18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jedzie sobie pan autobus...

Suspens • 2023-06-30, 17:32
Na brodwayu w dzień targowy takie widzi się.... wypadki :shock:








ra0mir

2023-06-30, 18:33
Babo-zombiak z telefonem z drugiego filmiku najlepsza.
"A jebac to, Jang Leosia zesrała się na różowo, cza obejrzeć" :mrgreen:

SantaMaria

2023-06-30, 19:20
Czy czarni nie potrafią mówić czegoś innego od "brah" "shjeeeet" daaaaamn" chryste... co ja podludzie

JanJankowski

2023-06-30, 19:31
Bro i madafaka jeszcze dodają czasem

kolosasz

2023-06-30, 19:45
SantaMaria napisał/a:

Czy czarni nie potrafią mówić czegoś innego od "brah" "shjeeeet" daaaaamn" chryste... co ja podludzie



Czarny to taki sam człowiek jak każdy biały. Jeśli Czarny nauczy się mówić coś innego od brah i shieeeet to będzie to mówić


sadol001

2023-06-30, 19:45
Takie filmy powinni puszczać przed każdym przejściem przez jezdnię

freaky

2023-06-30, 20:57
ra0mir napisał/a:

Babo-zombiak z telefonem z drugiego filmiku najlepsza.



Nie zdziwiłbym się gdyby właśnie tak doszło do wypadku.

uzytkownik609

2023-06-30, 21:59
Oo shiit oooh shit oh Jezus get the water nigga

Arci88

2023-06-30, 22:03
Jednej małpy mniej oby tak dalej

clooks

2023-06-30, 22:12
Jeden przypadkowo przejechany - oł maj gad, plis bi kerful, bro, bro, bro x100.
Ale spalic polowe miasta, krasc co popadnie i zabijac sie na potege - we wuz kangs and shieeeet.

PabloSkills

2023-06-30, 23:04
No jak na mydle, dlatego droga hamowania dłuższa.

majeńka

2023-07-01, 00:18
kolosasz napisał/a:

Czarny to taki sam człowiek jak każdy biały. Jeśli Czarny nauczy się mówić coś innego od brah i shieeeet to będzie to mówić



To nie rasa, to kultura. Nie ma większej różnicy między nimi a Pragą Północ.

Tyle że akurat ta kultura (ghetto) jest skrajnie rasistowska. Dla nich każdy kto się uczy, ma coś przeciw gangom, alfonsom, itd, jest "acting white" czyli zdrajcą którego trzeba pobić/odstrzelić.

Ja bym więc zarezerwowała słowo "nigger" dla tego typu podludzi, dla odróżnienia od cywilizowanych uczciwych murzynów (niestety małej mniejszości).

Podobnie, jak wychowają człowieka w Kacapstanie, będzie się zachowywał jak kacap a nie człowiek.

A tacy np. cyganie są w ogóle nie rasistowscy. Dla nich nie-cygan czyli "gadź" to ktoś z kim nie wolno utrzymywać kontaktów innych niż w celu wykorzystania, ale jak ktoś się wżeni w ich społeczność jest traktowany jako swój. Podobnie z porywanymi dziećmi w średniowieczu. Cygan to dla nich ktoś kto zachowuje ich obyczaje. Czyli źre gruz :p

Zulu-Gula

2023-07-01, 04:06
Broadway to najdłuższa ulica na świecie, mierzy 241 kilometrów.
Mieszczą się tam liczne teatry (rozrywkowe i musicalowe), stanowiące znane na całym świecie centrum kulturalno-rozrywkowe, przyciągające wielu turystów.

Jak widać, niektórych przeciągające po asfalcie, a kilometrów na tę rozrywkę jest od ch*ja. :ubawdolez: