18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

język polski - pytanie do Sadoli.

kapal12 • 2016-01-09, 07:06
Siemanko.
Pytanie do użytkowników portalu sadistic.pl

Chciałbym z góry wspomnieć nie jestem nowy na tym forum, wiem jakie panują tu zasady, ze tu nie ma zmiłuj itp, itd.

Od kiedy użytkownicy tego ów portalu zaczęli być tak restrykcyjni pod względem pisanego języka polskiego, poprawnej polszczyzny, ortografii itp. ?
Sam osobiście nigdy nie patrze jak pisze robię wiele błędów a to ortograficznych czy też literówek, lecz to co się dzieje na tym portalu zaczyna być dosłownie żenujące. czasami mam wrażenie ze za druga strona monitora siedzi ta j***na polonistka z liceum i dalej próbuje mnie udupić abym nie doszedł do matury...serio do tego stopnia znaczna część użytkowników wytyka błędy ortograficzne .
głupi przykład.
wstawił ktoś sobie temat, niby nie śmieszny ale w sumie nie ma do czego się przyczepić, lecz zaraz ... jest coś napisał ch*j przez samo ''h" . i już wielka fala hejtu .
nie łatwiej i o wiele milej by było przyj***ć się do kogoś o ch*jowy temat i powiedzieć żeby z tym wypie**alal i takiego gówna nie wstawiał.

Ludzie sadistic to nie szkoła by ludzi pouczać pod względem jezyka. np. zamieszczacie filmik po angielsku i ktoś nie rozumie angielskiego to jest idiota i zjebem bo nie umie nawet podstaw, a jak ktoś np w filmiku gada po kaszubsku lub śląsku to burda odrazu ze to polski portal . ludzie... ogarnijcie sie. jakies 3 lata temu sadole sie dogadywali na calym portalu bez spin . a teraz normalnie podyskutowac bez burdy tylko na hardzie ...

wiec... Moim zdaniem sadistic to nie korepetytorka jezyka polskiego tylko portal z sadystycznym humorem i wiem ze wiekszość was jebie moje zdanie, ale chciałbym aby tu sie zwracało bardziej uwage na treści materiału/opisu a nie na ortografię.

i wiem ze tu sa ludzi róznych kategorii od narodowcow(którzy wiem ze bedą mieli spine bo ahhh TO POLSKA xd) przez nazioli (choc te dwa to to samo), normalnych ludzi, dresów(bez obrazy nie wiem jak was inaczej opisać), az do punkow(a.k.a. brudasy) i anarchistow. wiem ze macie podzielne zdania lecz to nie j***ny piknik polityczny lecz sadistic. wolne media użytkowników.

ch*j rozpisalem sie, jest nie skladniowo, napewno z błedami itp . ale takie jest moje zdanie.
pozdrawiam.

jonaona

2016-01-09, 07:21
nie ma co płakać, pakuj plecak i wracaj do szkoły, nieuków ci u nas dostatek

Bankracy

2016-01-09, 07:36
zwracamy uwagę na ortografię bo to boli gimby.

krzyks

2016-01-09, 09:20
A w tagach to Ci się k***a nawet "język" nie chciało napisać poprawnie... :homer:

kapal12

2016-01-09, 10:29
krzyks napisał/a:

A w tagach to Ci się k***a nawet "język" nie chciało napisać poprawnie... :homer:



masz jakiś problem z tym ?

MichaU

2016-01-09, 10:38
kapal12, przez takich, jak ty, w Polsce ciągle obniża się poziom nauczania w szkołach.

kapal12

2016-01-09, 12:53
@up szczerze ? zauważyłem, że wręcz odwrotnie. poziom edukacji w polsce jak i w Europie stale się podwyższa. Lecz nie o to chodzi w tym temacie wiec proszę czytaj ze zrozumieniem :) temat jest o wytykaniu błędów ortograficznych na tym portalu a nie o poziomie nauczania w tym durnym kraju .

MichaU

2016-01-09, 14:38
kapal12 napisał/a:

@up szczerze ? zauważyłem, że wręcz odwrotnie. poziom edukacji w polsce jak i w Europie stale się podwyższa. Lecz nie o to chodzi w tym temacie wiec proszę czytaj ze zrozumieniem :) temat jest o wytykaniu błędów ortograficznych na tym portalu a nie o poziomie nauczania w tym durnym kraju .



Wytykania drobnych błędów ani literówek sam nie rozumiem, ale jak ktoś wali poważne błędy, to to aż razi w oczy.

TB303

2016-01-09, 17:07
Bardzo k***a dobrze, że jesteśmy rygorystyczni wobec tego. Sadistic to polska strona i kultura wymaga, by własny język szanować, i pisać poprawnie. Jak mamy wątpliwości co do pisowni jakiegoś słowa, ładnie szukamy w google lub słowniku. Ja zawsze staram się pisać jak najpoprawniej, by mój post był czytelny dla każdego.
Jak jesteś leniem i nieukiem, to nie musisz pisać poprawnie - nie zdziw się jednak, jak będą Cię poprawiać i krytykować.
Byłem kiedyś na takim jednym forum, gdzie za niepoprawną pisownię, dostawało się ostrzeżenia - na sadolu by się takie coś przydało :-D