18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jednoręki Chlebowski w nowym spocie PiS

yh...........ch • 2009-10-21, 16:24
Cytat:

Wielkonosy Grzegorz Schetyna podchodzi do automatu do gry, popularnego "jednorękiego bandyty", którym jest Zbigniew Chlebowski i gra, ale bez powodzenia. Wtedy pojawia się Donald Tusk, który po chwili wygrywa i zgarniając złoto do worka, odchodzi - tak wygląda nowy wyborczy spot reklamowy Prawa i Sprawiedliwości - donosi dziennik.pl.




Oski_m

2009-10-21, 16:52
Niby OK, ale te spoty są produkowane za nasze pieniądze to ch*j mnie strzela.

Spanky

2009-10-21, 16:58
Oski_m napisał/a:

Niby OK, ale te spoty są produkowane za nasze pieniądze to ch*j mnie strzela.

dokładnie..

Da...........ar

2009-10-21, 17:10
Dzieci w piaskownicy... jeden drugiemu albo łopatką w główkę albo piaskiem w oczy sypnie...
i tak całą kadencję...
kto winny?
Wina leży zawsze po środku.

yh...........ch

2009-10-21, 17:18
Jeden na drugiego ;)
Napisałem o tym w blogu

Saia

2009-10-21, 17:18
te spoty są coraz bardziej żałosne , no zajebiście po prostu. Najfajniej jest oczernić innych , pokazać ich od złej strony czy ch*j wie co niż samego siebie pokazać z tej lepszej. Polska polityka to zbiorowisko debili , psychopatów i osób umysłowo ociężałych

Re...........nt

2009-10-21, 17:29
Saia napisał/a:

te spoty są coraz bardziej żałosne , no zajebiście po prostu. Najfajniej jest oczernić innych , pokazać ich od złej strony czy ch*j wie co niż samego siebie pokazać z tej lepszej. Polska polityka to zbiorowisko debili , psychopatów i osób umysłowo ociężałych

Proponuje zostawić pod sejmem taką bombkę, może N, ale A też ujdzie od biedy :evil:

kulmegil

2009-10-21, 23:10
Zieeeewwww... ech pisorki się opuścili, w czasie kampanii mieli dobre spoty.

Mati

2009-10-22, 00:45
Mnie się wydaje, że jakie społeczeństwo taka polityka i spoty...

bolszewik

2009-10-22, 08:49
tylko spoty pisu są takie do bani, tworzone przez dzieci posłów za większe kieszonkowe... to miał byc spot? oO