18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jezus Tetris

Tuiq • 2012-10-09, 23:03
Praktyczne zastosowanie Jezusa.

magixs

2012-10-09, 23:06
jaki masz rekord??

Breakdrowser

2012-10-09, 23:34
Ja tam w tą lukę co innego bym zmieścił...

vatherland

2012-10-09, 23:35
I tak Ci Bóg przeszkodzi!


konował

2012-10-10, 10:55
Zajebiście śmieszne w ch*j.

Piechcio

2012-10-10, 11:22
śmierdzi fejkiem - druga linijka od dołu powinna się zlikwidować!

Suka_Blyat

2012-10-10, 12:03
Trochę dystansu mości Panowie ;)

jurek91

2012-10-10, 12:22
Czekam na głębokie wyznania katolików wobec tego obrazka.

ci...........na

2012-10-10, 13:16
fake! drugie poziomu od dolu nie powinno byc!

sinjids

2012-10-10, 15:56
Te wasze kawały o religii trzymają poziom tych o seksie opowiadanych w gimnazjum. Gdyby nie tematyka to nie byłoby żadnych "plusów". Widziałem kilka śmiesznych, ale większość jest równie ch*jowa jak ten.

Ha...........ng

2012-10-10, 18:39
k***a wklei ktoś śmieszny obrazek z jezusem to katolików brak, ale wklej taki z papieżem to zaraz się k***a ich zleci w ch*j :/

Sa...........is

2012-10-10, 19:49
@UP Papierz reprezentuje kosciol, a kosciol to tylko instytucja, zdziwi cie moze fakt ze jest w ch*j ludzi wierzacych, a ktorzy nie akceptuja zwierzchnictwa kosciola, jak np. ja, dlatego drwiny z religi mnie wk***iaja a drwiny z kosciola czy tam ksiezy lataja mi kolo dupy...

Antyklerykalizm, jak by kogos interesowalo...
http://pl.wikipedia.org/wiki/Antyklerykalizm

Nienawisc do religi ma taki sam sens jak nienawisc do policji kretynskiego pokolenia poj***nego JP, a nienawisc do kosciola moze byc w istocie sensowna i uzasadniona. No i oczywiscie ludzie ktorym do zycia wystarczy "browarek", fajki i wodeczka, ktorych jedynym celem w zyciu jest sie napie**olic a potem chwalic jacy to sa kozacy, nie sa skorzy do przemyslen lekko filozoficznych, leciutko nawet, odrzucaja i hejtuja religie nie wiadomo dla czego, no coz, w koncu z debilami sie nie dyskutuje, idiotyzmu nie wyleczy, a glebsze przemyslenia czy teorie naukowe na te tematy sa takim ludziom baaardzo obce. Cos mi sie wydaje ze ten typ czlowieka powinien nosic jego stara nazwe, mianowicie: czlowiek, k***asz mac pierwotny...

Dodam jeszcze ze w pelni szanuje ateizm tj. czysta jego postac...

Cd. obrazka - nie hejtuje bo ch*j mi to da, ale piwa nie ma bo lipa ;p nawet jak bym sie nabijal z religi piwka bym nie dal, bo - tu sie powtorze: obrazek = ch*jnia : (

Vinewood

2012-10-11, 19:53
spróbujcie taki obrazek powiesić na time square - zero reakcj, a spróbujcie zamiast jezusa dać mahometa czy inne gówno to zobaczycie płonące miasta :D