18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jedzona żywcem

T3RMINATOR • 2024-04-20, 12:46
Coś dla tych co są przeciw ubojowi zwierząt bo to niehumanitarne.


Manolito666

2024-04-20, 13:02
To taka parafraza. Łania przedstawia bezbronne, ogłupiałe białe społeczeństwo, a ten szakal ma taki specyficzny, garbaty nos i do końca świata oraz jeden dzień dłużej będzie wył o holokauście.

baronturbina

2024-04-20, 14:31
Mówili: „weźcie dzieci na Safari niech sobie zwierzątka pooglądają”…To wzięli. Jeleniowate nawpie**alalo się fentanylu.

Paprotek

2024-04-20, 14:41
Miał czekać aż wystygnie?

dżonyłojlker

2024-04-20, 15:46
Manolito666 napisał/a:

To taka parafraza. Łania przedstawia bezbronne, ogłupiałe białe społeczeństwo, a ten szakal ma taki specyficzny, garbaty nos i do końca świata oraz jeden dzień dłużej będzie wył o holokauście.



majewskiej i reszcie pejsatych, dupy popękają koncertowo. Szykuj się, że zostaniesz zaraz nazwany "kacapem zboczeńcem" itp.

smc

2024-04-20, 15:51
Wygląda jakby się jej podobało.

1234dupa

2024-04-20, 16:27
Zwierzęta chyba nie czują bulu w stresie

majeńka

2024-04-20, 18:27
dżonyłojlker napisał/a:

majewskiej i reszcie pejsatych, dupy popękają koncertowo. Szykuj się, że zostaniesz zaraz nazwany "kacapem zboczeńcem" itp.

Moja dupa dobrze się trzyma, zaś dobrze zgadłeś: kacap zboczeniec to kacap zboczeniec. Nawet nie używam liczby mnogiej bo jesteście multikontem z jednym pisacielem.

Oprócz tego, wpie**alasz się z jeżdżeniem po żydach w temat na którym żadnych żydów, ani nawet naczelnych (ludzi, kacapów lub BLMów) w ogólności, nie ma.

dżonyłojlker

2024-04-20, 18:48
majeńka napisał/a:

Nawet nie używam liczby mnogiej bo jesteście multikontem z jednym pisacielem.



Tak, jestem jednym z tych stu kont kacapa zboczeńca siriusa i co mi zrobisz...

majeńka napisał/a:

Oprócz tego, wpie**alasz się z jeżdżeniem po żydach w temat na którym żadnych żydów, ani nawet naczelnych (ludzi, kacapów lub BLMów) w ogólności, nie ma.



Ale ja nic nie pisałem. Znaczy, nie pisaliśmy. Albo dobra, coś tam pisaliśmy o żydach, ale już zapomnieliśmy.

danielxc717

2024-04-20, 21:39
1234dupa napisał/a:

Zwierzęta chyba nie czują bulu w stresie



Bólu k***o głupia jak już

kamilja

2024-04-21, 00:24
Pisowska opieka społeczna udziela pomocy podopiecznej. Bez zbędnych podań i wywiadów środowiskowych. Biurokracja tylko przedłuża i tak z góry wiadomy finał.

skywalker75

2024-04-21, 07:44
Manolito666 napisał/a:

To taka parafraza. Łania przedstawia bezbronne, ogłupiałe białe społeczeństwo, a ten szakal ma taki specyficzny, garbaty nos i do końca świata oraz jeden dzień dłużej będzie wył o holokauście.



Ci z garbytymi nosami są częścią tego oglupialego białego społeczeństwa ale jako jedni z nielicznych potrafią się bronić przed muslimską hieną która chce ich pożreć żywcem..

pyotreck

2024-04-21, 09:02
Manolito666 napisał/a:

To taka parafraza. Łania przedstawia bezbronne, ogłupiałe białe społeczeństwo, a ten szakal ma taki specyficzny, garbaty nos i do końca świata oraz jeden dzień dłużej będzie wył o holokauście.



Mi ona bardziej przypomina wyborców koalicji przegranych. Brakuje tylko jeszcze żeby ktoś tą łanie r*chał w dupę. I brakuje mi jeszcze żeby ta łania krzyczała j***ć pis

Pfciuki

2024-04-21, 09:20
Manolito666 napisał/a:

To taka parafraza. Łania przedstawia bezbronne, ogłupiałe białe społeczeństwo, a ten szakal ma taki specyficzny, garbaty nos i do końca świata oraz jeden dzień dłużej będzie wył o holokauście.



jeszcze gdyby to rzeczywiście był szakal...