18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jedź bezpiecznie: Pijany kierowca spodował wypadek

nitrox89 • 2012-12-08, 20:40


Nieźle koleś nawalony ;)

Ja...........88

2012-12-08, 20:46
Kolizję. Wypadki są na hardzie. Ale jazda po pijaku to swoją drogą kurewstwo.

Pener

2012-12-08, 20:48
marcinek, gratuluję ojca :lol:

nachwilke

2012-12-08, 20:59
trzeźwi też mogą potrącić rowerzystę

zonk

2012-12-08, 21:21
Ten młody miał pie**olnąć starego za sam głupi pomysł jazdy po pijaku. Nosz k***a co za ludzie tępe.

wiktor4024

2012-12-08, 21:34
Mówcie co chcecie ale gdyby się już tak stało to udawałbym, że to ja prowadziłem

yoshi88-88

2012-12-08, 21:36
ojciec roku k***a :D " marcinek kierował" :D

Chleb razowy

2012-12-08, 22:18
Ten dialog z 2:07 :amused:
"-...Czyli tak pan zadba o syna?
-Tak...
-Bardzo ładnie!
-No, jak pan uważa..."

sauerps

2012-12-08, 22:58
ale starego wj***ł :D

AdmirałFloty

2012-12-08, 23:36
@Pener. Ciekawe jakbyś się zachował gdyby twój ojciec zarabiał na chlebek kierując samochód... Bronisz czy sprzedajesz ojca? Więzy rodzinne w tej sytuacji dla ciebie nie mają znaczenia? Koleś może teraz na dołku jest za to. Wiadomo nie ma żadnej taryfy ulgowej za pijanych za lejcami. Ciekawi mnie twoje zdanie co robisz w takiej sytuacji.

kleryk66

2012-12-08, 23:39
Ale jak butelki bronił :D

Pener

2012-12-08, 23:41
kaspersky16, nie wsiadam do auta z napie**olonym kierowcą

Grillowany

2012-12-09, 00:06
k***a, jedyne czego mi żal w tym filmiku to tego chłopaka. No japie**ole, ojciec ledwo gada, zapie**ala samochodem, policja ich zatrzymuje i ten jeszcze pie**oli farmazony - nie dość, że wstyd to jeszcze lipa. Co do krycia - wiadomo, powinien ściemnić, że to on prowadził (zrobiłbym chyba to samo, z naciskiem na chyba, bo nie miałem nigdy takiej sytuacji), ale jeśli jest młody to nawet nie pomyślał o takim czymś. Lekka lipa dla chłopaka, a ojciec to sobie przez jakiś okres czasu nie pojeździ. I dobrze k***a. Piłeś, nie jedź.

EDIT:
kaspersky16 napisał/a:

@Pener. Ciekawe jakbyś się zachował gdyby twój ojciec zarabiał na chlebek kierując samochód... Bronisz czy sprzedajesz ojca? Więzy rodzinne w tej sytuacji dla ciebie nie mają znaczenia? Koleś może teraz na dołku jest za to. Wiadomo nie ma żadnej taryfy ulgowej za pijanych za lejcami. Ciekawi mnie twoje zdanie co robisz w takiej sytuacji.



Proszę, nie próbuj bronić ojca. Jeśli ktoś jest odpowiedzialną osobą to jak zarabia na chlebek rozwożąc coś to k***a nie pije i jeździ, a tym bardziej nie zabiera do tego ze sobą syna. Przez takich typów właśnie inne osoby tracą życie. Ty możesz uważać na drodze, a taki sk***iel Ci się wpie**oli na czołowe i dziękuję, both of you are dead. Fakt, dzieciak powinien bronić ojca, ale w pierwszej kolejności - ojciec nie powinien odpiedalać takiej maniany.

cveljan

2012-12-09, 01:00
o k***a to przecież jest stary marcina!!

Kakushkin

2012-12-09, 02:37
kaspersky16 napisał/a:

@Pener. Ciekawe jakbyś się zachował gdyby twój ojciec zarabiał na chlebek kierując samochód... Bronisz czy sprzedajesz ojca? Więzy rodzinne w tej sytuacji dla ciebie nie mają znaczenia? Koleś może teraz na dołku jest za to. Wiadomo nie ma żadnej taryfy ulgowej za pijanych za lejcami. Ciekawi mnie twoje zdanie co robisz w takiej sytuacji.



Z tym, że poszkodowana jak i pewnie kilku innych świadków by obaliło pomysł młodego za kółkiem i by miał dodatkowe baty za fałszywe zeznania i nakłanianie nieletnich do przestępstwa (czy jak fachowo to się nazywa). Nie mówiąc o nasraniu w papiery przed osiemnastką. Fantastyczny pomysł na obronę ograniczonego umysłowo ojca, który dodatkowo pokazał jak bardzo w dupie ma synusia, pogratulować.