18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Jezus ma ryja

Wicius • 2011-02-05, 15:55
Idzie zakonnica, wyj***ła się i mówi ''jezus maryja''! . jezus się wk***ił, wyszedł zza krzaków i do zakonnicy : jeżeli ja mam ryja to ty masz k***a krzywe nogi!

:ukrzyzowany:

Arte

2011-02-07, 18:56
Wiciuś.... jeśli ty masz wacka, to opowiadasz dobre kawały...

chyba palilem ale to nie szkodzi mam nadzieje...

bumboc

2011-02-07, 20:20
k***a kory pospawane w ch*j :D

jawor9008

2011-02-07, 20:52
Ja pieprzę, nie łapę tego gówna. Kto to do k***y jest zakonnica?!?

znore

2011-02-07, 21:24
Matka Teresa z Kulkaty

MatsRN

2011-02-08, 12:47
Łałłł, ale jestes kozak, dowcip po prostu w deche... -.- Jestes szczesliwy, czujesz sie spelniony, ze dodales cos takiego. Świadczy to o twoim poziomie intelektualnym <facepalm> . Założe sie, ze jakby to tatus zobaczył, to by ci biodra przetracił... no chyba, ze masz patologie w domu. Wez sie człowieku zastanów nad sobą, bo jak narazie to ciezki przypadek z ciebie

~tip.top

2011-02-08, 12:55
MatsRN, a co ty się tak spinasz?
MatsRN napisał/a:

Jestes szczesliwy, czujesz sie spelniony, ze dodales cos takiego.


On przynajmniej coś dodaje, a nie pie**oli bez sensu wielce obrażony :roll:

Wstaw coś ciekawego, zobaczymy jakie Ty masz super poczucie humoru... trochę dystansu młodzieńcze

MatsRN

2011-02-08, 13:25
tip.top napisał/a:

MatsRN, a co ty się tak spinasz?

On przynajmniej coś dodaje, a nie pie**oli bez sensu wielce obrażony :roll:



Nie bądz załosny, skoro takie "przynajmniej czegos dodawanie", dodatkowo na takim poziomie jest dla ciebie ok, to sie czlowieku lecz. Nie, nie można miec dystansu to tego typu rzeczy, takie zachowania trzeba tępic. Chyba, ze jest sie zdegenerowanym, przeterminowanym dupkiem;) pozdrawiam

MatsRN

2011-02-08, 21:21
@up Błysnąłęś po raz kolejny miszczu;) Podejrzewam, ze zatrzymales sie w rozwoju juz dawno temu. Tyle ode mnie, bo z idiotą sie nie polemizuję - najpierw sprowadzisz mnie do swojego poziomu, a pózniej pobijesz doświadczeniem

Wicius

2011-02-09, 00:57
Ale w link pewnie kliknąłeś :mrgreen:

~tip.top

2011-02-16, 11:16
MatsRN, jak jesteś taki zagorzały katolik, to radzę Ci, żebyś jak najszybciej zmienił forum, bo to zdecydowanie nie miejsce dla Ciebie :roll: