18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

St...........el

2012-10-26, 01:12
Aż mi się skojarzyło:


Chleb razowy

2012-10-26, 01:13
maniek napisał/a:

Wg ustroju Korwina to czerwona hołota będzie miała w Polsce raj wykształcenie dla bogatych, prawa dla wykształconych, a to przecież czerwoni są w Polsce najbogatsi. A przeciętny człowiek będzie zapie**alał, tyle, że już nie będzie przepisów regulujących płace i powiedzmy 16 godzin dziennie za pół chleba, butelkę wody i mieszkanie w baraku. Ot, niewolnictwo współczesne pełną gębą.


Właśnie czerwona hołota w normalnym społeczeństwie by nigdy nie zdobyła wykształcenia. Socjalizm bowiem specjalizuje się w rozwiązywaniu problemów, które sam tworzy. Zatem ludzie myślący "po czerwonemu" tworzą patologie, dzięki którym się wzbogacają, ponieważ w stworzonym przez siebie gównie czują się jak ryba w wodzie. Przeciętny zaś człowiek potrafi zadbać o swoje interesy, o to się nie martw. Najgorsze, wg mnie, w naszym systemie społecznym jest to, że wychodzi się z założenia, iż 80% ludzi na świecie nie jest w stanie żyć bez ingerencji administracji publicznej, dlatego należy im pomóc (oczywiście za pieniądze, które sami płacą w formie podatków). Gdyby tak rzeczywiście było, to ludzkość nawet nie doszłaby do epoki kamienia.

Co do rysunku: tych troje to świetni teoretycy w kwestii krytyki "lewactwa", ale zbyt mało konstruktywnego przesłania, żeby wprowadzić swoje teorie do praktyki. JKM mądrze mówi, ale głupio się zachowuje, więc jest świetnym filozofem, ale polityk z niego żaden (polityk powinien być rozważny, a nie gadać co mu ślina na język przyniesie). Cejrowski ma niejednolite poglądy: raz opowiada się za liberalizmem, ale jego marzeniem (tak mi się wydaje) jest wprowadzenie teokracji katolickiej, co z liberalizmem, nawet tym gospodarczym, jest sprzeczne. Owszem uwielbiam go za niektóre teksty i komentarze co do współczesnego społeczeństwa, ale ten człowiek nie potrafi się ustatkować, zarówno życiowo jak i światopoglądowo. Wolniewicza zbytnio nie znam, ale kojarzy on mi się jako filozof PiS, która dla mnie jest zwykła partią socjalistyczną.

maniiiek

2012-10-26, 01:21
Pan Mularz napisał/a:

Kto ci synu takich głupot nakładł do głowy?


A wiesz, czytałem to coś, co jest hucznie nazywane "programem politycznym". Dodatkowo wziąłem pod uwagę poziom sk***ienia ludzkości i mi taki smutny obraz wyszedł. Coś jak obozy pracy we Włoszech. Widocznie w przeciwieństwie do Ciebie potrafię samodzielnie myśleć i kojarzyć fakty.
Chleb razowy napisał/a:

Właśnie czerwona hołota w normalnym społeczeństwie by nigdy nie zdobyła wykształcenia.


Problem w tym, że oni JUŻ mają te pieniądze. Żeby się ten system Korwinistyczny sprawdził trzeba by wszystkim zabrać i rozdzielić po równo na nowy start. I tak co kilka pokoleń robić żeby nie powstały kasty bogatych i niewolników.

soqu1

2012-10-26, 01:51
ten łysy z lewej, to pewnie Monika Olejnik

Pan Mularz

2012-10-26, 01:56
maniiiek napisał/a:


A wiesz, czytałem to coś, co jest hucznie nazywane "programem politycznym". Dodatkowo wziąłem pod uwagę poziom sk***ienia ludzkości i mi taki smutny obraz wyszedł. Coś jak obozy pracy we Włoszech. Widocznie w przeciwieństwie do Ciebie potrafię samodzielnie myśleć i kojarzyć fakty.



Widocznie w przeciwieństwie do mnie nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz. Wychodzą potem takie farmazony jak widzimy powyżej.

maniiiek napisał/a:

Problem w tym, że oni JUŻ mają te pieniądze. Żeby się ten system Korwinistyczny sprawdził trzeba by wszystkim zabrać i rozdzielić po równo na nowy start. I tak co kilka pokoleń robić żeby nie powstały kasty bogatych i niewolników.



Co ty wymyślasz?

Aley_23

2012-10-26, 01:57
Cytując słowa klasyka: "Giń lewacka k***o"

Dopek

2012-10-26, 02:00
I zaś pogawędki o polityce... Piwo za pracę własną ;)

vass

2012-10-26, 04:49
Razem mają całe 2% poparcia, no może 3% w porywach i od ponad 20 lat to się nie zmienia :)

xqvz

2012-10-26, 07:31
vass--> Przekonałeś mnie. Kiedyś Cię nie lubiłem, ale teraz już wiem, że prawica jest bee. Twoja działalność na sadisticu wyprowadziła mnie z tej przykrej zaściankowości. Dziękuję Ci :*

Aragon1988

2012-10-26, 07:58
lewica? prawica? Dzieci drogie, czy ktoś zauważył, że obecnie programowo najbardziej lewicową partią jest pis?

xqvz

2012-10-26, 07:59
Aragon1988--> Gospodarczo na pewno ;>

KoTu159

2012-10-26, 08:02
Nuda w szkole ;]

maniiiek

2012-10-26, 08:11
@Pan Mularz dobra. A może uzasadnisz swoją wypowiedź zamiast mi ciągle sugerować jaki to głupi jestem? Wytłumacz mi jakim cudem w kraju gdzie: wykształcenie jest dla bogatych, prawa głosu mają bogaci, ludzie sami decydują jak prowadzić swój biznes nie dojdzie do sytuacji, gdzie bogaci będą jechać na reszcie niczym szlachta na chłopstwie? Już kiedyś mieliśmy taki system i to się rozbiorami zakończyło. A co robili chłopi? Woleli biernie wspomagać zaborców, bo Ci zapewnili im godniejsze życie, teraz się pie**oli o braku świadomości narodowej, ale prawda jest taka, że nikt nie będzie lojalny wobec własnego oprawcy. Tylko proszę o jakiś argument, a nie "kto CI głupot nagadał". Wiesz przynajmniej co to jest argument, czy definicję Ci wkleić?

K-...........an

2012-10-26, 08:14
Lewica? Prawica? Cała ta banda poza światłem flashów i obiektywami kamer popija sobie razem najlepsze trunki śmiejąc się z takich jak wy, którym udało się wmówić ze w Polsce istnieje u władzy jakaś prawdziwa lewica czy prawica...

booore

2012-10-26, 08:20
Rozpoznaję rewolwer.
X