18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jestem Prezydentem

Darmi • 2012-11-14, 23:18
W wydaniu naszego wąsatego prezydenta !


polecam kanał gwiazdyspiewaja w celu sprawdzenia innych przeróbek

ray19

2012-11-15, 19:00
Fajny ten pezet co wyskoczył z okna, szkoda, że był tak krótko papieżem. ;/

za...........ek

2012-11-15, 19:48
Jaki jest taki jest ważne że Nasz.....
sam sie nie wybrał na prezydenta

tigerqaz

2012-11-15, 20:00
Jestem prezydentem, uświadom to sobie,
I z Donkiem kochanym dobrze sobie robię,
Jestem prezydentem, uświadom to sobie,
Za to cały naród w ch*ja jutro zrobię ...

M4rkOPL

2012-11-15, 20:48
MUodyy napisał/a:


Nie przez "gimbaze i sezonowców" tylko przez takich ludzi jak Ty którzy nie potrafią zrozumieć, że paktofoniki mogą słuchać wszyscy a nie tylko ludzie którzy słuchali jej od zawsze.


Szczerze mam wyj***ne. Słucham tego co słucham. Nie jaram sie, PKF nie hejtuje ich, nic do tego nie mam, ale gdy widze zajaranych idiotów, ktorzy nawet nie kumają przekazu, krew mnie zalewa. Jak kogoś słucham chce zapoznać się z jego tworczością, z jego historią i wyciągnąć z tego wnioski. Słuchanie bo coś jest modne, jest po prostu h*jowe.

oumn

2012-11-15, 20:48
k***a przez autotune mogli to przynajmniej puscic... co za gowno.

Q-BartNH

2012-11-15, 23:34
Lech był zły to za to Bronek jest godnym prezydentem, czy wy k***a nie widzicie że to do k***y nędzy błazen.

JedzMojLagier

2012-11-16, 00:06
M4rkOPL napisał/a:


Szczerze mam wyj***ne. Słucham tego co słucham. Nie jaram sie, PKF nie hejtuje ich, nic do tego nie mam, ale gdy widze zajaranych idiotów, ktorzy nawet nie kumają przekazu, krew mnie zalewa. Jak kogoś słucham chce zapoznać się z jego tworczością, z jego historią i wyciągnąć z tego wnioski. Słuchanie bo coś jest modne, jest po prostu h*jowe.


co ty pie**olisz, spodoba mi sie jakis kawalek w radiu, wrzuce go sobie na mp3 i odrazu mam szukac calej historii zespolu, calej tworczosci itp ? np. dzis wpadl mi w ucho kawalek dash berlin feat. band of herose - funeral jakis remix ale gowno wiem o tych 'zespolach' nie wiem jaki ma przekaz bo bardziej jara mnie linia melodyczna /bit i nawet nie probowalem zrozumiec przekazu . czy to czyni mnie 'h*jowym gosciem' ? :D +

GoldRoger777

2012-11-16, 10:51
wasze komentarze są tak denne, że dziwie się co ja tu robie... Prawdziwy fan będzie się cieszył, że muzyka, której słuchał zaczyna się podobać innym a film jest tylko okazją do tego aby poznało ją więcej osób. Sezonowcy? Sezonowcy posłuchaja pół roku, poszpanuja i przestaną a nowi fani pozostaną i trzeba się z tego cieszyć. Tak więc duży ku*as w odbyt "prawdziwym fanom", ponieważ ich zachowanie jest na poziomie podstawówki.

nevmano

2012-11-16, 17:52

JedzMojLagier

2012-11-16, 21:19
nevmano napisał/a:

niezly mozgojeb, super! zgrzewka piwa za to " :krejzi: