18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jimmy śpiewa

~Ludomir • 2010-10-13, 22:13
Poznajcie Jimmiego, całkiem sympatyczny facet. Niestety Jimmy cierpi na zespół Touretta, no i do X Factora raczej sie nie nadaje.



pozdrawiam...

raspbery

2010-10-14, 16:15
dobra nie pie**olcie jak jest strasznie i i przykro bo ludzie mają jeszcze większe problemy a tek koleś na filmiku udaje i ch*j wam w dupę :)

bloodwar

2010-10-14, 16:45
A mi się wydaje, że z tym syndromem to niezła ściema tzn. może i rzeczywiście nimi tak potrząsa, wzdryga i mają te odruchy i grymasy ale te mimowolnie wyrzucane przekleństwa to dają od siebie. W sumie nie ma nic fajniejszego na świecie niż na niedzielnym obiadku u rodziców spojrzeć teściowej prosto w twarz i powiedzieć "mógłbym prosić o [wzdryg, grymas] TY pie**olONA W DUPĘ ZASRANA STARA k***O [grymas], sól i popielniczkę. Zupa jest bardzo [grymas] j***nA p*zdO dobra, o i firanki sobie nowe [wzdryg] k***A kupiliście, pasują do koloru ścian [grymas] DO ch*jA."

Dadox

2010-10-14, 17:16
ma dystans do siebie

chetek

2010-10-14, 17:31
Z tymi wulgaryzmami to wychodzi na to, że muszą być one najprostszą i najprymitywniejszą formą wyrażania emocji, stąd podświadomie cisną im się na usta. Idąc dalej - jak można karać ludzi za coś, co jest naturalnym odruchem (vide polskie prawo)?

Z drugiej strony, jakbym był tak pokrzywdzony przez los, to też bym się o tym najmilej nie wyrażał :D

@opossun
"Chyba nie masz zielonego pojęcia o podstawowych chorobach genetycznych."

Zabrzmiało mi to trochę jak "chyba nie masz zielonego pojęcia o matematycznej reprezentacji stanu układu kwantowego [ty kretynie i idioto!]"

Ano, jak widać, nie ma...

opossun

2010-10-14, 17:38
na YT jest filmik "Brzydkie słowa". Składa się z 3 części. Niektórzy powinni go obejrzeć, a może wtedy rozjaśniłby im się trochę na bani.

Apollo

2010-10-14, 18:20
opossun napisał/a:

Apollo życzę Ci, żeby nie spotkało to kiedyś Ciebie albo Twojej rodzinki. A teraz idź sam dobrowolnie zamknij się w pokoju bez klamek. Chyba nie rozumiesz o co kaman w tej chorobie...



Dziękuję Ci, jak dotąd wszyscy u mnie zdrowi a teraz wracaj do swoich pacjentów... ;)

chryvnek

2010-10-14, 20:36
Dobra dobroczyńcy, teraz niech mi ktoś podyktuje tytuł tej piosenki co jankes śpiewa (ewentualnie przeliteruje).
Z góry dzięki!

Ragnar SW

2010-10-14, 21:39
Oj oj oj nagle wszystkim się włączyło współczucie, jestem pod wrażeniem - naprawdę - no dobra prawie.
Coś za dużo osób chyba oglądało south parka i odcinek o tourecie - powiem uczciwie - normalnie jestem przeciwny głupim docinkom, ale nagle okazuje się że JEDNA choroba wzrusza prawie wszystkich i choć obrywa się na tym portalu wszystkim - takie osoby mamy traktować specjalnie - i tu błąd, albo bronimy wszystkich - bo każdy ma prawo do choroby, ułomności lub choćby głupiej wpadki - czy jest to alkoholizm, down czy inne; albo polewamy po równo. W czym oni są tacy specjalni i dlaczego odbieracie nagle tak ostro krytykę jedynie ich choroby - bo jedynie tego nie potrafię zrozumieć., bo żywcem mi to wygląda na moralizatorstwo z wcześniej wspomnianego S P lub po obejrzeniu "Rozmowy w tłoku"

kucu19

2010-10-15, 09:52
R.E.M. - Losing My religion w podobnym wykonaniu. ... Fuk it :!: :evil:


Re...........ms

2010-10-15, 10:01
piwko za to ze ladnie zaspiewal, grunt to sie nie poddawac i realizowac swoje marzenia

LoLO_

2010-10-15, 13:31
opossun z takich ludzi można się śmiać maja dystans do siebie i uważają to za coś śmiesznego ;)

ja tam sie z takich chorób śmieje bo są śmieszne i nie zaprzeczaj tego faktu

a co do psychiatryka takich ludzi aż zal wysyłać !

Czerew

2010-10-15, 19:20
szacunek że nie siedzi w ukryciu z tym, tylko żyje jak normalny człowiek.

linanus

2010-10-20, 23:50
LoLO_

jak to jest dla Ciebie smieszne to lepiej zgin bo takich ludzi jak Ty nie powinno sie nawet rodzić.

qwertywgn

2011-02-26, 21:48
A jak mu dam piwo to się zamknie ?