18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

JFK o tajnych stowarzyszeniach

MoneyCash • 2013-02-02, 20:33
Wypowiedź Kennedy'ego na temat tajnych stowarzyszeń, warte obejrzenia ;)

SharpSe

2013-02-02, 21:20
Pomijajac roznego rodzaju teorie spiskowe cos jest na rzeczy. Masoneria, Iluminaci, Wolnomularze, "Ludzie zza kurtyny", zwal ich jak zwal ale fakty sa takie ze zabili jego i cala jego rodzine. Bo mowi cos bardzo niewygodnego. Jak dla mnie jeden z najwiekszych przywodcow XX w. a zaj***li go jak bezpanskiego psa.

MoneyCash

2013-02-02, 21:25
Zaj***li go bo byl niewygodny, tylko czekam na negatywne komentarze ludzi ktorzy utkneli w mainstreamie :P

Galin

2013-02-03, 00:04
A kilka miesięcy później pojechał do Dallas i już nie wrócił.

Blade ziele

2013-02-03, 01:47
Nie on jeden i nie ostatni. Bardzo szybko kończyli życie ci, którzy mówili o "tych rządzących światem" i niech pie**oleni "fachowcy" z tymi wyuczonymi reakcjami na temat rzekomych spisków sp***alają. Wierzcie sobie w co chcecie śmiecie ale wam nie dane jest przejrzeć na oczy a ta planeta przez właśnie takie tępe bydło dała się omamić kłamstwom waszych plugawych "władców".

Aha taka nowinka z przed dawien dawna - 80% wszystkich pieniędzy i udziałów na tej planecie należy do grupy 10 osób więc nie mówcie mi, że wszystko jest w porządku

DiesIrae

2013-02-03, 16:51
Ziemia, woda, halucynacja, hemoglobina, dwutlenek węgla, taka sytuacja! I jeszcze mistyfikacja :hitler:

Gszysztow

2013-02-03, 16:58
DiesIrae napisał/a:

Ziemia, woda, halucynacja, hemoglobina, dwutlenek węgla, taka sytuacja! I jeszcze mistyfikacja :hitler:



Na szczęście ci, o których mowa mają takich jak ty. :idzwch*j: Śmiesznych i pozytywnych.

masterwow

2013-02-03, 17:01
podobno gdyby nie ta grupa 10 wszystko by się wyłożyło... jesteśmy tylko pionkami w grze

Pery86

2013-02-03, 17:07
Spoko, tylko że to jest wypowiedź o ZSRR...

slonzok

2013-02-03, 17:08
to jest ten co nasciagal latynosow do USA by zapewnic swojej partii elektorat, Kolonko ostatnio o tym mowil.
Na nim europejskie lewactwo np. z Francji sie wzoruje.

Jego brat jeden z najwiekszych nieudacznikow jacy rzadzili CIA.

goldenguti

2013-02-03, 17:10
gwindak napisał/a:

Pomijajac roznego rodzaju teorie spiskowe cos jest na rzeczy. Masoneria, Iluminaci, Wolnomularze, "Ludzie zza kurtyny", zwal ich jak zwal ale fakty sa takie ze zabili jego i cala jego rodzine. Bo mowi cos bardzo niewygodnego. Jak dla mnie jeden z najwiekszych przywodcow XX w. a zaj***li go jak bezpanskiego psa.


Masoneria to Wolnomularze. A co do ciekawostek to istnieją dokumenty, z których wynika, że masoneria (Wielki Wschód Francji o ile mnie pamięć nie myli) maczała swoje palce w rewolucji francuskiej (a dokładniej ją wywołała).

ja...........91

2013-02-03, 17:11
Co z tego ze to powiedzial?

Ludzie ktorzy sie interesuja czymkolwiek wiedza i potrafia znalezc informacje na dane tematy polityczne. Problem w tym ze tych ludzi jest tylko kilka % co nic nie da poniewaz 9X% spoleczenstwa to ciemna materia tej planety ktora ma wyj***ne na wszystko oprocz zbednego konsupcjonizmu.

Z kazdym kolejnym dniem coraz bardziej widze ten tepy swiat i zastanwiam sie dlaczego nie moglem urodzic sie 300 lat pozniej.

Rottensparrow

2013-02-03, 17:20
Zapominacie o fakcie że JFK był szkodnikiem mimo nie należał do żadnego "stowarzyszenia", poprostu był tępym komuchem

Voodoo96

2013-02-03, 18:21
O ile to prawda to tylko trzech prezydentów hameryki nie należało do lóż masońskich i skull and bones. Ci prezydenci to Abraham Lincoln (zabity w zamachu) , JFK (również zabity) oraz Barrack Obama (choć nie mam co do niego 100% pewności)