18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jędza chyba musi mieć rację...

Halman • 2022-01-12, 05:04

bo nikt się nie zatrzymał żeby jej naj***ć... :-D


Pralpunkt

2022-01-12, 09:10
Dostala emeryturę po nowym ładzie

Krakus36

2022-01-12, 10:45
ale o co k***a chodzi ze nikt nie staje i nie wpie**oli piździe... jeden strzał KO w ryj i babę wyj***ć gdzieś za chodnik zdała od ulicy... poleży może zrozumie jak nie to kolejny poprawi aż straci czucie w nogach i nie będzie zagrażać innym normalnym ludziom .... aż mnie ręka swędzi by takim zjebom przyj***ć

sothis

2022-01-12, 11:04
Krakus36 napisał/a:

ale o co k***a chodzi ze nikt nie staje i nie wpie**oli piździe... jeden strzał KO w ryj i babę wyj***ć gdzieś za chodnik zdała od ulicy... poleży może zrozumie jak nie to kolejny poprawi aż straci czucie w nogach i nie będzie zagrażać innym normalnym ludziom .... aż mnie ręka swędzi by takim zjebom przyj***ć



Oh ah ah, jaki nabuzowany pogromca niedobrej babci :D

Ale faktycznie dziwne, że nikt się nie zatrzymał. Moze ona pomaga w uskutecznianiu kradzieży metoda na stłuczkę?

dejwid092

2022-01-12, 12:05
Krakus36 napisał/a:

ale o co k***a chodzi ze nikt nie staje i nie wpie**oli piździe... jeden strzał KO w ryj i babę wyj***ć gdzieś za chodnik zdała od ulicy... poleży może zrozumie jak nie to kolejny poprawi aż straci czucie w nogach i nie będzie zagrażać innym normalnym ludziom .... aż mnie ręka swędzi by takim zjebom przyj***ć



Wszyscy ja wyj***li i dlatego nikt nie staje

grudzin7

2022-01-12, 12:48
Pralpunkt napisał/a:

Dostala emeryturę po nowym ładzie



Akurat emeryci i biedota zyskują i to całkiem sporo, a po dupie jak zwykle dostają przedsiębiorcy i specjaliści w swoim fachu. Łatwo też policzyć, że emerytów i biedoty jest w tym kraju tyle, że wystarczy aby PiSiory nie musiałby bać się o kolejne wybory. Nawet jak nie będą mieli większości to praktycznie nie ma szans aby dostali mniej niż 20% głosów. Także to nie koniec rozdawnictwa. Kurs na socjalizm (a może nawet komunizm?!) obrany i gaz do dechy.

A my płaćmy i płaczmy :roll:

MarekJarek1

2022-01-12, 14:14
grudzin7 napisał/a:

Akurat emeryci i biedota zyskują i to całkiem sporo, a po dupie jak zwykle dostają przedsiębiorcy i specjaliści w swoim fachu. Łatwo też policzyć, że emerytów i biedoty jest w tym kraju tyle, że wystarczy aby PiSiory nie musiałby bać się o kolejne wybory. Nawet jak nie będą mieli większości to praktycznie nie ma szans aby dostali mniej niż 20% głosów. Także to nie koniec rozdawnictwa. Kurs na socjalizm (a może nawet komunizm?!) obrany i gaz do dechy.
A my płaćmy i płaczmy



Moja babcia już się cieszy bo zyska rocznie kilka stówek więcej. Dla emerytki takie pieniądze to nie jest byle co. I w ogóle, kto tyle dał co teraz PiS daje?
Ale babcia nie ogarnia, że za prąd i gaz już płaci dwa razy więcej. Że chleb kosztował kiedyś 1,50 to też nie pamięta. Zaraz spółdzielnie podniosą swoje opłaty i będzie jeszcze większa jazda.

Nieszczęściem demokracji jest posiadanie praw wyborczych przez osoby, które się do systemu nie dokładają.

Radbug

2022-01-12, 15:24
Jak to możliwe, ze nikt się nie zatrzymał i tej k***iszczy nie wyj***ł w ryj?

htp

2022-01-12, 15:30
grudzin7 napisał/a:

Akurat emeryci i biedota zyskują i to całkiem sporo, a po dupie jak zwykle dostają przedsiębiorcy i specjaliści w swoim fachu. Łatwo też policzyć, że emerytów i biedoty jest w tym kraju tyle, że wystarczy aby PiSiory nie musiałby bać się o kolejne wybory. Nawet jak nie będą mieli większości to praktycznie nie ma szans aby dostali mniej niż 20% głosów. Także to nie koniec rozdawnictwa. Kurs na socjalizm (a może nawet komunizm?!) obrany i gaz do dechy.
A my płaćmy i płaczmy



Na prawdę niskie emerytury, (biedoty) nie wzrosną. Porównaj też procentowy wzrost emerytur do inflacji.