18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jezus był

sz...........an • 2013-03-31, 21:30
To tak na wielkanoc :D Trochę czarnego humoru się przyda 8-)

Dobrutro

2013-04-01, 01:37
Większość Polaków co piątek umiera z przepicia i dopiero koło niedzieli odzyskuje przytomność.

tomny93

2013-04-01, 02:32
zwykły melanż tyle że tematyczny. "Ostatnia wieczerza" to potem dochodził... Potem pomyślał "najlepsza na kaca jest praca" to tachał krzyż... a co się będę produkował

ZielonyPelikan

2013-04-01, 07:27
off topic: nie wiem jak was ale mnie wk***ia hejt na Jana Pawła II: zaczeła się jakaś pie**olona moda na hejtowanie religii i teraz połowa zj***nego internetu napirdala na księży, wyzywa ich od pedofilii a to przecierz taki mały j***ny odłam(nie mówie że wszyscy są święci bo nawty księża w mojej parafi mnie wk***iją). a reszta jest poządna i stara się zapracować na reputracje którą ci wybiorczy pedofile psują ale tak jest w każdym zawodzie (odłam księża pedofilii to 0.5% a nauczycieli to 4%...tak gdzieś czytałem) a i tak wszyscu napie**alją na kościół bo to k***a modne... a jak widzie że ktoś pisze "polaczki" to mnie już rozpie**ala kompletnie, rodacy wyzywaja nas od polaczków no k***a koniec...konieccccccccccc




sry za błędy ale mam KO

Noriax

2013-04-01, 09:08
ZielonyPelikan napisał/a:

off topic: nie wiem jak was ale mnie wk***ia hejt na Jana Pawła II: zaczeła się jakaś pie**olona moda na hejtowanie religii i teraz połowa zj***nego internetu napirdala na księży, wyzywa ich od pedofilii a to przecierz taki mały j***ny odłam(nie mówie że wszyscy są święci bo nawty księża w mojej parafi mnie wk***iją). a reszta jest poządna i stara się zapracować na reputracje którą ci wybiorczy pedofile psują ale tak jest w każdym zawodzie (odłam księża pedofilii to 0.5% a nauczycieli to 4%...tak gdzieś czytałem) a i tak wszyscu napie**alją na kościół bo to k***a modne... a jak widzie że ktoś pisze "polaczki" to mnie już rozpie**ala kompletnie, rodacy wyzywaja nas od polaczków no k***a koniec...konieccccccccccc
sry za błędy ale mam KO



Chcesz wolności słowa czy nie? Można czemuś schlebiać, jak i mówić o wadach. Masz pełno stron wychwalających kościół, które mijają się z prawdą. Poza tym ja w internecie widzę jazdę równo po wszystkich: arabach, żydach, czarnych, wierzących i niewierzących, użytkowników komputera, jak i zwolenników konsol, słuchających techno, jak i metalach, fanach różnych sportów, różnych marek samochodów. Modne jest gnojenie osób o innych poglądach. To jest moda. Moda na gardzenie innymi. I to jest problem.

Po drugie: nigdzie nie jest mówione, że pedofilów jest więcej w kościele niż gdzie indziej (patrząc na trudność z dostępem do dzieci, jak i na naukę etyki jaką przekazują to nie powinno ich być w ogóle, ale mniejsza z tym). Tu chodzi o to, że przełożeni (biskupi) ukrywają ich zamiast wydawać policji, uciszają ofiary, księży przenoszą na drugi koniec kraju lub wysyłają na misję. Powiedz mi, czy tak samo robią związki zawodowe nauczycieli? Poza tym nauczyciele nie uczą moralności, a katabasy ponoć tak.

No i po trzecie: słowo "polaczek" jest określeniem pogardliwym względem tych obywateli naszego kraju, którzy nie zasługują na miano Polaka, tj. cwaniaków, złodziei, chamów i tylko w takich przypadkach widziałem użycie takiego słowa (jest jeszcze wiązanka "polak-biedak-cebulak", czyli burak życiowy po całości).

mullen-16

2013-04-01, 09:17
Gnił bo jak odsunęli kamień to śmierdziało niemiłosiernie ponoć

dawidv249

2013-04-01, 09:33
z tego sie nie zartuje...

Pleso93

2013-04-01, 16:33
smyndryl napisał/a:

@up
A czemu nie?



Bo śmieszniejsze jest człekokształtne stworzenie z mopem na głowie?

Gellu

2013-04-02, 18:15
Licze (tudzież lisze) z HOMM3 miały kostury i były to
Cytat:

Są to potężni magowie, którzy upojeni mocą postanowili oszukać śmierć i za cenę swojego ciała uzyskać nieśmiertelność. Czarodziej zamienia się w lisza podczas rytuału wiecznej nocy - zamyka wówczas swoją duszę w zewnętrznym naczyniu (filakterium), którą następnie dobrze ukrywa. Nawet kilkukrotnie "zabity", lisz odradza się. Jedynym sposobem na jego ostateczne unicestwienie jest zniszczenie jego filakterium.
Pierwszym znanym liszem był Ethrick Szalony. Jego zaginiony kostur jest niezwykle potężnym artefaktem.

Pozdrawiam ._. Jezus nie istnieje ale gdyby istniał to byłby to z pewnością licz (lisz).