18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jestem Izraelem

Hauer88 • 2012-10-20, 09:25
Jestem Izraelem - i to ja jestem ofiarą


Mr Dan

2012-10-20, 15:26
Mówiłem to wiele razy. Hitler chciał dobrze :<
Bez żydów nie byłoby wojen. Tych w Izraelu i tych w Polsce.

Rhumun

2012-10-20, 15:26
A niech się nawzajem pozarzynają... Może czas wskrzesić Hitlusia?

bonCziki

2012-10-20, 15:29
@krzychu6
Gdyby ktoś był zainteresowany nutą: M.S.D. - O claire - bullshit
Rob Dougan - clubbed to death

Suka_Blyat

2012-10-20, 15:38
Ja wam mówię, że to się skończy jakąś większą imprezą jeszcze za naszego życia

Prometheus_Coprophagus

2012-10-20, 15:40
Mr Dan napisał/a:

Hitler chciał dobrze


Rhumun napisał/a:

Może czas wskrzesić Hitlusia?



70 lat temu, jako volksdeutsche i zdrajcy, obaj dostalibyście po kuli w łeb. Ku chwale ojczyzny.
I nikt by nie płakał.

Major_Aksamit

2012-10-20, 15:47
Twój stary jest volksdeutschem a od Adiego to sie odpie**ol. Przenieść izrael na antarktyde razem z tymi brudami od islamu i tam niech bawią się jak chcą.

Prometheus_Coprophagus

2012-10-20, 16:02
@Major_Aksamit, z braku argumentów obrażasz rodziców, no brawo. Wysoki poziom.

Każdy Polak broniący Hitlera jest niedouczonym cymbałem, który nie ma bladego pojęcia o historii naszego kraju, albo zdrajcą i volksdeutschem, który zasługuje na karę śmierci.
Co ciekawe, gdyby Hitler doszedł do władzy, pozbyłby się zarówno niedouczonych cymbałów (niska przydatność w społeczeństwie), jak również zdrajców i volksdeutschów (element niepewny - raz zdradzili, mogą zdradzić znowu).

KTU

2012-10-20, 16:25
Gdyby nie syjoniści to Świat mógłby być naprawdę dużo lepszy. To jest większa zaraza nawet od radykalnych Islamistów. Bo tak jak kiedyś już tu pisałem, co do Islamistów to przynajmniej ludzie zdają sobie sprawę z zagrożenia i samą przemocą niczego się nie osiągnie a syjoniści niosą cichą śmierć a jak nie zabiją to ogłupią, zdemoralizują i zdegradują społecznie a człowiek w którego to wszystko jest wymierzone nie będzie widział zagrożenia tylko jeszcze będzie dumny "bo jest nowoczesny" i miał za debili tych co go ostrzegają.

Agrox

2012-10-20, 16:54
@Prometeus Coprophagus
To,że Hitler sądził,że Polacy nie są Aryjczykami(tragiczny w skutkach błąd ówczesnej nauki) i nas podbił nie zmienia faktu,że był dobrym człowiekiem,więc nie wyzywaj myślących obiektywnie od folksdojczów ograniczony głupcze.

Ver0

2012-10-20, 16:55
USA=Izrael, wszystkich byłby trzeba zlikwidować by na świecie zapanował pokój. Żydowskie nasienie panoszy się i uważa, że należy im się wszystko.

Te...........ed

2012-10-20, 16:58
@Martinezd Spoko, niech biorą, ale ja chcę w takim razie kresy wschodnie...

kotorminator

2012-10-20, 17:14
@Agrox
Nie istnieje coś takiego jak aryjczyk.

jazda123

2012-10-20, 17:36
@Martinezd
Powtarzam tam nie mieszkał tam nikt bo to była pustynia .więc do nikogo nie przyszli i nie wygnoili.

@Prometeus
Izrael to silnie nacjonalistyczne państwo a to przeszkadza lewaczkom
więc dołączają się do krytyki i rożnych posunięć przeciwko Izraelowi
Trzeba pamiętać że jak araby porzucą bron to będzie pokój
ale jak Izraelczycy porzucą broń to zostaną wybici przez arabów

Pamiętajcie tylko ze gdy ich przodkowie uczyli się trudnej sztuki kupiectwa
gdy wasi przodkowie byli śmieciami i przetrwaniali te nie liczne śmieci które mieli
i teraz pretensje że są bogaci ....

Powtarzam za każdym razem Izraelczycy biorą odwet nie atakują ..

Rejtan

2012-10-20, 18:03
Cytat:

Jestem żydem aszkenazyjskim, który pierwszych 25 lat życia spędził w USA, państwie, które daje WSZYSTKIM żydom wolność i okazję do dobrobytu – i my żydzi mieliśmy dobrobyt do czasu, w którym jedna grupa żydów (syjoniści) uzyskała polityczną dominację.

W celu zrozumienia historii, którą zamierzam opowiedzieć, ważne jest, by wiedzieć, czym naprawdę jest syjonizm. Jego propaganda doprowadziła do tego, że Amerykanie wierzą, że syjonizm i judaizm są jednoznaczne i są z natury religijne. To jest wielkie kłamstwo.

Judaizm jest religią, a syjonizm jest ruchem politycznym rozpoczętym głównie przez wschodnioeuropejskich (aszkenazyjskich) żydów, którzy przez wieki byli głównie za socjalizmem / komunizmem. Ostatecznym celem syjonistów jest jeden światowy rząd pod kontrolą syjonistów i syjonistycznych żydowskich międzynarodowych bankierów. Komunizm / socjalizm są tylko narzędziami pomocnymi w osiągnięciu ich celu.



zyda-w-rasistowskim-marksistowskim-izraelu/" rel="nofollow" target="_blank" class="postlink">http://palestyna.wordpress.com/2011/09/03/jack-bernstein-zycie-amerykanskiego-zyda-w-rasistowskim-marksistowskim-izraelu/

grzymek1991

2012-10-20, 19:43
w naszym kraju tez tak jest jak Zyd bije to dobrze a jak ktos bije Zyda to antysemityzm..