18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jęki i męki lokalnego złodziejaszka

Flodzia • 2023-02-06, 09:11
mieszkańcy się zdenerwowali i sami złapali skubańca który okradał domy i wymierzyli sprawiedliwość


Juzwa

2023-02-06, 09:20
Zamiast go bezsensownie kopać, powinni połamać mu obojczyki. Będzie miał duuuużo czasu na przemyślenie swojego życia. Ani jeść, ani się podetrzeć, ani konia zwalić nie będzie mógł przez kilka tygodni. No w sumie to nic nie będzie mógł rękami zrobić. Można też ukręcić mu ręce w stawach barkowych, tylko to już jest trwałe pozbawienie możliwości użycia rąk.

M_A

2023-02-06, 10:23
Z tymi obojczykami to jakieś doświadczenie miałeś..?

r061071

2023-02-06, 10:29
ładny głosik chyba kastrat ,jego śpiew to miód na moje uszy

nowynick

2023-02-06, 10:48
Juzwa napisał/a:

Zamiast go bezsensownie kopać, powinni połamać mu obojczyki. Będzie miał duuuużo czasu na przemyślenie swojego życia. Ani jeść, ani się podetrzeć, ani konia zwalić nie będzie mógł przez kilka tygodni. No w sumie to nic nie będzie mógł rękami zrobić. Można też ukręcić mu ręce w stawach barkowych, tylko to już jest trwałe pozbawienie możliwości użycia rąk.



1) obojczyk się zrasta w 3 tygodnie
2) po co w ogóle go karać fizycznie zamiast kazać mu odpracować szkody? Przykuć do taczki i niech zapie**ala z pół roku przy sprzątaniu faveli...

jbc_PO_lewakowTVNNiemcow

2023-02-06, 11:40
Juzwa napisał/a:

Zamiast go bezsensownie kopać, powinni połamać mu obojczyki. Będzie miał duuuużo czasu na przemyślenie swojego życia. Ani jeść, ani się podetrzeć, ani konia zwalić nie będzie mógł przez kilka tygodni. No w sumie to nic nie będzie mógł rękami zrobić. Można też ukręcić mu ręce w stawach barkowych, tylko to już jest trwałe pozbawienie możliwości użycia rąk.



samosąd najlepszy dlatego masz nick Juźwa ?

gonzor

2023-02-06, 13:07
1:58 - czy ja słyszę NIE PIERD0L ?

zbigniewz

2023-02-06, 15:46
Jeszcze powinni mu uciąć dłonie

AnalAcrobat

2023-02-06, 15:46
Zdecydowanie za mało deski. Widać, że to jacyś amatorzy, a nie terapeuci.

Alonso

2023-02-06, 17:46
W ogóle mi go nie żal.
Gdybym zobaczył to przed zarejestrowaniem się na Hardzie, to byłbym oburzony jak jakiś lewacki działacz. A teraz wiem, że tacy chuligani jeżdżą na motorkach i zabijają dla telefonu komórkowego lub portfela.
Niech mu ręce połamią i ch*j.

TENERE

2023-02-06, 20:22
Juzwa napisał/a:

Zamiast go bezsensownie kopać, powinni połamać mu obojczyki. Będzie miał duuuużo czasu na przemyślenie swojego życia. Ani jeść, ani się podetrzeć, ani konia zwalić nie będzie mógł przez kilka tygodni. No w sumie to nic nie będzie mógł rękami zrobić. Można też ukręcić mu ręce w stawach barkowych, tylko to już jest trwałe pozbawienie możliwości użycia rąk.



Dobre k***a!!! :-)

ruddie

2023-02-06, 20:34
Co się stało z deskami do jasnej cholery?
Jedyne rozwiązanie to obcinać za złodziejstwo rękę. Myślę, że powtórek byłoby bardzo mało.

Brąchacz

2023-02-06, 23:19
Podręcznikowe wyłomotanie. Takie jak lubię.

piterzaut

2023-02-07, 17:55
ruddie napisał/a:

Co się stało z deskami do jasnej cholery?
Jedyne rozwiązanie to obcinać za złodziejstwo rękę. Myślę, że powtórek byłoby bardzo mało.



Ależ kolego, desek to spontaniczni amatorzy używają. Tutaj pełna profeska - solidna pała, ciosy wymierzone bardzo dokładnie , niespiesznie, acz boleśnie. Bardzo solidna katowska robota.

Juzwa

2023-02-07, 19:46
M_A napisał/a:

Z tymi obojczykami to jakieś doświadczenie miałeś..?



Nie ja, ale mój sąsiad wypie**olił się solidnie na rowerze. Miał złamane obydwa obojczyki bo jakoś tak zadzwonił nimi o kierownicę, gdy rowerek stanął dęba w jakiejś dziurze, a on poleciał do przodu. Nastawiali mu te obojczyki operacyjnie, a potem ręce miał ułożone jak Faraon i obandażowaną górną część tułowia. Przez 6 tygodni. Normalnie to się zrasta szybciej, ale on jest stary i ma słabe kości. Masz pojęcie jak pastwiła się nad nim jego żona? Gość był zależny od niej we wszystkim. Jednym słowem przej***ne. Wolałbym mieć połamane nogi.