18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jest nowy rząd a razem z nim aktywiści klimatyczni :)

CzerstWybut • 2024-03-09, 20:23


Dwie idiotki ratują nas przed końcem świata.

paragon0

2024-03-10, 19:03
majeńka napisał/a:

Znacie moje poglądy: pewne rzeczy są nie do wybaczenia!


Samiczy solipsyzm jest straszny

majeńka

2024-03-10, 19:16
^ Wydaje mi się że akurat gapienie się na cycki to zwykle samczy a nie samiczy obyczaj.

Szrek_masochista

2024-03-10, 20:17
A co maja robic porostrzelac tych wszysgkich gwalcicieli? Wezcie sie zastanowcie co innego mialyby zrobic niz protestowac XD

MatiLodz

2024-03-10, 20:54
no i k***a u nas sie zaczelo to sp***olenie lewackie umyslowe..

Igorek95

2024-03-10, 21:01
Głupie rozpieszczone dzieci, wj***łbym po 500 godzin prac społecznych rozpoczętych od czyszczenia pomnika Syrenki :kawa:

dr.lecter

2024-03-10, 21:08
Czy ta syrenka połamała ich prawa, że się na niej wyżyły?

Antoni79

2024-03-10, 21:16
Siriuz napisał/a:

Dzieci "planeta płonie" Trzaskowskiego... pomyślcie tylko ile tego cholerstwa jest teraz w Warszawie skoro udało mu się wygrać tu wybory i znowu próbuje...



Bo wyborców trzeba umieć sobie wychować.

pierdyl

2024-03-10, 23:25
baronturbina napisał/a:

Chłopaku idź lepiej na wschód do swoich czerwonych braci.



No tak, wasza sp***olona logika w pełnej krasie. Nie podoba ci się coś, co robi lewactwo - jesteś ruskim agentem... Ja pie**ole, nie mam słów na takich debili, jesteś kretynem. Na pocieszenie mogę ci powiedzieć, że takich jak ty jest dużo więcej.

smc

2024-03-10, 23:38
r*chałby je wszystkie...

majeńka

2024-03-10, 23:49
motylekwbrzuchu napisał/a:

Tu przykład https://www.sadistic.pl/t/588550

Mógłbyś proszę wyjaśnić? Bo nie rozumiem. Czy chodzi ci o coś co ja powiedziałam, czy też odpowiadasz w ramach innego wątku pod tym postem?

Jeśli chodzi o mój wątek odpowiedzi, padło słowo "solipsyzm" które, jakkolwiek było mi znane, nie jest czymś co żadno z nas używa na co dzień. Może tu leży sedno nieporozumienia? Albo może odpowiadasz w płytszym kontekście albo w kontekście obok?

Bo autentycznie mam problemy z interpretacją.

(I taki meta komentarz: mamy tu odpowiednik dyskusji wykształciuchów po 5tym piwie. :-P )

4Lokalny2Chłopaczek0

2024-03-11, 00:48
Były trzy dziewice tzn. jedna została ostro wyj***na i zmarła gdzieś ostatnio warszafce. Teraz zostały te dwie tępe p*zdy :) Ostatnie pokolenie.

Siriuz

2024-03-11, 10:01
pierdyl napisał/a:

No tak, wasza sp***olona logika w pełnej krasie. Nie podoba ci się coś, co robi lewactwo - jesteś ruskim agentem... Ja pie**ole, nie mam słów na takich debili, jesteś kretynem. Na pocieszenie mogę ci powiedzieć, że takich jak ty jest dużo więcej.



Żeby być lewakiem trzeba mieć obniżony poziom rozumu. Często dzieci i młodzież przez to przechodzi, ale wejście w dojrzałość i samodzielność szybko leczy ten stan. Cytując klasyka: "Kto za młodu nie był socjalistą, ten na starość będzie sk***ysynem, ale kto na starość socjalistą pozostał, ten jest po prostu głupi".

minions

2024-03-11, 11:06
Jest sezon polowań na takie małpy?