18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jestem dorosły!

CzerstWybut • 2023-05-29, 06:32
młody na starcie pokazuje kto w stadzie będzie rządził

Autor

2023-05-29, 06:48
Pierwsze skojarzenie : :-D


~_Killa_

2023-05-29, 07:24
Niestety ale malego trzeba oddac jak najszybciej utylizacji.

jacek44

2023-05-29, 08:25
z góry widać że nic dobrego z niego nie będzie.

RoboCat

2023-05-29, 08:40
a pozniej ze to wina bialych ze nic nie maja.... jacy oni biedni :D

PentagramOdDiabła

2023-05-29, 08:47
Małpiątko już nie do odratowania. Już raczej nie nabierze ludzkich cech. Za rok, dwa lata pierwsza kradzież, potem gwałt, zabójstwo i albo go odjebią inne murzyny albo policeman jakiś. ch*j mu na łeb.

~Velture

2023-05-29, 10:05
Jako osoba która posiada od ponad 30 lat rottweilery i miała również psy innych ras (w tym nawet kundla) śmiało stwierdzam, że każda rasa psa jest inna pod względem psychicznym - pomijam już warunki fizyczne.
To nie ma oczywiście związku z ludźmi bo jak amerykańscy naukowcy udowadniają od dekad, że rasa ani kultura nie ma nic wspólnego z zachowaniem.

O dziwo owczarek niemiecki jest o wiele bardziej karny i posłuszny od małego a rottweiler od małego testuje granice swojego właściciela i to na co może sobie pozwolić. Wychowując JEDNAKOWO obie rasy w tym samym czasie efekt będzie taki, że owczarek będzie posłuszny a rottweiler nie. Jednak to tylko psy więc nie ma to nic wspólnego z niczym innym.

wojtekpwse

2023-05-29, 10:09
Pierwszy zjedzie na puchę.

PabloSkills

2023-05-29, 11:25
VeIture napisał/a:

Jako osoba która posiada od ponad 30 lat rottweilery i miała również psy innych ras (w tym nawet kundla) śmiało stwierdzam, że każda rasa psa jest inna pod względem psychicznym - pomijam już warunki fizyczne.
To nie ma oczywiście związku z ludźmi bo jak amerykańscy naukowcy udowadniają od dekad, że rasa ani kultura nie ma nic wspólnego z zachowaniem.
O dziwo owczarek niemiecki jest o wiele bardziej karny i posłuszny od małego a rottweiler od małego testuje granice swojego właściciela i to na co może sobie pozwolić. Wychowując JEDNAKOWO obie rasy w tym samym czasie efekt będzie taki, że owczarek będzie posłuszny a rottweiler nie. Jednak to tylko psy więc nie ma to nic wspólnego z niczym innym.


Ty a tobie się kurde tematy nie pomyliły? To mały, zasrany bambus a nie szczeniak.

~REsadER

2023-05-29, 11:51
PabloSkills napisał/a:

Ty a tobie się kurde tematy nie pomyliły? To mały, zasrany bambus a nie szczeniak.



"Istnieje wiele różnych ras, głównie zwierząt domowych, a liczba tych ras jest policzalna i znana. Jednak liczba gatunków na świecie jest nieznana i niewyobrażalnie duża."

alahu1

2023-05-29, 11:54
PabloSkills napisał/a:

Ty a tobie się kurde tematy nie pomyliły? To mały, zasrany bambus a nie szczeniak.



Ciężko u ciebie z łączeniem wątków.
A młody buja się jakby chciał walczyć o samice w stadzie :krejzi:

Anal_Intruder_69

2023-05-29, 12:07
I już w tym wieku gacie do połowy dupy opuszczone. Od razu widać, że profesorem to on nie zostanie.

Bul_od_bytu

2023-05-29, 12:11
Mlody szympans jeszcze sra w pieluchy, ale już by wprowadzał małpie rządy na placu zabaw. Zutylizowac to prędzej niż później zanim podatnicy wydadzą kasę na bony żywnościowe. Jeśli to Detroit to młody szympans dożyje max 20 lat i może załapie się na jakieś plądrowanie sklepów 8-)

Zulu-Gula

2023-05-29, 12:14
Ja pie**olę, gdzie nie spojrzysz, w filmach, serialach, prawie każdej reklamie wszędzie bambusy. Normalnie ch*j strzela i jeszcze na Sadolu jakieś małe szatańskie pomioty, ale co ja tam k***a wiem.
Doktor rehabilitowany ma już swoją teorię, więc szkoda słów. ;-)