18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Centurion

2011-04-02, 00:54
Cytat:

ch*joza ale jeśli Sadistic dostaje dobrą kasę za promowanie tego gówna i dzięki temu można serwery opłacać to w sumie mi nie przeszkadza jedną reklamę w tę czy we wte przesrcollować skoro są frajerzy co na to kasę wykładają (sponsorzy)



Promujemy ich bo się znamy, udostępniliśmy im też całkowicie nieodpłatnie trochę miejsca na jednym z serwerów gdzie stoi strona maturatobzdura.tv i inne ich wynalazki. Sadistic nie ma z tego ani złotówki. Zresztą, nie wiem czy oni sami na tym co robią coś (już) zarabiają...

A ta cała "wojna" z Niektyrym Krytykiem jest oczywiście ustawiona, ale jak widać masa idiotów dała się w nią wciągnąć.

riodoro1

2011-04-02, 01:36
@Cent: ale przyznać trzeba, ch*jozę na siłę już robią, niedługo będzie jak Moda na Sukces "Matura to bzdura, odcinek 1928"

viceroys666

2011-04-02, 08:53
Cytat:

wszystko fajnie, ale autostrada po niemiecku jest właśnie die Autobahn. nie znając języka, lepiej nie brać się za poprawianie czyichś błędów koleś.
pzdr




glizdka

2011-04-03, 18:51
zapomniałem dodać: ale tagów naj***ł

.:...........:.

2011-04-03, 18:56
glizdka napisał/a:

zapomniałem dodać: ale tagów naj***ł



On za każdym razem tak. Nic odkrywczego nie napisałeś.

BongMan

2011-05-16, 17:56
niemcy (celowo z małej) to ch*je. Tyle w tym temacie.

.:...........:.

2011-05-16, 18:15
BongMan napisał/a:

niemcy (celowo z małej) to ch*je. Tyle w tym temacie.



Phi, i tak bóg kocha wszystkich jednakowo.

gucioster

2011-05-16, 19:55
Ale mnie wk***ia ta polaczkowatość Polaków. Wbijają tacy ludzie bez kultury na Sadistica i komentują jacy to Niemcy nie są, a tak właściwie to nie znają ani jednego człowieka tam urodzonego.

Ludzie, nie nawidzę germanofobów! Piszcie co chcecie, ja wielu Niemców znam i wymieniłbym połowe zakompleksionych Polaków na tych właśnie Niemców.

Pozdrawiam.