18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jestem Izraelem

Hauer88 • 2012-10-20, 09:25
Jestem Izraelem - i to ja jestem ofiarą


Ju...........ez

2012-10-20, 19:49
@jazda
Powtarzam tam nie mieszkał tam nikt bo to była pustynia .więc do nikogo nie przyszli i nie wygnoili.

To nie znaczy, że mając wolne pokoje będę sprowadzać do nich bezdomnych.

Trzeba pamiętać że jak araby porzucą bron to będzie pokój
ale jak Izraelczycy porzucą broń to zostaną wybici przez arabów

Czyli to Arabowie napadli na Izrael, będący potęgą jądrową? I dlatego też właśnie władze izraelskie dążą do wojny z Iranem, który jak sam mówi publicznie - nie ma zamiarów wojskowych w swoich badaniach nad rozszczepieniem atomu?

Pamiętajcie tylko ze gdy ich przodkowie uczyli się trudnej sztuki kupiectwa
gdy wasi przodkowie byli śmieciami i przetrwaniali te nie liczne śmieci które mieli
i teraz pretensje że są bogaci ....

Czyli trudną sztukę kupiectwa nazwiemy jednogłośnie lichwą? Czym innym różnili się średniowieczni, renesansowi Żydzi? Nikt nie ma pretensji o ich bogactwo, tylko o nasze.. bogactwo. Oni chcą nam odebrać nasze bogactwo, nie odwrotnie. Dążą do odzyskania swoich kamienic, z których pouciekali jak tchórze? Oni nie są odpowiedzialni.

Prometheus_Coprophagus

2012-10-20, 20:07
Agrox napisał/a:

To,że Hitler sądził,że Polacy nie są Aryjczykami(tragiczny w skutkach błąd ówczesnej nauki)



Tragicznym błędem jest porównywanie teorii rasowych G. Kossinny (z których wywodzi się nordycko-germańska koncepcja rasy aryjskiej) do nauki.

Aqrox napisał/a:

był dobrym człowiekiem



Jak na dobrego człowieka przystało, dymał własną siostrzenicę, Angelę Marię Raubal.

Ver0 napisał/a:

USA=Izrael



Ale radykalni muzułmanie, którzy myślą podobnie (USA - duży szatan, Izrael - mały szatan), to pewnie według większości z was "opóźnieni cywilizacyjnie kozojebcy", "szmatogłowi" i "brudasy"?

anonymousm

2012-10-20, 20:15
Rejtan,
to ciekawe, międzynarodowi bankierzy sponsorują komunizm? I co, kasa im się skończyła?

Adyrian

2012-10-20, 20:43
krzychu6 napisał/a:

Gdyby ktoś był zainteresowany nutą: M.S.D. - O claire



Dzięki. Wie ktoś dlaczego w każdym filmie informacyjnym jest zawsze ta nuta ? Czy to teorie spiskowe czy jakieś historyczne wspominania danego narodu itp - zawsze ta nuta

je...........ę

2012-10-20, 20:48
Jestę żydę.