18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kam0l

2013-03-28, 14:07
OK sztuka jak sztuka ale żeby to zrozumieć trzeba brać to samo co on.

Dekorator

2013-03-28, 17:40
Pierwsze próby w glinie:







androgenius

2013-03-28, 18:03
Spoko, spoko, ja bym mu doprawił jakieś nieproporcjonalnie wielkie rogi przy użyciu jakiegoś szkieletu w środku, popracuj nad zmarszczkami i fakturą skóry, najlepiej odcisnąć własną skórę na czymś plastycznym, twardszym od gliny i potem to odcinąć na rzeźbie. Sam troszkę rzeźbiłem w mydle swego czasu i glinie modelarskiej, ale jakoś nie wytrwałem w tym zbyt długo, wolałem rysunek i farby :)

Zakładam, że na bank znasz zbrush, więc polecam się nim pobawić.

Teraz natomiast jestem w trakcie pisania książki i odstawiłem rysowanie prawie całkowicie, jednak sądzę, że tylko czasowo, od takich pasji nie sposób skutecznie uciec.

Piwko leci. Szkoda, że tak mało ludzi zajmuje się tym amatorsko i tak wielu potrafi jedynie rzygać hejtem na czyjeś pracki.

WojciechKaruzelski napisał/a:

ohohohoho, wch*j dobre :roll:

Pratchett od kilku dekad ma lepsze na każdej okładce swoich książek



Nie porównuj Kidby'ego, dwie zupelnie różne tematyki, chociaż styl nieco zbliżony.

spiepszaj_dzbanie

2013-03-29, 00:45
androgenius napisał/a:

Narysuj lepsze, pedale z wólki kartoflanej.


Mocne słowa, jak na cienką k***ę. Szkiełko go oddziela i może kozakować.

Nie będę nic rysował k***o gimbusiarska, co nie zmienia faktu że to coś jest ch*jowe a nie fajne. Nie wszystkie gówna co jakiś pie**olony ćpun wysra są fajne.

androgenius

2013-03-29, 01:01
Właśnie dupsko swoje skompromitowałeś, paziu z zabłocia. Nawet mi k***a nie odpisuj :D

Tobie tapiry szczać prowadzać a nie sztukę oceniać.

kulwon przez f

2013-03-29, 12:46
34-latkowi zylka w dupie pekla, bo komus w internecie nie podobaja sie rysunki jakiegos pie**olonego narkomana, gdzie ja k***a zyje... co za zywe gowno