18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Znawca_Cipek

2022-02-22, 19:11
Podobno (według lewactwa), każdy za młodu jest korwinistą, a potem z tego wyrasta. To ich główny argument. No cóż, ja poglądów nie zmieniam. Precz z lewactwem! P*S to też lewactwo, dla jasności.

Kriski

2022-02-22, 19:52
Typowy nowoczesny przekaz, wyrwać coś z kontekstu i niech publika jadem pluje.

Arathnmor

2022-02-22, 20:11
Cóż, her Mucha od zawsze potrafił przyj***ć czymś skrajnym. Szkoda że częściej czymś skrajnie debilnym. Mimo ciekawego podejścia do ekonomi , to zawsze starał się sp***olić swój wizerunek oraz poparcie. A co do wyborów powinna istnieć prosta zasada - wrzucasz do gara podatkowego haracz z tytułu swojej pracy - masz prawo głosowania jak ma wyglądać polityka. I kończy się rozdawnictwo na rzecz bezproduktywnych długopisów.

buszta2

2022-02-22, 20:12
Znawca_Cipek napisał/a:

Podobno (według lewactwa), każdy za młodu jest korwinistą, a potem z tego wyrasta. To ich główny argument. No cóż, ja poglądów nie zmieniam. Precz z lewactwem! P*S to też lewactwo, dla jasności.



To podśpiewał w swoim protestsongu mata czy inna wykładzina do katate a prawda jest taka że w obecnym stanie geopolitycznym gdyby wk***ili Włodka na tyle żeby najechał na kraj tanich fajek to szmaciarze jego pokroju szukali by w popłochu flag PZPRu po dziadkach.

surojak

2022-02-22, 20:25
No właśnie, to wychodzi na to, że od 89 wraz z Bolkiem sami murzyni głosują w Polsce. Między innymi głosując na konfe, pis, po, i innego rodzaju ścierwa.

qzi666

2022-02-22, 20:48
surojak napisał/a:

No właśnie, to wychodzi na to, że od 89 wraz z Bolkiem sami murzyni głosują w Polsce. Między innymi głosując na konfe, pis, po, i innego rodzaju ścierwa.


kto w 89r wiedział że bolelk to bolek? z Tymińskiego się śmiali.
on był symbolem ci co na niego głosowali mieli go za człowieka a nie za tw

Bona1

2022-02-22, 20:50
surojak napisał/a:

No właśnie, to wychodzi na to, że od 89 wraz z Bolkiem sami murzyni głosują w Polsce. Między innymi głosując na konfe, pis, po, i innego rodzaju ścierwa.



Tak z ciekawości, dlaczego konfa to ścierwo?

janlew

2022-02-22, 21:12
buszta2 napisał/a:

Biorąc pod uwagę sytuację w stanach to coś w tym jest.


Nie coś, tylko przecież globalna żydokomuna i lewactwo celowo zalewają białe kraje czarnymi i czerniawymi, by właśnie tak było. Nikt z IQ powyżej durnowatej biurwy czy kurewki, nie zagłosuje na lewicę. Oni zagłosują.

pizmak289

2022-02-22, 21:38
Znawca_Cipek napisał/a:

Podobno (według lewactwa), każdy za młodu jest korwinistą, a potem z tego wyrasta. To ich główny argument. No cóż, ja poglądów nie zmieniam. Precz z lewactwem! P*S to też lewactwo, dla jasności.



To wtedy ch*j Ci w dupę, skoro popierasz gościa, który jest rasistą, nie szanuje kobiet, niepełnosprawnych i pewnie wiele innych grup. Typa, który popiera Putina i jego agresję na Ukrainę i typa, któremu milion razy będziesz tłumaczyć że 2+2=4 a on Ci odpowie, że to tylko jakaś tam teoria przekupionych naukowców.
Nie jestem lewakiem, a tym bardziej pisiorem, ale każdy kto popiera tego odklejonego dziada jest kretynem.

Heliar

2022-02-22, 21:44
qzi666 napisał/a:

kto w 89r wiedział że bolelk to bolek? z Tymińskiego się śmiali.
on był symbolem ci co na niego głosowali mieli go za człowieka a nie za tw



ZNP nadal ma się dobrze, więc zapewne nadal nic w szkole o przewrotach w latach 90 nie ma. Tak głupio Broniażowi na swoich srać. Kilku wiedziało i chciało coś z tym zrobić. a główne skrzypce grał nie kto inny jak sam Macierewicz . Dla zainteresowanych na wiki Noc Teczek

https://pl.wikipedia.org/wiki/Noc_teczek

Jeśli ktoś nie rozumie dlaczego PiS z PO skacze sobie do gardeł, to odpowiedzią jest właśnie noc teczek.

martils

2022-02-22, 21:51
pizmak289 napisał/a:

To wtedy ch*j Ci w dupę, skoro popierasz gościa, który jest rasistą, nie szanuje kobiet, niepełnosprawnych i pewnie wiele innych grup. Typa, który popiera Putina i jego agresję na Ukrainę i typa, któremu milion razy będziesz tłumaczyć że 2+2=4 a on Ci odpowie, że to tylko jakaś tam teoria przekupionych naukowców.
Nie jestem lewakiem, a tym bardziej pisiorem, ale każdy kto popiera tego odklejonego dziada jest kretynem.



Wypie**alaj - zesrałeś się

plastic

2022-02-22, 21:51
pizmak289 napisał/a:

To wtedy ch*j Ci w dupę, skoro popierasz gościa, który jest rasistą, nie szanuje kobiet, niepełnosprawnych i pewnie wiele innych grup. Typa, który popiera Putina i jego agresję na Ukrainę i typa, któremu milion razy będziesz tłumaczyć że 2+2=4 a on Ci odpowie, że to tylko jakaś tam teoria przekupionych naukowców.
Nie jestem lewakiem, a tym bardziej pisiorem, ale każdy kto popiera tego odklejonego dziada jest kretynem.



weź załóż nowe konto/konta i się nie kompromituj, leniwa łajzo

w zeszłym roku reklamowałeś tu szczepionki:

Cytat:

warto się już nawet zaszczepić dla świętego spokoju, bo nie wiadomo, co tam wymyślą.



KrystekKrystek napisał/a:
Cytat:

k***a mać! Weź mi logicznie odpowiedz po ch*j mam się szczepić skoro po zaszczepieniu nadal mogę się zarazić i innych zarażać?! Tylko tak z sensem, tak logicznie.



Cytat:

masz mniejsze szanse na zarażenie, a jeśli już jakimś cudem się zarazisz, to będzie to łagodny przebieg choroby. Szczególnie pomaga to osobom starszym, schorowanym.
Poza tym po każdej innej szczepionce masz szansę, że się zarazisz, czy to korona, czy gruźlica




ja bym cie wypie**olił z pracy za taką h*jową robote, bo od razu widać co tutaj robisz.

pizmak289

2022-02-22, 22:05
plastic napisał/a:

weź załóż nowe konto/konta i się nie kompromituj, leniwa łajzo
w zeszłym roku reklamowałeś tu szczepionki:


KrystekKrystek napisał/a:





ja bym cie wypie**olił z pracy za taką h*jową robote, bo od razu widać co tutaj robisz.



Całe szczęście, że zapie**alasz na produkcji albo przy tulipanach i możesz sobie pomarzyć o wypie**oleniu kogokolwiek, może jedynie Korwina w dupę ci się uda.

Aleo

2022-02-22, 22:06
Bona1 napisał/a:

Tak z ciekawości, dlaczego konfa to ścierwo?



bo każdy polityk to ścierwo
X