18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jedyna choroba, której nie mam

~Polimaty • 2013-04-02, 19:44
Wiele osób cierpi na wszystkie choroby świata, z wyjątkiem jednej. Której? Sprawdź w najnowszym odcinku!


DisH0noreD

2013-04-02, 20:26
biver napisał/a:


I tak nie por*chasz więc się nie staraj


nie probój z zdjeciem w profilu

YoogiGoogi

2013-04-02, 20:31
psychicznie chory człowiek jest chory, po ch*j drążyć?

Marxe

2013-04-02, 20:36
Hacerking napisał/a:

@Up, a weź k***a idź do kuchni, a nie się żalisz, bo mamy to w dupie, a po drugie każdy ma prawo do błędu.


panie, to jest jakieś forum przeznaczone do rzucania wulgaryzmami niczym uczeń 1 gimnazjum ? :roll:
Elane wypowiedziała się, a ty zamiast rzucać tekstami typu "Idź k***a do kuchni" itp. pokaż JAKIŚ poziom kultury i albo napisz coś mądrego albo nie pisz wcale

a co do filmiku: w ciekawy sposób omówione, tak że moge powiedzieć że te 8 minut nie było stracone :)

biver

2013-04-02, 20:36
DisH0noreD napisał/a:


nie probój z zdjeciem w profilu
Obrazek


Ty za to napewno należysz do Disturbed,szacun

ro...........k5

2013-04-02, 20:43
A ja się zawsze zastanawiam jak chodzę po bułki rano na ch*j Ci ludzie o 7 codziennie po 20 osób sie zrywają i pod przychodnią stoją..

kjuik

2013-04-02, 20:58
I teraz wyobraźcie sobie, co się dzieje na boisku, jak piłkarze Barcy zachorują na hipochondrię :-) , chociaż właściwie to chyba już chorują :-P

gelmoa

2013-04-02, 21:00
Dla jasności. Istnieje alergia na "Jaskrawe KOLORY bluzek". A dokładnie na jeden skladnik DWUFENYLODWUAMINA które jest antyutleniaczem. Dodaje się ja do barwników (jaskrawych najwięcej), gumy, cementu, plastiku.
Proszę się nie śmiać z ludzi który ubierają się na biało, to nie nasza wina że E0034 jest dodawane do tylu rzeczy na świecie :(

Ale reportaż ogólnie fajny, poza tą jedną wpadkę :)

Nerd

2013-04-02, 21:14
Bezimienny15150 napisał/a:

@Nerd

Jaka rasa i jak się wabi?


Chow-chow, a wabi się Marcin.

siwers3

2013-04-02, 21:37
Skrzynka piwa za materiał. :)
Czytałem ostatnio gdzieś w necie. Hipochondria to bardzo ciekawy temat.

kurczak94

2013-04-02, 23:44
A propo autosugestii i siły umysłu, to kiedyś na Discovery oglądałem o dziecku, które miało guza w mózgu. Praktycznie nie było szans na jakiekolwiek wyleczenie i dni dziecka były policzone.

Jednak pewien lekarz kazał wyobrażać sobie dziecku tego guza i go rysować. Z tym, że każdego dnia, coraz mniej (tak jakby go coś zjadało). Po ponad miesiącu, kiedy dziecko "zjadło" całego guza na swoich rysunkach, okazało się, że w jego głowie nie ma śladu po tym guzie.

Tak więc siła umysłu jest naprawdę wielka i myślę, że jeszcze sporo do odkrycia przed nami.

LxDead

2013-04-03, 16:40
Pamiętam jak miałem drugi raz operacje na wrastający paznokieć tzw. łyżeczkowanie. Po jakichś 2 tygodniach od operacji jak zmieniałem sobie opatrunek przed pójściem w kime, zauważyłem że szwy co niektóre popuszczały i że palec zszarzał, jak byłem na przeglądzie którymś już z kolei lekarz który nadzorował gojenie się tego palca stwierdził ze jest ok(stary chu* się nie cackał, przy zmianach opatrunku dosłownie zdzierał mi gazę z palca która była do niego z powodu maści przytwierdzona), jak byłem po tygodniu znowu na przeglądzie był akurat jakiś młody lekarz który stwierdził że wdało się jakieś zakażenie i że gdybym przyszedł później być może miałbym po palcu, dostałem maści odsączające i inne ch*je muje. Palec trochę inaczej wygląda po wygojeniu ale przynajmniej jest zdrowy. Gdybym dorwał tego frajera starego to nie wiem co bym mu zrobił, jeszcze palca bym stracił. To jest kur*a polska służba zdrowia, tych starych powinni wy*ebać w p*zdu a nie pozwalać tym młodym spier*alać za granice...

suhar92

2013-04-03, 18:02
Też kojarzycie doktor dolores ?? :amused:

temat dolores poruszony ok 2:36