18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jedzenie myszy przez Acanthoscurria geniculata

fantastico • 2017-02-09, 10:01
Acanthoscurria geniculata pożera mysz w odwiecznej walce natury.


kothletino

2017-02-10, 12:38
Daj mu k***a szczura do oj***nia a nie mysz, i to k***a laboratoryjną. Prawdziwy szczur rozj***łby go ogonem robiąc obrót o 180 stopni.

waloos

2017-02-10, 14:21
Nie rozumiem trzymania w domu zwierząt z którymi nie da się pobawić, nie da się pogłaskać, nie da się ich nauczyć choćby minimalnej interakcji z człowiekiem.

Jedyną przyjemnością z posiadania takiego ptasznika jest oglądanie jak coś wpie**ala...k***a to już rybki sa fajniejsze, bo przynajmniej nie siedzą schowane w dziupli i możne poobserwować ich piękno.

patrykw17

2017-02-10, 14:48
Abraxus napisał/a:

Trzeba być kompletnie poj***nym, żeby trzymać takie coś w domu. Miejsce takiego pająka jest na podeszwie buta.



To sobie kup rybki p*zdeczko

Vampirov

2017-02-10, 15:04
Benzyne bym tam wlał i podpalił, takie ch*jostwo bezużyteczne utylizować a nie jeszcze karmić myszami..

lucilla

2017-02-10, 16:01
"Trzeba być kompletnie poj***nym, żeby trzymać takie coś w domu. Miejsce takiego pająka jest na podeszwie buta."

pie**olisz jak potłuczony; ludzie mają różne pasje i należy to uszanować.

Lollkowaty

2017-02-10, 17:43
Ale k***a głupota, pająka myszą, wapń z kości myszy może zatykac przewód pokarmowy pajączka... A tak swoją drogą, mam około 40 takich pojebów na chacie, i około 200 mniejszych, milion razy lepsze od kota czy psa :v

nonnack

2017-02-11, 21:44
Oczywiście wysyp komentarzy p*zdeczek, jak by to spaliły i zadeptały butami pająka, pewnie piszczycie ze strachu jak wam jakiś kątnik wyjdzie w piwnicy;P

Ptaszniki to zajebiste zwierzaki, nie hałasują, nie śmierdzą, nie trzeba wyprowadzać na spacer, zajmują mało miejsca. Sam mam kilka a roboty z nimi jest mniej niż z jednym śmierdzącym chomikiem i wyglądają na pewno ciekawiej.

Co do filmiku, trochę bez sensu dawać mysz, myszka kosztuje 5zł, ma mało wartości odżywczych dla ptasznika i może uszkodzić a nawet zabić zwierzę warte parę stówek.