18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Jeszcze kilka o Łotwie

kamykpro • 2013-06-05, 15:20
Kolejna porcja kawałów :)

1. Łotewski chłop był głodny, więc ukradł zimnioka by wykarmić rodzinę. Przyszedł do domu, ale rodziny nie było, wszyscy w gułagu.
"Więcej zimnioka dla mnie" - pomyślał. Ale zimniok był zgnity.

2. Dwóch Łotewskich chłopów patrzy w chmury.
Jeden widzi zimnioka. Drugi widzi niespełnione marzenia.
To ta sama chmura.

3. Co jeden zimniok mówi do drugiego zimnioka ?
Bardzo śmieszne... Kto ma dwa zimnioki ?

4. Dwóch Łotewskich chłopów patrzy w słońce. To nie słońce tylko wybuch reaktora jądrowego. Chłop szczęśliwy bo w końcu będzie wystarczająco ciepło by zasadzić zimnioki.

5. Pewnego dnia ktoś puka do drzwi.
Chłop pyta: "Kto tam ?"
"Przyszedłem dać Ci kilka darmowych zimnioków."
Chłop jest bardzo podekscytowany, otwiera drzwi, a tam tajna policja. Zabrali go do gułagu.

6. Łotewski chłop znalazł lampę dżinna. Dżinn mówi: "Spełnię twoje trzy życzenia". Chłop mówi "Chcę zimnioka" I nagle, POOF! Zimniok, cały jeden. Dżinn pyta "Jakie jest twoje następne życzenie?" Chłop mówi "Idź stąd żebym mógł nacieszyć się zimniokiem!" POOF! Ale nie było dżinna, tylko smutek, halucynacje z niedożywienia i śmierć.

7. Politbiuro goni Łotewskiego chłopa aż do klifu. Spadając chwycił się gałęzi i zauważył że rośnie na niej zimniok. Dosięgnął zimnioka ale spadł. Dla niego trud skończony.

Zimniok

2013-06-05, 20:22
Zacne kawały :amused:

hubert88

2013-06-05, 21:03
k***a, mi też przydało by się trochę niedożywienia bo mój kałdun rośnie w zastraszającym tempie :roll:

H2S04

2013-06-05, 21:38
Ktoś mi wyjaśni o co chodzi z Łotwą i ziemniakami? Bo niestety nie wiem :P

johnnybgoode

2013-06-05, 21:40
k***a, to już lekka przesada... z tym zgnitym ziemniokiem

Astehnir

2013-06-05, 21:47
O nic nie chodzi, ktoś rzucił temat, ktoś podłapał i teraz nie ma tematu, nie ma nikogo, jest tylko zima, smutek i śmierć.

janeczekw

2013-06-06, 01:38
dotychczas kojarzyłem Łotwę z określeniem "pojechać do Rygi" :)

Camel_06

2013-06-06, 12:17
pierwsze 5 to jakies fejki albo zalosna tworczosc wlasna. nie maja wlasciwej pointy ktora tworzy caly humor.

kamykpro

2013-06-06, 15:56
Camel_06 napisał/a:

pierwsze 5 to jakies fejki albo zalosna tworczosc wlasna. nie maja wlasciwej pointy ktora tworzy caly humor.



Nie każdy kawał o Łotyszach musi się kończyć śmiercią, niektórzy jeszcze idą do gułagu :)