18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Qudi79

2014-03-26, 11:45
po pierwsze - skąd wiesz Pfciuki, że brudas? Wąchałeś go i śmierdział?
po drugie - co za debil twierdzi, że to "Jezus", skoro Biblia się wyraźnie si odnosi do tego zagadnienia, że facet powinien nosić krótkie włosy, co za tym idzie i domniemany osobnik powinien być przedstawiany jako krótkowłosy typek i bynajmniej nie urody środkowoeuropejskiej! Niekiedy zastanawiam się jak trzeba być zj***nym, żeby wierzyć w coś, czego się nie zna?!

Majozen

2014-03-26, 11:52
JesusChytrus napisał/a:

@up
To wytłumacz mi dlaczego z mahometa cwe*ucha się nie śmiejecie? -.-



Ja Ci wytłumaczę - bo Jezus jest śmieszniejszy. Dziękuję.

plonk

2014-03-26, 12:06
JesusChytrus napisał/a:

@up
To wytłumacz mi dlaczego z mahometa cwe*ucha się nie śmiejecie? -.-



Bo jakbyś owinął się szmatą i poszedł na konwent, to nikt nie wpadłby na to że jesteś mahometem a nie na przykład bin ladenem czy innym pajacem. A tutaj? Biała szmata, wianek z cierni na łeb, sztuczna krew na rączki i wszystko jasne.

Maślak

2014-03-26, 12:09
@Pfciuki
Mam 20 lat jestem taki dorosły ,że mogę wyzywać innych od dzieciaków tak? Nie ogarniam czego tam szukałeś z takim podejściem starego dewoty. Proponuje nie pojawiać się na następnym Pyrkonie nie będziesz musiał oglądać cosplayu a przy okazji będzie więcej miejsca.

faurin

2014-03-26, 12:24
Gdzie ja k***a jestem? o0 Pierdyliardowy post o tym, że sadistic się zj***ł, ale to też nie przez moderacje, czy odgórne zarządzenia, ale przez użytkowników też. Masz ból dupy, że śmiejemy się z Jezusa, religii i innych tematów? Cóż, trafiłeś na stronę z czarnym humorem, który nie przystoi większości społeczeństwu. Jesteśmy inni. Jeżeli nie pasuje Ci to, to wypad. Pseudopatrioci z nabrzmiałym ego powinni czasami iść po rozum do głowy. Odnajdźcie w sobie coś tak zajebistego, jak dystans do pewnych spraw. To, że się śmieję nie oznacza wcale, że nie mam szacunku do ludzi w szatach maga.

Tak zresztą... po cholerę to piszę?! I tak kucowate spojrzenie na świat Wam zostanie, bo "Wy wszystko wiecie lepiej". Gardzę.

An...........or

2014-03-26, 12:33
Zarammoth napisał/a:


Ból anusa i nieśmiertelne zdanie "Z Mahometa spróbuj się pośmiać!". Ech, katolicy...


Nie jestem katolikiem.
Bólu anusa to ty dostajesz przy każdym temacie o kk plując na ta religię.
Powinieneś w końcu ruszyć do przodu i wybaczyć kapelanowi któremu musiałeś na życzenie babci po każdej mszy obciągać.

JesusChytrus napisał/a:

@up
To wytłumacz mi dlaczego z mahometa cwe*ucha się nie śmiejecie? -.-


Bo nabijanie się z KK jest w modzie, a przecież trzeba się przypodobać swoim gimbazjalnym kolegą :-)
Za 10-20 lat zaramoth z majonezem obwiną łby ręcznikami i w końcu będą mogli zaspokajać swoje hucie się kozami już przy ogólnej aprobacie społeczeństwa (bo teraz biedaczki muszą się ukrywać).

morfeusz_123

2014-03-26, 12:38
Co to za motyw muzyczny? - z hardem mi się kojarzy