18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

skacikpl

2014-07-06, 12:43
bloodwar napisał/a:

I co w tym dziwnego? Wujek Adolf miał jedno jajo, fakt potwierdzony historycznie więc akurat trzeba pochwalić autorów za realizm


Ta, realizm. W grze nie ma ani jednej swastyki.
Wszystkie emblematy, czy to wehrmahtu czy afrika korps są przerobione tak by były bez swastyki.

Chyba bali sie żeby czasem ich gra nie była zabroniona w szwabilandii.

Za parę pokoleń, szwabskie gimbusy nie będą wiedziały o co tak naprawdę chodziło z tą wojną i dlaczego zawsze wszyscy strzelają do niemców i co to ci naziści o których sie czasem słyszy.

Catacombe

2014-07-06, 14:33
skacikpl napisał/a:


Ta, realizm. W grze nie ma ani jednej swastyki.
Wszystkie emblematy, czy to wehrmahtu czy afrika korps są przerobione tak by były bez swastyki.

Chyba bali sie żeby czasem ich gra nie była zabroniona w szwabilandii.

Za parę pokoleń, szwabskie gimbusy nie będą wiedziały o co tak naprawdę chodziło z tą wojną i dlaczego zawsze wszyscy strzelają do niemców i co to ci naziści o których sie czasem słyszy.



Nie wiem jak a Sniper Elite, ale w Wolfensteinie nowym tylko na niemieckim rynku nie było swastyk, bo ich prawo tego zabrania. Na całej reszcie świata swastyka była zawieszona na każdej ścianie.

keremere22

2014-07-06, 14:51
A jeśli o emblematach mowa, ten sześciokołowy samochód to Mercedes i nie zauważyłem żadnego loga czy gwiazdy na grillu. Jak to wygląda w Wolfensteinie?

skacikpl

2014-07-06, 14:55
Catacombe napisał/a:



Nie wiem jak a Sniper Elite, ale w Wolfensteinie nowym tylko na niemieckim rynku nie było swastyk, bo ich prawo tego zabrania. Na całej reszcie świata swastyka była zawieszona na każdej ścianie.


Znam ten przypadek ale zarówno w przypadku Wolfensteina jak i SEV2 tylko niemieckie wersje były okrojone.

Natomiast w SE3 każda wersja nie posiada swastyk.

juki

2014-07-06, 22:17
nanab napisał/a:

Fejk hitler zginął w drugiej części





Ja w dwojce nie mialem mozliwosci zabicia hitlera. Jedynie zabijalo sie jakiegos goscia, ktory uciekal samochodem.

Mroziu

2014-07-07, 07:15
Szkoda że nie zadbali o inny istotny szczegół. Hitler był abstynentem, nie pił alkoholu - więc nie kumam skąd butelka wina w rękach kelnera... który jest żołnierzem Afrika Korps... ? Chyba że to dla żołnierzy, bo Herr Hitla pozwolił im się dosiąść. :shock: