18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jednostki buló

Ha...........ng • 2011-10-26, 01:21
Dzięki temu kobiety będą mogły się dowiedzieć, że ich bul przy porodzie to nic w porównaniu do kopa w jaja ;)



Ps Błąd w tytule i tekście specjalny, bo lubię pisać jak nasz "kochany" prezydent.

161ZT650

2011-10-26, 19:53
@up

Lepszy Komorowski jak Kaczyński

cyklop28

2011-10-26, 20:58
@Up
Lepiej analfabeta niż paranoik
A prawda jest taka... jaki kraj taki prezydent.

maderfakermen

2011-10-26, 23:03
k***a! czy otrząśniecie się wreszcie, że na sadolu przede wszystkim: j***ć politykę i polityków? PiS przegrał PO wygrał i ch*j!

bi...........ic

2011-10-27, 05:03
@pakicito i tnemyrepske, proszę wskażcie mi fragment mojej wypowiedzi, gdzie deklaruje się za jakąkolwiek opcja polityczną. nie napisałem tego pierwszy, ale całkowicie zgadzam się z poglądem, że sadistic powinien być wolny od politycznych debat, sporów i ogólnie całego tego zamieszania. Mało wam ciągłych kłótni na portalach internetowych, w telewizji, radiu, czy nawet na ulicy? Temat jest ważny i powinno się o nim mówić, ale w miejscach bardziej do tego odpowiednich - a jak czytam takie wypociny jakiś pseudo inteligentnych pół-debilów którzy to wypatrzyli sobie okazje aby móc narzucać innym swoje chore wizje to automatycznie się wk***iam.

Z reszta po co się produkuję - takie okazy przekonane o słuszności swoich racji nigdy nie zmienią własnego postępowania, wiec bezpieczni ( bo w pysk przez internet dostać nie można ), utwierdzeni we własnej "zajebistości", siedzą przed komputerami, starając się odgadywać myśli innych ludzi, powodzenia.

pakicito

2011-10-27, 18:57
Cytat:

bo w pysk przez internet dostać nie można


oho nastepny Koli rosnie