18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

matiTSWS

2013-07-13, 23:18
ulifont napisał/a:

a ten wyzej dawno wpie**olu nie dosyał od kogoś dużego a życze ci żyć w państwie tego "kurewicza" debilu ,jak co mozemy sie ugadać na spotkanie weź z dwóch kolegów,tvn nie oglądam

chodzi o matiTSWS





A co jestes dużym pie**olonym przerośnietym lysym dresem? A w ch*ju Cie mam! Jesteś przekonany że Korwin to wariat i nic nie zdziala w tym kraju? To daje Ci teraz możliwość wykazania sie, powiedz jaka inna partia oprócz KNP jest w stanie naprawić ten kraj geniuszu? Powiedz że Palikot to Cie wyśmieje

ulifont

2013-07-13, 23:19
no i zaś wasz idol

di...........os

2013-07-13, 23:19
kemcia napisał/a:

lewak to ktoś kto wpie**ala ci się w życie uważając się za mądrzejszego od ciebie i wiedzącego lepiej od ciebie kim jesteś przy okazji odbierając ci prawo do decydowania o własnej własności twierdząc że umie zagospodarować tym lepiej, bo lewacy z góry zakładają że społeczeństwo to debile a każdy robotnik nie ma mózgu, co objawia się min tym że w fabryce w której pracuję takie np. mydło musi mieć kartę charakterystyki, a każdemu pracownikowi należy powiedzieć że nie służy do jedzenia i wpychania do oczu. Lewacy nie są liberalni. Używają tego słowa w odniesieniu do promowania dewiacji i niszczenia wartości konserwatywnych (rodzina, wolność). Lewacy są nieefektywni w pracy bo zamiast pracować wolą się opie**alać w urzędach i na zasiłku ew. w polityce(zero honoru).




Czy nie znasz słów Korwina? On sam chce ograniczyć demokracje, bo według niego ludzie to debile, a każdy robotnik nie ma mózgu.

kemcia

2013-07-13, 23:20
@up
z kolegami ta każda c**a potrafi. Jak jesteś taki cwaniak to rusz dupę sam trollu. Acha no tak, ty nie masz kolegów.

koreapłn

2013-07-13, 23:21
korwin o wychowaniu musisz się jeszcze wiele nauczyć!

(do komentujących)
nie, ja nie jestem ekspertem!

ulifont

2013-07-13, 23:24
palikot to tysiąc razy gorsze ścierwo,ale on nic nie zmieni wierzcie,dopuszczenie go do władzy spowoduje w najgorszym przypadku wojne,jego teorie nie są odpowiednie na nasz grunt

erhard

2013-07-13, 23:26
Szacun dla Korwina za zimną krew i tą niewyobrażalną cierpliwość, szczególnie do ludzi nie chcących podjąć normalnej dyskusji.

matiTSWS

2013-07-13, 23:27
dionizodoros napisał/a:




Czy nie znasz słów Korwina? On sam chce ograniczyć demokracje, bo według niego ludzie to debile, a każdy robotnik nie ma mózgu.




On nie chce ograniczyć demokracji, on chce ja calkowicie usunąć. Uważasz że demokracja to taki wspanialy ustrój? Uważasz że glos żula spod sklepu powinien być tak samo ważny jak glos profesora uniwersytetu?-słowa Korwina. Większość zawsze jest i bedzie glupia. Są jednostki które nadają się do pracy i są jednostki które nadają się do władzy. Jeśli ktos myśli że większość wie lepiej to jest w duzym blędzie. Tyle w temacie.

MlodyPoliglota

2013-07-13, 23:35
@matiTSWS


popieram Cię w 100%

co za głupia p*zda. Nie ma JKM racji? Że murzyni nas będą zarzynać? TO SIĘ JUŻ DZIEJE! Długo nie trzeba było czekać na zamach (ten najgłośniejszy w Londynie). Jak można komuś tak przerywać wypowiedzi, obrażać "rozmówce". Ta baba (bo kobieta to dla niej za ładne określenie), jest psychicznie niepełnosprawna.

oju

2013-07-13, 23:43
"teraz jest boom moda na wolny rynek, poczytajcie o tym bo to też ma mnóstwo minusów i dopiero może doprowadzić do wypompowania kapitału za granicę" - popie**oliło cię ekonomiczny analfabeto? Kapitał nie ma narodowości, to po pierwsze, a po drugie niby jakim cudem powoduje wypompowanie kapitału? Niestety tak to nie działa. A rzekome próby ochrony narodowego kapitału (już samo to stwierdzenie to ostre pie**ololo), czyli protekcjonizm to gówno, które należy zaorać, ale żeby to wiedzieć trzeba było przeczytać Bastiata, więc polecam się zabrać do książek, KNYPIE!


A co do samego Korwina to dla mnie jest za bardzo konserwatywny i zbyt mało liberalny.

Magnus

2013-07-13, 23:47
Ja pie**olę co to jest za kobieta... że on tam wytrzymał i jej nie wyj***ł :homer:

Dziedziu6

2013-07-13, 23:48
a tak swoją drogą to co to za lewacka k***a obok pana Janusza ?

Hrodgar

2013-07-13, 23:53
Jestem pełen podziwu dla Pana Korwina Mikke, za każde wspólne wystąpienie z którymś z oponentów. Ja bym k***a nie wytrzymał i wybuchł słuchając ich pie**olenia oderwanego od rzeczywistości, albo słysząc po raz setny tą samą formułkę, której nauczyli się na zjazdach partyjnych.
X