18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Joshua Hoffine

Es...........ne • 2009-07-08, 13:53
niektóre zdjęcia żywcem wyjęte z koszmarów






































da...........ee

2009-07-08, 16:14
Remake'i ktorych amerykanie nie spartolili mozna policzyc na palcach jednej reki, a dokladnie na jednym palcu - jest to The Ring Gore'a Verbinskiego.
Poza tym warto wspomniec, ze absolutne wyszly im Egzorcyzm Emily Rose.

Natomiast z azjatyckich absolutnym killerem jest The Shutter.

Mnich

2009-07-08, 16:21
Esne napisał/a:

akurat mało przekonujący jest twój argument, horror to nie tylko strach i flaki ale zmielenie mózgu widza w drobny pył poprzez klimat i wiele innych czynników, niestety ale amerykanie potrafią sp***olić każdy dobry horror który z powodzeniem dało się oglądać w wersji "skośnookiej"



Mielenie mozgu na pyl to chyba domena trillerow :) z tego co wiem to horrory maja straszyc i przerazac. Ogladnijcie sobie Martwe Zło albo jakis inny stary horror (Egzorcysta ? niekoniecznie ;p z tych nowszych mozna wspomniec jedynie The Eye i to w wersji amerykanskiej bo skosno oka byla taka se). Moze beda Was smieszyc efekty z plasteliny ale to kiedys przerazalo i wtedy naprawde umieli robic filmy a nie to co teraz - duzo krwy i przesciagnie sie w tym kto wiecej flakow z kogo wydrze;p

Esne jak chcesz dyskutowac o horrorach jako filmach (bo tutaj sa zdjecia;p ) to zaloz osobny temat ( sama mi tak kiedys powiedzialas ^^ )

A zdjecia bardzo ladne :p dziecko w masce rox ! :)

krak3rs

2009-07-08, 16:25
Esne napisał/a:

...amerykanie potrafią sp***olić każdy dobry horror który z powodzeniem dało się oglądać w wersji "skośnookiej"...



a gdzie ja wspomniałem o wyższości kina grozy z Ameryki nad Azjatyckim?

mówiąc szczerze miałem na myśli produkcje Hiszpańskie - REC , Sierociniec.

Es...........ne

2009-07-08, 16:25
Mnich napisał/a:


Esne jak chcesz dyskutowac o horrorach jako filmach (bo tutaj sa zdjecia;p ) to zaloz osobny temat ( sama mi tak kiedys powiedzialas ^^ )

to nie zaczęłam gadkę od postu o skośnych oczach ^^

a co do zdjęć to w niedługim czasie wrzucę więcej

krak3rs

2009-07-08, 16:43
Mnich napisał/a:


Moze beda Was śmieszyć efekty z plasteliny ale to kiedyś przerażało...



Kiedyś to i BUKA była straszna.
[img:cbac748858]http://bellerofontka.blox.pl/resource/buka.jpg[/img:cbac748858] :-P


Teraz jest "moda" na brutalnośc... Dzieciaki wola ogladac mase krwii i gumowych flakow.
Kasa... To się sprzedaje wiec i to produkują.

justeen

2009-07-08, 16:52
btw... czemu policjanci na ostatnim zdjeciu swieca latarkami jak juz jest widno?

sethia

2009-07-08, 17:05
jak dla mnie foto z dziewczynką schodzącą po schodach jest przerażające, normalnie czuję ręce tego potworka na swoich nogach i to z klaunem... nienawidzę klaunów

MonkOfWar

2009-07-08, 17:26
Ten klaun za prześcieradłem jest strasznie straszny. Tak jak i to zdjęcie w piwnicy

si...........nt

2009-07-08, 20:33
Czerew, Blair Witch Project, to jeden z najsmieszniejszych horrorow jakie widzialam, moglabym to nawet na cmentarzu ogladac, otoczona szczurami itd, dalej bedzie mnie bawic, nie wspominajac juz o Martwym Źle, ktore rozwala na lopatki, The Eye, jest dobrym filmem, w sumie, nawet ladnym, ale calkiem niedawno ogladalam Smakosza, tez cacy, choc motyw ze skrzydelkami u potworka nieco rozbroil.

Horrory, ktore zawsze dzialaja na mnie w ten sam sposob, czyli odpowiedni, spelniaja swoja role to 1408, na podstawie ksiazki Kinga, Mirrors- chocby za realistyczne efekty i Candyman- stary ale jary :D

kazdy ma inny poglad oczywiscie na film, ksiazke czy rozne tam takie, ale uwazam ze kazdy film powinien byc obejrzany kilka razy zeby wyrobic sobie o nim zdanie, o ile za pierwszym razem byly watpliwosci.

ot, tyle ode mnie.


a co do zdjec, sa fantastyczne, jest w nich cos czego fotografom na zdjeciach brakuje, drugie dno, glebia.

BARDZO MI SIE PODOBA.czekam na wiecej :mrgreen:

Rh...........ox

2009-07-09, 08:56
The last house on the left (ale nie ten nowy!!!) i Paperhouse to horrory klimatyczne ;-)
A jeśli chodzi o filmy ryjące banie to polecam Johny got his gun. Skończył się film, przeleciały napis, a ja dalej siedziałem i patrzyłem się w czarny monitor...

Sethup

2009-07-09, 12:26
Świetne...
na przedostatnim jest bodajże Bobo - The murder clown.
Ale jak się zwał film?

Es...........ne

2009-07-09, 13:40
Znalazłam jeszcze tylko 4 zdjęcia z tej serii







justeen

2009-07-09, 18:22
Esne napisał/a:

Znalazłam jeszcze tylko 4 zdjęcia z tej serii
Obrazek


to jest motyw z texanskiej masakry piłą mechaniczną