18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jim Carr mistrzu

Mojoo • 2013-05-18, 22:04
Takie dwa kawały ze skeczy Jima Carra, warto było w miare ogarnąć angielski choćby żeby go słuchać na YT

-Często ludzie zastanawiają się, czy aby ich dziewczyna nie jest dla nich za młoda, czy są dla siebie odpowiedni. Otóż ja mam sposób na to jak rozwiać te wątpliwości. Otóż dziewczyna prawdopodobnie jest za młoda, jeśli musisz robić "a leci leci samolocik", żeby namówić ją na seks oralny .

drugi - rozj***ł mnie tym:

-Dla czego tak dużo amerykańskich dzieci umiera podczas tych szkolnych masakr? No więc, dobiec do wyjścia to nie lada wysiłek.

cannabis7777

2013-05-19, 11:33
Mojoo napisał/a:


-Często ludzie zastanawiają się, czy aby ich dziewczyna nie jest dla nich za młoda, czy są dla siebie odpowiedni. Otóż ja mam sposób na to jak rozwiać te wątpliwości. Otóż dziewczyna prawdopodobnie jest za młoda, jeśli musisz robić "a leci leci samolocik", żeby namówić ją na seks oralny



jak jej noga grubsza od twojego ch*ja to można r*chać

kalosz90

2013-05-19, 14:46
Cytat:

warto było w miare ogarnąć angielski choćby żeby go słuchać na YT



Masz piwko za dobre dowc**y, ale warto by było w miarę ogarnąć polski żeby przekładać nań.

eligurf

2013-05-19, 20:18
@cannabis7777
jak jej noga grubsza od twojego ch*ja to można r*chać"

Jest też wersja, że jak kostka większa od nadgarstka (odwrotnie mają tylko noworodki)

Kawał pierwszy dobry, ale w jakiejś wersji sobie go kojarzę

Drugi jeszcze lepszy przy czym (wiem że to był monolog):
- Dlaczego tak dużo amerykańskich dzieci ginie podczas szkolnych masakr?
- Bo dobiec do wyjścia to nie lada wysiłek.

smyndryl

2013-05-19, 21:32
Ej, czemu Emma płacze?

Mojoo

2013-05-28, 17:50
Oczywiście, że wiem jak się to pisze.
Bardziej zastanawia mnie to, że dajesz ludziom dobry humor, a oni i tak się przypieprzą, że o jedną spacje za dużo postawiłeś... Dlaczego?