18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

AmorPatriae

2013-07-13, 22:44
Z lewakami nie powinno się rozmawiać, bo oni są niebezpieczni dla społeczeństwa. Lewactwo powinno być traktowane jak choroba psychiczna. Ci ludzie powinni siedzieć w zakładach psychiatrycznych bądź więzieniach i to od zaraz!

ulifont

2013-07-13, 22:49
korwin mikke jest bardoszkodliwym politykiem jeśliby go dopuścić do władzy no ale wasz tok myślenia lepszy,nawet nie potraficie powiedziec dokładnie kto to lewak,jestem jak coś konserwatystą z odchyleniem liberalnym

adekniejadek89

2013-07-13, 22:51
@up

koliberek? zawsze spoko
chyba, że mówisz wyłącznie o kwestiach społecznych. Wtedy też spoko. A tak serio, teraz jest boom moda na wolny rynek, poczytajcie o tym bo to też ma mnóstwo minusów i dopiero może doprowadzić do wypompowania kapitału za granicę

oc...........an

2013-07-13, 22:52
Mów "Lewactwo powinno być traktowane jako choroba" - głosuj na "lewackie" partie, żyj w "lewackim" kraju, na "lewackim" kontynencie :ok:

Masterof

2013-07-13, 22:52
ulifont napisał/a:

jestem jak coś konserwatystą z odchyleniem liberalnym



Mogę cie dotknąć ?

kartton

2013-07-13, 22:56
dla korwina zawsze piwko!

ma ktoś link do całego wywiadu?

Polandball

2013-07-13, 22:57
@lajtowy:
cz. 1


cz.2 (ta z memem)

kemcia

2013-07-13, 22:57
lewak to ktoś kto wpie**ala ci się w życie uważając się za mądrzejszego od ciebie i wiedzącego lepiej od ciebie kim jesteś przy okazji odbierając ci prawo do decydowania o własnej własności twierdząc że umie zagospodarować tym lepiej, bo lewacy z góry zakładają że społeczeństwo to debile a każdy robotnik nie ma mózgu, co objawia się min tym że w fabryce w której pracuję takie np. mydło musi mieć kartę charakterystyki, a każdemu pracownikowi należy powiedzieć że nie służy do jedzenia i wpychania do oczu. Lewacy nie są liberalni. Używają tego słowa w odniesieniu do promowania dewiacji i niszczenia wartości konserwatywnych (rodzina, wolność). Lewacy są nieefektywni w pracy bo zamiast pracować wolą się opie**alać w urzędach i na zasiłku ew. w polityce(zero honoru).

kartton

2013-07-13, 22:58
@mrMarek27 leci piwko!

matiTSWS

2013-07-13, 23:08
ulifont napisał/a:

korwin mikke jest bardoszkodliwym politykiem jeśliby go dopuścić do władzy no ale wasz tok myślenia lepszy,nawet nie potraficie powiedziec dokładnie kto to lewak,jestem jak coś konserwatystą z odchyleniem liberalnym



Serio?... Co ty k***a jasnowidz czy co? Wk***ia mnie takie pie**olenie, dzieciaku nasluchales sie bajek w tvnie że Korwin jest niebezpieczny i wierzysz w to jak debil... JKM powinien wziac w garść to państwo bo jako jedyny podaje pomysly jak naprawić to nasze państwo i co najlepsze bardzo sensownie je argumentuje.

Mam taki pomysl, zaglosuj na jakąś partie, powiedz nam na jaka, a spróbuj potem narzekać to obiecuje Ci k***a że Cie ch*ju znajde i dopie**ole!! Dość z bezsensownym pie**oleniem

ulifont

2013-07-13, 23:08
Masterof jak coś możeszz mnie dotknąć i tak sobota wieczór w domujestem, zawsze jakiś otwór

di...........os

2013-07-13, 23:09
AmorPatriae napisał/a:

Z lewakami nie powinno się rozmawiać, bo oni są niebezpieczni dla społeczeństwa. Lewactwo powinno być traktowane jak choroba psychiczna. Ci ludzie powinni siedzieć w zakładach psychiatrycznych bądź więzieniach i to od zaraz!



Kto to jest lewak? Jeśli jest to ktoś, kto nie głosuje na Korwina czy RN, to 95 % ludu polskiego winno być przetrzymywana w zakładach psychiatrycznych. Co więcej - skoro to oni tworzą społeczeństwo, to zagrożeniem dla nich są właśnie ci drudzy, prawi (zakładając, zgodnie z twoim tokiem rozumowania, że obywatele dzielą się jedynie na lewaków i prawych).


Wiem, wiem, większość to idioci. Ale jeśli tak jest i to elita prawych winna rządzić według ciebie krajem, nie powinieneś wskazywać na konkretne grupy ludzi, jako na zagrożenie dla społeczeństwa: wszak musiałbyś umieścić w więzieniu wszystkich, oprócz tej elity mającej zarządzać. A w końcu jesteś zwolennikiem głodówki dla bezproduktywnych - czyli choćby nie utrzymywania więźniów (za Korwinem, rzecz jasna). Wobec tego powinieneś skazać na śmierć tę większość. Wtedy mógłbyś budować nowy wspaniały świat, mój ty oświecony mężu elity.A

ulifont

2013-07-13, 23:14
a ten wyzej dawno wpie**olu nie dosyał od kogoś dużego a życze ci żyć w państwie tego "kurewicza" debilu ,jak co mozemy sie ugadać na spotkanie weź z dwóch kolegów,tvn nie oglądam

chodzi o matiTSWS

Kantel

2013-07-13, 23:15
Korwin krytykuje lewackie, "matczyne" wychowanie...

X