18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jerry Springer i baba z kutasem

jvhjvhkuba • 2012-07-29, 00:30
Angielski wymagany. To, co sadyści lubią najbardziej. :mrgreen:
Od dzisiaj uważajcie na wasze nowe kobiety, bo mogą wam sprawić niemiłą niespodziankę, tak jak temu panu :-D

Swoją drogą to niezły z niego nieogar. Jak można po ponad dwóch miesiącach nie zorientować się, że jego "laska" ma ku*asa? :idzwch*j:

~ Donnie Darko

2012-07-30, 23:18
simek147666 napisał/a:

Wiadomo, że ustawiany, ale gościu w tym niebieskim jest spięty jak ja pie**ole :O Wiadomo, że aktorzą, ale gościu najwyraźniej nie może się ogarnąć...



jaczuro napisał/a:


swoja drogą to niezły z Ciebie nieogar. Jak można nie zorientować się, że w programach telewizyjnych wszystko jest ustawione?



bigosamigos77 napisał/a:

a jak można się nie zorientować że ten program jest ustawiany?




ludzie, czy wy palcem robieni jesteście czy co że myślicie że te akcje są ustawiane ?
Pewnych zachowań udawać nie można po prostu.
Przykładem ustawionych i kreowanych zachowań są np "pamietniki z wakacji" i inne podobne gówna, tam aż tą sztuczność czuć ale nie tutaj.
Do Jerrego idą ludzie za kase to fakt ale opowiadają prawdziwe historie, a to że za kase to nie znaczy że ustawione, oni po prostu własne brudy piorą w telewizji i tyle.

Araxiel

2012-07-30, 23:36
Jeśli lubicie tego typu teleszoły to polecam Brytyjski Jeremy Kyle Show !!! ;D

Rafal1757

2012-07-30, 23:38


czy te oczy mogą kłamać .. lala la la :zul:

sz...........r9

2012-07-31, 00:03
jvhjvhkuba napisał/a:


Swoją drogą to niezły z niego nieogar. Jak można po ponad dwóch miesiącach nie zorientować się, że jego "laska" ma ku*asa? :idzwch*j:



Ty tak na poważnie ? Przecież to udawane gówno jak wrestling, trudne sprawy, sędzia anna maria i obietnice platformy... Człowieku litości ...

Altaro

2012-07-31, 13:20
Oglądając do 7 minuty już myślałem że będzie to pierwszy odcinek w którym nikt się nie bije. Na szczęście się zawiodłem :karate: