18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jerzy Urban przemówił

da...........os • 2014-02-11, 20:00

Znalezione w czeluściach internetu :-P

lwiryk

2014-02-12, 03:42
gwindak - racja, racja popieram i dzięki że są ludzie którzy to widzą.

Black Pitt

2014-02-12, 06:55
Rebeliant_ZPF napisał/a:

Naoglądałem się starego komucha przed '89 jako brzdąc, a dziś nie poświęcę mu nawet sekundy. Dla mnie to najzwyklejsza komunistyczna k***a i gardzę nim jak i jego wszystkimi kolegami z PZPR. Powinni wisieć jak naziści po Norymberdze.



Naoglądałeś i ch*ja z tego zrozumiałeś, powieś Urbana, Jaruzelskiego itd.
Później pochyl się do przodu rozchyl poślady żeby dzisiejszy wybawcy się nie spocili przy r*chaniu tobie podobnych.

rolerek

2014-02-12, 08:02
Nie chcę nic mówić ale Urban to jest prawdziwy sadol jak się patrzy, więc ci co spinają na niego dupsko niech lekko zbastują albo sp***alają na kwejka jak czują oburzenie :P


blueman87

2014-02-12, 08:17
Ostatnio się zastanawiałem jaki ten świat niesprawiedliwy.. Śmierć zabiera młode i wartościowe osoby, a takie stare k***y, które na nią zasłużyły omija szerokim łukiem.. Gdzie tu sens, logika.. Że jeszcze jest stadko baranów, którzy bronią takich ludzi to już w ogóle nie mogę pojąć..

varatoma

2014-02-12, 10:12
za Urbana zawsze piwo.

Kultywator92

2014-02-12, 10:25
I jeszcze książka Stalina sobie grzecznie leży po jego prawicy...

Black Pitt

2014-02-12, 12:52
Rebeliant_ZPF, widzę niezły dysputant :ok: z postu wnioskuję że z niezłą wiedzą.

Rebeliant_ZPF napisał/a:

że moim zdaniem PZPR i cała władza z okresu PRL czyli władza ustanowiona przez okupanta i z nastawieniem aby dławić polskość



Postawienie ciężkiego przemysłu, danie roboty kmiotkom z dalekiego zadupia, budowa osiedli, co prawda wielkopłytowe ale cóż, pozwalało na w miarę szybkie zaspokajanie potrzeb mieszkalnych.
Powiesić!!!

Rebeliant_ZPF napisał/a:

Te sk***ysyny dogadały się z niegotową na władzę ówczesną opozycją (w praktyce komunistami i socjalistami bądź o bądź)



Ach te ogólniki...
Proszę spluń na Wałęsę (swoją drogą wisi mi on śpiącym nietoperzem) i resztę opozycji, po nazwiskach.

Rebeliant_ZPF napisał/a:

Sk***ysyny, które były naszymi oprawcami uwłaszczyły się, a władzy tak naprawdę nie oddali, tylko się nią podzielili.



Tiaaaa, trzymają władzę w garści w dalszym ciągu i pozwalają na obcinanie sobie emerytur, no ja pie**olę
:facepalm:

Rebeliant_ZPF napisał/a:

Następnym razem jak będziesz chciał wyciągać o kimkolwiek pochopne i błędne wnioski wsadź sobie lepiej w dupę ch*ja.



Może sam skorzystasz bo jak na razie wg mnie sam wyciągasz pochopne i błędne wnioski. :dupsko:

PoMaluchu

2014-02-12, 14:02
j***ny zaskoczył mnie tym tekstem:)
Ps ma po nie kąt rację, kolejna sensacja, żeby tylko ludzie mieli wk***a na coś innego niż rząd. A w między czasie zajebiemy podwyżkę , kolejny podatek, albo konieczność posiadania alkomatu w każdym samochodzie:)

Kłapouch j***ny:)

borys_ru

2014-02-12, 14:23
Black Pitt napisał/a:

Postawienie ciężkiego przemysłu, danie roboty kmiotkom z dalekiego zadupia, budowa osiedli, co prawda wielkopłytowe ale cóż, pozwalało na w miarę szybkie zaspokajanie potrzeb mieszkalnych.



No tak bez nich to by się na pewno nie wydarzyło, a Gdynia to się wyłoniła z odmętów Bałtyku po prostu. COP też przywieźli kosmici z odległej galaktyki. A odmówienie powojennej kasy na odbudowę od USA było cwanym wybiegiem taktycznym dla lepszego rozwoju Polski.

trebor2709

2014-02-12, 15:45
k***a, to esbeckie ścierwo jeszcze nie zdechło?

303

2014-02-12, 22:18
gwindak napisał/a:

Pan Urban pewnie by rzekł: "Im więcej miałem wrogów tym lepsze miałem zdrowie". Gimby nigdy prasy nie czytały tylko w tych swoich smartfonach sponsorowanych przez rodziców siedzą. Od dekady czytuję tygodnik "NIE". Pan Jerzy to taki nasz współczesny Stańczyk. Szyderczy, kontrowersyjny, prawdziwy. Tyle co on miał procesów to więcej niż nie jeden lat z was ma. Jednak nigdy nie skazany. Prawda w oczy kole wszelakiej maścią prawakom, lewakow, korwnistom, nihilistom, narodowcom i pedałom. Wszystkich ich wyj***ł i żyje sobie w pałacu pod Starym Sączem. Gimby spać a studenciaki umyć gary po sobie.



Czytaj dalej, bądź tępakiem myśląc że czytujesz zacną prasę i jeszcze się z tego ciesz

Ja wolę coś co daje do myślenia np Ziemkiewicza