18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Jehovcy vs Chrześcijanie vol.2

Grzęgorz • 2013-12-26, 22:40
Co robi Świadek Jehowy pod domem prawdziwego Katolika ?
- marznie :mikolaj:

Macie kurde bo widze ból dupy opanował wasze serca

kazba

2013-12-27, 22:38
Całe szczęście, że obydwa te dwulinijkowe dowc**y dałeś w oddzielnych tematach - może upolujesz więcej piwek!!!!!!!!!11

trampolina

2013-12-27, 22:47
Sekta? Nie można zalegalizowanej religii nazywać sektą.
"Ustawodawstwo polskie posługuje się pojęciem związek wyznaniowy, pojęcie sekta w nim nie występuje" - wstyd cytować Wikipedię, ale nie chciało mi się szukać głębiej.

Z resztą wrogów upatrywałbym wszędzie, ale nie pośród ŚJ.

Impulsywny

2013-12-28, 00:08
A kto pozwala jehowym osiedlać się przed własnym domem, a więc:
Co robi Świadek Jehowy pod domem prawdziwego Katolika ?
Zdycha...

Riva

2013-12-28, 01:16
milling

k***a,sam się poducz tępaku
Z wikipedii-Świadkowie Jehowy (pełna nazwa: Chrześcijański Zbór Świadków Jehowy)-związek wyznaniowy,normalnie czytają Biblię, więc kim są jak nie chrześcijanami

Sylarr

2013-12-28, 10:34
Samudaripen napisał/a:

W srakich, wypie**alaj jehovo


Zajebiście błysnąłeś intelektem i pokazałeś swoje argumenty! Nie, nie jestem ŚJ.

milling

2013-12-28, 20:24
Riva napisał/a:

milling

k***a,sam się poducz tępaku
Z wikipedii-Świadkowie Jehowy (pełna nazwa: Chrześcijański Zbór Świadków Jehowy)-związek wyznaniowy,normalnie czytają Biblię, więc kim są jak nie chrześcijanami



Znam kilku ŚJ, to jest zwykła sekta, która poluje na młodych i staruszków.

A ich Biblia różni się w wielu miejscach, niektóre księgi są usunięte. Poza tym Jezus Chrystus jest wg nich człowiekiem, więc co to za chrześcijanie.

Riva

2013-12-28, 23:29
milling napisał/a:



Znam kilku ŚJ, to jest zwykła sekta, która poluje na młodych i staruszków.

A ich Biblia różni się w wielu miejscach, niektóre księgi są usunięte. Poza tym Jezus Chrystus jest wg nich człowiekiem, więc co to za chrześcijanie.



Też za nimi nie przepadam,sekta nie sekta, inna interpretacja Biblii, chodzenie po domach i narzucenie innym swojej wiary to wszystko prawda,ale są zaliczani do chrześcijan- przecież przyjmują chrzest chociaż nie jako dzieci tylko dorośli tak samo jak np. baptyści- i ani ja,ani ty tego nie zmienimy