18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jestem piaskarką (droga do Korzeniewa)

nitrox89 • 2014-01-19, 13:13

Znalezione na FB, nieźle chłopaki z MPO się bawią :mrgreen:

Tekwondo

2014-01-19, 16:41
liczyłem na to, że odwróci kamerę i czołówka ;/

Skasik

2014-01-19, 17:45
Też to widziałem na fb. Kamil S. dodał :)

Dr.SQN

2014-01-19, 17:47
Panie, siódmy raz pana zatrzymuje i mówię, że gubi pan ładunek.
Panie, siódmy raz panu tłumaczę, że to piaskarka.

johnyMiost

2014-01-19, 18:13
tak to jest jak przetargi na zimowe utrzymanie dróg wygrywają firmy, które mają jeden pług do 30stki i busa do wożenia świń,

army

2014-01-19, 18:21
ale naj***ło śniegu w Kwidzynie ;-) )

marmar

2014-01-19, 19:21
Taaaa, k***a ale beka, nie ma co. Typki pokroju "ale urwał".

Liwinech

2014-01-19, 19:24
widać że rodzina Wójta czy Innego Pajaca wygrała Milionowy przetarg na odśnieżanie bez sprzętu

maciejzZadupia

2014-01-19, 20:54
John Deere napisał/a:

Jak masz z tym jakiś problem to kup auto piaskarke i zapie**alaj. Nie posypaliby to byś sapał że nieposypane.. Ciesz sie z tego co jest.


Popie**oliło cię, czy nie wyszedłeś jeszcze ze szkoły i nie zapie**alasz sam na siebie? :samoboj: Nie po to bulimy tym sk***ielom podatki, żeby się cieszyć z tego go jest i samemu dbać o utrzymanie tych pożal się borze* 'dróg' :badyl:

*bór - odmiana lasu, dziffki

qu4si

2014-01-19, 23:05
Nierozumiem czemu takie komentarze jak John Deere są pod zamieszczonym filmikiem, tak jak napisał Maciej z zadupia;), kto mu dał za ten debilny komentaż tyle piw, zresztą po co pytam. Jakaś firma wygrała przetarg, miasto czy gmina zapłaci czyli My wszyscy w podatku, w akcyzie paliwa... itd. a jakaś piepszona firma bo miała układy z burmistrzem czy ch*j wie kim... leci na odpie**ol. A potem dochodzi do kolizji i bulisz bo policjant powie że nie dostosowałeś prędkośći do panujących warunków. Chociaż jechałeś 40.

kicku

2014-01-20, 00:36
Można się zaśmiać, uśmiechnąć, ale nie k***a rechotać przez prawie minutę, ciesz się, że w ogóle jest posypane (czy będzie). Pomysł ktoś miał, żeby nie było ślisko i realizował go takimi środkami jakie miał proste. Trochę szacunku dla pracy innych. Wbrew pozorom takie prace jak tego Pana, czy inne najbardziej parszywe zajęcia, są nam najbardziej potrzebne do dobrego funkcjonowania. Inaczej babrali byśmy się w śmieciach i innym gównie po pas.

Pozdro

MisiekPB

2014-01-22, 13:53
Ja dla odmiany mieszkam przy takiej ulicy gdzie tez nie sypią i nie odsnierzają i musze sam swoim sprzetem odśnieżać bo jak dzownimy aby przyjechali to mówią że sa ważniejsze drogi a ty cżłowieku papraj sie w 20cm śniegach (nie ten rok a poprzednie)