ja zresztą też dmuchałem po Dębowym jakieś pół godziny po wypiciu... też mnie puścili :) W UK jest limit 0,8 promila.

gotmilk

2014-09-26, 22:26
Jak się nazywa ta buda z kebabem?

PhantomMask

2014-09-26, 22:29
taa za to j***nie ciapaków ci sami panowie wpie**olą ci się na chatę o 6 rano razem z drzwiami :D

Czekoo

2014-09-26, 22:39
Chyba nie widzieliście jakie cuda wymyśla Straż miejska (głupie k***y), aby wj***ć mandat. :szczerbaty:

layout

2014-09-26, 22:53
Generalnie wszystko fajnie pięknie, zabrakło zwrotu "jebac tych co na łokciu maja dziary" albo coś w ten deseń, a wkrętka sponio. Leci super bronx.

dkdaniel

2014-09-26, 22:57
Tak JP na ileś tam zasranych procent. Bohater. Ciekawe ilu takich niedojebków dzwoni po psy jak dostaną z liścia od byle przechodnia?

bemol

2014-09-27, 00:38
No mandat to oczywiście się nie należał, ale mogli olać i pojechać dalej jak wszyscy. Przpchnęli? Pomogli? To plus dla policjantów. Takie zachowanie należy propsować, niezależnie czy robi to gliniarz czy żul. Tyle w temacie.

oc...........ki

2014-09-27, 10:55
grondir napisał/a:

js 100 %? co to znaczy?



jeżeli "p" w skrócie jp 100% - to policjant
a autor postu jest studentem
to analogicznie...
w skrócie js100% - "s" to student