18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jesus failed

Kera • 2010-05-04, 21:47
Åšliczna piosenka wpadajÄ…ca w ucho. Kocham jÄ…. The Tiger Lillies - Banging in the Nails.



A dla tych, którzy znają oryginał, a mogą nie znać innej wersji, oto ona: (Banging in the Nails vs. Passion of the Christ)


Dla napinaczy - jestem chrześcijanką, ale uznaję, że skoro Bóg może śmiać się z nas, my z Niego również. Zwłaszcza, że jest Wielki, Wszechmocny i ch*j Go obchodzi tak naprawdę, czy się z Niego lejemy, czy nie.
W końcu to On ma lepiej na tym bożym świecie, nie?
No. :ukrzyzowany:

bumcyb

2010-05-04, 21:51
Zajebisty opis, podoba mi siÄ™

koper35780

2010-05-04, 22:32
Kera napisał/a:

Zwłaszcza, że jest Wielki, Wszechmocny i ch*j Go obchodzi tak naprawdę, czy się z Niego lejemy, czy nie. W końcu to On ma lepiej na tym bożym świecie, nie?



Czy ja wiem? Z tego by wynikało że musi już być strasznie dekadencki i znudzony. Albo się obraził że nikt Go nie kocha i dlatego o nas nie dba. Albo go to już wszystko bawi po prostu. Oto pytanie - Bóg jest nihilistą, emo, czy sadystą?

pl...........em

2010-05-04, 23:09
w takim razie ch*ja wiesz o swojej religii

sarahblack

2010-05-04, 23:22
a ja raczej mysle, ze najprostszym jest stwierdzenie, ze wiara w klamstwo sprzed 2 tysiecy lat to dziecinada, god is not exist a filmiki takie sobie.

BÃ...........³g

2010-05-04, 23:44
Kera napisał/a:

W końcu to On ma lepiej na tym bożym świecie, nie?



Nie inaczej, ale śmiać się nie możesz.

PinkRose

2010-05-04, 23:56
koper35780 napisał/a:



Czy ja wiem? Z tego by wynikało że musi już być strasznie dekadencki i znudzony. Albo się obraził że nikt Go nie kocha i dlatego o nas nie dba. Albo go to już wszystko bawi po prostu. Oto pytanie - Bóg jest nihilistą, emo, czy sadystą?



W starym testamencie był Nihilistą i sadystą , bo niszczył narody które niewoliły żydów, po czym i samych żydów ukatrupił. Nie mówię już o paradoksach nowego testamentu, gdzie syn człowieczy odkupuje za nas grzechy, których ludzie nie popełnili po 2 tysiącach latach. Zamiast odkupić grzechy od swojego pokolenia w dół, to jego fatum ciąży na przyszłych pokoleniach :roll:

Mnie zastanawia to czy Bogowie grali w Black & White, bo byli sobie bogowie Egipscy, Greccy, Aztekowe, Indyjskie czy Azjatyckie, a tu nagle pojawia się nowy gościunio na nieboskłonie którego pasterze sieją wciąż zabony o grzechu i odkupieniu w Europie (W Polsce największe nasilenie , nawet uprawiają politykę pomimo "konstytucyjnego rozdzielenia kościoła od świeckiego państwa) i Ameryce północnej .

P.s Na dole taki joke dla zatwardziałych wierzących.
-Naukowcy roszyfrowali przekaz radiowy nadany przed 6 tysiącami lat skądś z wszechświata. Brzmiał on "Ślemy wyrazy kondolecji i współczucia z powodu potopu"

Co do tej nutki z filmiku, to rytm i słowa śpiewane w tym rytmie przypominają podobny układ do tego co śpiewał jeden z wybitnych poezjo-śpiewaczy pokroju Kaczmarskiego z lat 80 . Ale może to tylko moja wyobraźnia wymyśliła taką "Polską" piosenkę =)

Kera

2010-05-05, 00:01
Bóg napisał/a:

Nie inaczej, ale śmiać się nie możesz.



MogÄ™.
I się śmieję. ^^

zeuz

2010-05-05, 00:30
Piwko za opis :D

goralesko

2010-05-05, 01:15
Do Kera ^^ Chętnie bym cie wyr*chał !!!!! :)

Vireek

2010-05-05, 02:51
Up@ Może byś sie trochę postarał a nie prosto z mostu...

Famiru

2010-05-05, 06:03
Kera napisał/a:


Dla napinaczy - jestem chrześcijanką,...
No. :ukrzyzowany:



Yyy... Nie nazwał bym ciebie chrześcijaninem.

A co do tego "Religia to ściema sprzed 2 tysięcy lat..." to nie mam zdania, ale co zabronisz mi chodzić do kościoła ? Każdy ma swoją wole, i nic wam do tego. Poza tym Kera mało elegancko z twojej strony.

Lashlo

2010-05-05, 06:18
Dzień dobry Sadistic!
Z radością przypomninam o nie bluzganiu siebie nawzajem w temacie do tego nie przeznaczonym.
Jeżeli chcecie sobie wyjaśnić swoje żale i powymieniać się poglądami na temat religii czy etyki przypominam o istnieniu magicznego przycisku PeWu.




Życzę przyjemnego lotu.

johnyzlampy

2010-05-05, 06:25
Jeśli już jesteśmy przy teledyskach do Pasji to ode mnie Infernal War - Spill The Dirty Blood Of Jesus

:idzwch*j: panie Jezus