18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jezus

elvese1 • 2012-01-01, 09:27
Tak by wyglądała taca gdyby żył na ziemi:


rockface123

2012-01-01, 11:20
hahah :D dała dupy żeby oczyścić swoją dupę...duszę znaczy się :D zajebisty film :)

Robster

2012-01-01, 12:36
Szkoda, że była już u mnie kolęda, puściłbym filmik księdzu :D

DR_DRE

2012-01-01, 12:56
Myślcie ateiści że to kościół chcę Was okraść z Waszych pieniędzy, a nie przypadkiem koncerny naftowe albo zakłady farmaceutyczne bądź lekarze ;)

takija

2012-01-01, 13:28
W zasadzie to pierwsze 4 sekundy są tylko warte uwagi ;)

pablopavo92

2012-01-01, 14:40
misfits ale jaki odcinek to nie wiem, wiem za to ze pewnie was to jebie itd.

stud3nt

2012-01-01, 15:50
DR_DRE napisał/a:

Myślcie ateiści że to kościół chcę Was okraść z Waszych pieniędzy, a nie przypadkiem koncerny naftowe albo zakłady farmaceutyczne bądź lekarze ;)



I banki, nie zapominaj o bankach!

My to wiemy. Cóż zrobić - tylko z tej bandy złodziei sprzedających bajki da się bez problemu zrezygnować. Spróbuj za to żyć bez konta w banku, prądu, benzyny/gazu, lekarstw, opieki medycznej... Dostawcy tych dóbr świetnie o tym wiedzą.

Wielkie koncerny wpływają na rządzenie krajami tak samo, jak to robił Kościół w średniowieczu. Monopol plus wieszanie za jaja każdego, kto ośmieliłby się konkurować z nimi bez ich zgody. Co powoli skłania mnie do refleksji, że tak, jak i wpływy KK, również i te formy wyzysku zostaną kiedyś z wielkim hukiem obalone. Tylko po to, by następne (i kierowane przez tych samych ludzi) mogły wejść na ich miejsce.

Błędne koło.

scartx

2012-01-01, 16:09
Jaki film jest to?

elvese1

2012-01-01, 16:25
scartx napisał/a:

Jaki film jest to?


misfits, a dokladniej ostatni odcinek (7) drugiego sezonu

MetaLina

2012-01-01, 16:33
Nigdy nie pałałam miłością do obywatela Jezusa, ale w tym wydaniu z emo grzyweczka i cwaniacka gębą jest conajmniej odrzucającą postacią. :-?

Pr...........zy

2012-01-01, 17:28
Bardzo tępy ten fragmencik. Co on niby przedstawia? Jezusa? Buachacha, eh... martwych wskrzeszał a pieniędzy nie mógłby sobie stworzyć?
Prędzej to był sam Szatan któremu nie pieniądze są potrzebne lecz bezmyślne usługiwanie ludzi.

Esz

2012-01-01, 18:14
Mówicie, że Kościół okrada ludzi. Czy widzial ktos kiedys, zeby ksiadz siłą zabierał pieniadze na tace : >
A podatki na panstwo i na Unie zabieraja wam bez waszej zgody. Jak tu łatwo ludzmi manipulowac.
Tak mi sie jakos nasuwa porownanie, pyta was kumpel czy dacie mu papierosa, a wy zaczniecie na neigo drzec morde ze chce was okrasc?

głodny_toster

2012-01-01, 18:54
DR_DRE napisał/a:

Myślcie ateiści że to kościół chcę Was okraść z Waszych pieniędzy, a nie przypadkiem koncerny naftowe albo zakłady farmaceutyczne bądź lekarze ;)



Nie...ja myślę, że czarna mafia do spółki z rządem i resztą złodziei nas chce okraść :) Najgorsze jest to, że wszyscy kradną legalnie;]

Esz napisał/a:

Mówicie, że Kościół okrada ludzi. Czy widzial ktos kiedys, zeby ksiadz siłą zabierał pieniadze na tace : >
A podatki na panstwo i na Unie zabieraja wam bez waszej zgody. Jak tu łatwo ludzmi manipulowac.
Tak mi sie jakos nasuwa porownanie, pyta was kumpel czy dacie mu papierosa, a wy zaczniecie na neigo drzec morde ze chce was okrasc?



Mam przypomnieć aferę z ziemiami utraconymi przez kościół...!?


I niech kościół odda te majatki ukryte w Wwatykanie co zaj***ł w ramach inkwizycji innym państwom;) k***a nie mogę...drzazgę widzicie u innych w oczach a belki w swoich nie...Hipokryzja k***a!;]

dansos12

2012-01-01, 20:20
Piwo za Misfits.