18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jedziesz sobie spokojnie do pracy...

hardmaniack • 2024-03-18, 02:24
Jedziesz sobie spokojnie do pracy, a widzisz że będzie dziś r*chane. Smutnażaba.jpg


baronturbina

2024-03-18, 07:53
Hardmaiack, gdzie to kupiłeś? Dają na raty zero procent?

Veni_Vidi

2024-03-18, 09:01
Będzie, będzie zabawa, będzie się działo i znowu nocy będzie mało....

psotny_fiutek

2024-03-18, 09:34
hardmaniack napisał/a:

Jedziesz sobie spokojnie do pracy, a widzisz że będzie dziś r*chane. Smutnażaba.jpg



Po prostu zazdrość przez ciebie przemawia :lol:

Odkładaj, zbieraj do skarbonki, to i Ty kiedyś sobie kupisz...

Juz się nie mazgaj z tą '' Smutnażaba.jpg '' :lol:

smc

2024-03-18, 12:22
Jak w twoim tramwaju ludzie czytają New York Times, to wiedz że jesteś w dobrym towarzystwie...

trytodie

2024-03-18, 12:43
Oj tam, kto nigdy nie dmuchał dmuchanej lalki ze zdjęciem swojej babci niech pierwszy rzuci kamieniem

Abrakadarbra

2024-03-18, 12:52
trytodie napisał/a:

Oj tam, kto nigdy nie dmuchał dmuchanej lalki ze zdjęciem swojej babci niech pierwszy rzuci kamieniem



w ciebie rzucać?

dwakilo

2024-03-18, 13:39
Produkt australijski.

Olashenco

2024-03-18, 14:11
(tu wkleić zdjęcie złotej łopaty)

PeterNORTH

2024-03-18, 15:47
też jak wysyłam paczki klientom to drukuję skserowane niby poprzednie pogniecione papiery faktury jako wypełnienie."osiołek dmuchany sex zabawka" "murzyński karzeł sex lalka" "dildo z udarem 3 fazowe" "krem do odbytu na filmiki scat" "mocz kota perskiego najlepszy na trądzik" itp.

ciekawe jakie miny mają ciekawscy ludzie którzy są tak wścibscy że rozwijąją te papierki i czytają te faktury :D

mcs89

2024-03-18, 19:30
nie polecam, kiedys kupilem takie cos, to jednak nie to... por*chalem na sile, prawie dojsc nie moglem i oddalem jako zwrot po spuście i tyle z tej zabawy, na szczescie przyjeli i kase mi oddali,w iec luz, a pozniej jakis inny samotnik w tą samą dziurke zapiął, w sumie to w laskach tez r*chasz po innych ku*asach

Arangar

2024-03-18, 20:25
Obok siedzi major w okularach i myk info dla knura :mrgreen:

Atlasss

2024-03-19, 05:47
Ważne że twarz workiem zakrył, wstydu nie będzie :D

xv89

2024-03-19, 13:24
PeterNORTH napisał/a:

też jak wysyłam paczki klientom to drukuję skserowane niby poprzednie pogniecione papiery faktury jako wypełnienie."osiołek dmuchany sex zabawka" "murzyński karzeł sex lalka" "dildo z udarem 3 fazowe" "krem do odbytu na filmiki scat" "mocz kota perskiego najlepszy na trądzik" itp.
ciekawe jakie miny mają ciekawscy ludzie którzy są tak wścibscy że rozwijąją te papierki i czytają te faktury



Powodzenia jak któryś zgłosi brak należytej kontroli i bezpieczeństwa nad przechowywaną bazą (można to uprościć do ogólnych "danych osobowych" gdzie na fakturach niejednokrotnie podaje się imiona, nazwiska, adresy zamieszkania, numery telefonów czy maile).