18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dymekx

2012-06-06, 16:28
Tacy sadyści z was ? :D narysujcie mahometa z tymi oczkami i przebiegnijcie się po Syrii :D

iHadToGo

2012-06-06, 17:12
Żałosne, nie śmieszne. Poziom gimnazjum - tyle w temacie. Zamykam!

Alonso

2012-06-06, 17:18
Do autora posta.
Jezus widział, że to zrobiłeś. On widzi w ukryciu i za dobre nagradza, a za złe karze.
Nie zdziw się więc jeśli Twoja żona urodzi chore dziecko!
ha ha ha!

Necromantic

2012-06-06, 19:31
@Dymekx

Kretynie (żeby nie nazwać cie pie**olonym idiotą i ignorantem) w Syrii nie rządzą islamiści tylko Baszar al-Assad który jest alawitą. Za to większość tych pokrzywdzonych przez rząd rebeliantów to pie**oleni wyznawcy pedofilia. Więc możesz sobie narysować Allaha z takimi oczkami albo nawet z dupą Twinki Winki i ch*ja ci zrobią. Dziękuje, dobranoc. Wracaj do gimbazy może jeszcze zdążysz oj***ć gałę księdzu na religii.

(Ten post nie ma na celu obrażania nikogo, stwierdzam w nim jedynie fakty.)

Dymekx

2012-06-06, 21:43
Necromantic napisał/a:

@Dymekx

Kretynie (żeby nie nazwać cie pie**olonym idiotą i ignorantem) w Syrii nie rządzą islamiści tylko Baszar al-Assad który jest alawitą. Za to większość tych pokrzywdzonych przez rząd rebeliantów to pie**oleni wyznawcy pedofilia. Więc możesz sobie narysować Allaha z takimi oczkami albo nawet z dupą Twinki Winki i ch*ja ci zrobią. Dziękuje, dobranoc. Wracaj do gimbazy może jeszcze zdążysz oj***ć gałę księdzu na religii.

(Ten post nie ma na celu obrażania nikogo, stwierdzam w nim jedynie fakty.)



Religią dominującą w Syrii jest Islam. Czyli większość mieszkańców kocha tego pedofilka, a co się dzieje w krajach islamskich gdy obraża się pedofila i pierwszego na świecie polityka (zmieniam prawo kiedy chcę, uprzejmy wśród wrogów a wśród swoich nawołuje do zabijania niewiernych)?... Właśnie :D

(Ten post nie ma na celu obrażania nikogo (i faktycznie nikogo nie obrażą z tu obecnych), stwierdzam w nim jedynie fakty.)

Necromantic

2012-06-06, 21:56
@up
Może większość tego bydła wierzy w islam, ale tacy tam nie fikają bo rządzą alawici. Wejdź na harda i popatrz co się tam dzieje z muzułmanami którzy chcą pokazać na co ich stać. Syria jest znacznie bezpieczniejsza pod tym względem niż np Arabia Saudyjska.
A twój argument o tym żeby zrobić taką karykaturę Mahometa jest z dupy. W naszym kraju życie uprzykrzają nie muzułmanie, tylko bezrozumni katole którzy wtrącają się do życia innych.

Dymekx

2012-06-06, 23:16
@up mi tam żaden katol nie wpieprza się w moje życie iż daje im jasno do zrozumienia, że cenię swoją prywatność i szczerze wolę tych od krzyża i trwam niż muzułmanów. Aha i to co podałem to nie argument tylko propozycja.

DBstep

2012-06-07, 00:10
Uwielbiam takie dzieła :D
Piwko zasłużenie ;)

JaE

2012-06-07, 17:06
Wielcy katolicy oburzający się o to zdjęcie. Zapewne jesteście "bardzo religijni" i nie brak w Waszym domu "świętych" obrazków, krzyżyków itp. Zapewne nie stronicie od wizyt w kościele gdzie możecie przyklęknąć przed ołtarzem na którym nie brak figur. Proponuję otworzyć oczy i przestać ślepo podążać za tym co mówi pan ubrany w czarny ciuszek.
"Nie uczynisz sobie obrazu rytego ani żadnej podobizny tego, co jest na niebie w górze i co na ziemi nisko, ani z tych rzeczy, które są w wodach pod ziemią. Nie będziesz się im kłaniał ani służył. Ja jestem Pan, Bóg twój, mocny, zawistny, karzący nieprawość ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą; a czyniący miłosierdzie tysiącom tych, którzy mię miłują i strzegą przykazań moich." Księga Wyjścia 20, 2–17

Dopóki oddajecie cześć przedmiotom jesteście zaślepionymi pionkami na usługach niegdyś zbrojnej, a dziś finansowej instytucji zarządzanej z Watykanu. Nie macie nic wspólnego z chrześcijańskim Bogiem (Jahwe) bo podążacie za zasadami stworzonymi w salach Watykanu a nie tych zapisanych w PŚ.
"Słusznie prorok Izajasz powiedział o was, obłudnikach, jak jest napisane: Ten lud czci Mnie wargami, lecz sercem swym jest daleko ode Mnie. Ale czci Mnie na próżno, ucząc zasad podanych przez ludzi. Uchyliliście przykazanie Boże, a trzymacie się ludzkiej tradycji"
Ewangelia według Marka 7, 6-8