18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jelonek

TheExitest • 2015-01-06, 15:04
Witajcie sadole, był filmik z aligatorem który sam chciałem wstawić... ale czas na jelonka. Ładnie przygotowany filmik, jest nawet krew co może niektórym się spodobać. Zapraszam do oglądania.


Jak na nieszczęście nikomu nic sie nie stało :/

Niebezpiecznik

2015-01-08, 18:46
Amator, każdy kto kiedykolwiek oprawiał coś co waży więcej niż 50 kilo puka się w głowę...
Jeszcze nie widziałem tak sp***olonej roboty.

TheExitest

2015-01-08, 18:54
^Up to zrób film instruktażowy pod tytułem " Jak nie sp***olić roboty. Czyli oskórować zwierzę +50KG" z chęcią zobacze w jakości co najmniej hd a najlepiej w 4k. Pozdrawiam.

Unhumand

2015-01-08, 19:10
Byłby ktoś tak miły i wrzucił filmiki ze skórowania krowy oraz wieprzka? Pamiętam, że dość niedawno pojawiły się takie dwa tematy, ale zapomniałem obejrzeć o prosiaczku, a teraz nie mogę znaleźć. A ten filmik również zajebisty. Piwko ;)

Morthaliar

2015-01-08, 19:20
Facet biega boso wokół tego jelenia o.O

Niebezpiecznik

2015-01-08, 19:25
No niestety ale masażem nie jestem żeby na co dzień legalnie skórować bydło poza tym teraz to już maszynowo to robią a od kiedy jesteśmy w naszej kochanej? UE to nie wolno zabijać ani tym bardziej oprawiać bydła w domu no chyba że przyjedzie weterynarz i sanepid podbiją pieczątki itd... a kosztuje to tyle co ta krowa i poza tym kolczyki...
Także bardziej opłaca się robić to po cichu a staje się to coraz popularniejsze bez kolczyków bez świadków a za taki ''proceder'' można nawet iść siedzieć więc w takim oto kraju żyjemy, powiem więcej
Nie o taką Polskie walczyłem!

zip0

2015-01-08, 19:50
Just like that... mmmkay? Cholerni amerykanie z ich murzyńskim powtarzaniem fraz. Numsayn? Numsayn?

TheExitest

2015-01-08, 20:38
Niebezpiecznik napisał/a:

No niestety ale masażem nie jestem żeby na co dzień legalnie skórować bydło poza tym teraz to już maszynowo to robią a od kiedy jesteśmy w naszej kochanej? UE to nie wolno zabijać ani tym bardziej oprawiać bydła w domu no chyba że przyjedzie weterynarz i sanepid podbiją pieczątki itd... a kosztuje to tyle co ta krowa i poza tym kolczyki...
Także bardziej opłaca się robić to po cichu a staje się to coraz popularniejsze bez kolczyków bez świadków a za taki ''proceder'' można nawet iść siedzieć więc w takim oto kraju żyjemy, powiem więcej
Nie o taką Polskie walczyłem!



no tak, ma 19 lat i wałczył o Polskę. Przecież to ma sens..

MauełuszTe

2015-01-08, 22:26
Wiele bym dał za dobrze przyrządzony kawał takiego mięsiwa.

Cracker95

2015-01-08, 23:02
Cytat:

Jak na nieszczęście nikomu nic sie nie stało :/


Jeleń byłby innego zdania :roll:

Niebezpiecznik

2015-01-08, 23:41
uniters, Racja zapomniałem dać cudzysłowu, powinienem był pamiętać że jak ktoś ma ból dupy to się do wszystkiego przypie**oli.

JA...........or

2015-01-08, 23:56
Psu nie daje sie surowego k***a ch*ju

Igorekpl

2015-01-09, 00:41
Pomysł niby spoko ale ja z Ojcem zawsze najpierw patroszymy zwierzaka na miejscu a dopiero potem jak ze zwierzaka zleci krew go podwieszamy i patroszymy, w ten sposób nie musisz się zastanawiać gdzie wyj***ć flaki bo zostają w lesie dla zwierzyny.

TheExitest

2015-01-09, 07:44
Igorekpl napisał/a:

Pomysł niby spoko ale ja z Ojcem zawsze najpierw patroszymy zwierzaka na miejscu a dopiero potem jak ze zwierzaka zleci krew go podwieszamy i patroszymy, w ten sposób nie musisz się zastanawiać gdzie wyj***ć flaki bo zostają w lesie dla zwierzyny.


to co wy za zwierzęta tam macie że 2x musicie je patroszyć o.O

CiociaSmiglo

2015-01-09, 15:47
Dzika jadłam, było to najsmaczniejsze mięso jakie kiedykolwiek spróbowałam. Jelonka kiedyś też muszę spróbować. Zrobiłam się głodna :D