18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jerunie, chmura ze dyma!

Mindfuck • 2012-11-12, 06:59
Jeeeeerunie, combo! Psioczycie na Katowiczan, to się wybierzcie do Rybnika, Rudyłtowy czy innej dziury i posłuchajcie tamtejszych hanysów. :amused:

No i audi fajne majo

Iratus Ultoris

2012-11-13, 12:14
Ślązakom bliżej do szwabów niż do Polaków. Wcale się nie dziwię, że wnioskują o autonomię. Ja mieszkam w Sosnowcu, a więc w Zagłębiu Dąbrowskim i ze swojej strony też liczę na oddzielenie się Śląska od reszty kraju. I tak jak jadę do Katowic, to się czuję jakbym wyjeżdżał za granicę. Jak się odgrodzą, to już nikt nie będzie pie**olił niesłusznie, że Sosnowiec leży na Śląsku. Nie! Sosnowiec to rejon Zagłębia Dąbrowskiego!

Śląsk powinien zostać odgrodzony od reszty kraju! Niech mają autonomię. Ale jeszcze wprowadziłbym dla nich wizy, żeby przekraczając granicę autonomii okazywali taki dokument do kontroli. A jak nie, to niech wypie**alają do szwabów.

Jarzomb

2012-11-13, 19:09
Mindfuck napisał/a:

Nawet nawigacja od AM do garmina tam głupieje. Dobrze że asfalt macie.



No jak się pisze "Rudyłtowy" to nie dziwię się, że Ci nawigacja głupieje. Niestety nawigacja jest tak mądra jak jej użytkownik, Twoja niestety ma pecha :(

Co do filmiku. Koło rybnickiej odmiany śląskiego to nawet nie stało, ja jako rodowity ślązak właśnie z tamtych stron, czułem się zażenowany oglądając ten filmik, bo koleś tak sztucznie zaciąga i nienaturalnie akcentuje, że bardziej stawiałbym że jest gorolem i chce tylko na siłę ośmieszyć ślązaków :D

Argatulius

2012-11-14, 20:44
Jo tu myśloł, że bedzie opony paliło a tu niśt

Heo

2013-05-17, 10:30
Koleś nawet nie "godo" po śląsku, tylko mu się wydaje i robi z siebie pajaca.