18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jedziesz na wakację i masz problem ze swoim pupilkiem?

~Angel • 2017-06-14, 15:49
Pani chętnie przyjmie pod opiekę twojego kotka i na dodatek zapłaci.


HEKTOR1226

2017-06-15, 11:05
Up

Wiesz co? Nie wiem skąd wziąłeś newsa ze 15-20 lat temu bylo standardem jedzenie psów na wsiach bo tak sie jakoś składa że dokładnie taki czas temu wychowywalem sie na zabitej dechami wsi na Podlasiu i gwarantuje Ci nikt psów ani kotów tam nie jadł a wrecz przeciwnie. Byly to zwierzeta tzw. "pociechy" do towarzystwa. :-D Z całą resztą sie zgadam to normalne ze jak by zapanowal głód to ludzie i sami siebie by wpie**alali. Mam tylko wrażenie że koleszko gubisz wątki. Pytales dlaczego jedne jjemy inne nie to Ci odpowiedziałem koniec kropka. Jeżeli chcesz to jedz te psy czy koty i tyle. Nikt Ci nie broni przecież. :roll:

Jo...........23

2017-06-15, 13:05
HEKTOR1226 napisał/a:

...



Nie 15-20 lat temu, tylko wczoraj, dziś jutro...
Korea, Chiny, Tajlandia, Laos, Wietnam, Eskimosi, Indianie Ameryki Północnej i Południowej ect.

Jedzą tam psy lub koty, a czasem szczury i larwy much itd...
W Polsce niektórzy wylewają do zlewu gar rosołu "bo mucha wpadła"...

Twoje wyjaśnienie możesz sobie wsadzić bo jest nieprawdziwe.

Halogen131

2017-06-15, 14:01
Mnie tylko zastanawia ta cena. 15 zł za małego kota to strasznie mało. Chce sobie szmaciura ubić niezły interes. Ile by zeżarł taki wąż? Ze dwa? Trzy? Resztę opchnie za 50 zł za sztukę i będzie miała na waciki, czy cokolwiek jej tam jest potrzebne do mazania po ryju.

Ratohnhaketon

2017-06-15, 21:27


Tyle z prawdziwości tego tekstu ;)

TeaBag

2017-06-15, 22:26
@Ratohnhaketon o co Ci chodzi?

Timitum

2017-06-17, 20:55
@up chodzi o podświetlenie artefaktów w kodowaniu obrazu. Chodzi o to, że widać, że fejk. Mam pytanko, czy w/w artefakty mogły się pojawić w skutek strat na kodowaniu i kompresji?