18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jedna noc w strefie АТО

mlodyy • 2014-12-05, 16:35
Bohater projektu Anna Dombrowskaja dostała się pod obstrzał moździeżowy w strefie ATO na obszarze Donieckiego portu lotniczego.
Anna cudem ocalała przy obstrzale, ale fala uderzeniowa uszkodziła jej kamerę wideo.



Pozdrawiam i dzięki za tłumaczenie kanałowi Hal9000 na yt. Choć były już napisy po angielsku ;]

UBcjaPOLSKA

2014-12-07, 09:39
Do wszystkich analfabetów, którzy są na bakier z historią i faktami, więc dają się karmić jak _Azazel propagandą.

W skrócie: Ukraińcy w bestialski sposób wymordowali DWIEŚCIE TYSIĘCY naszych rodaków, ideologia BANDEROWSKA się na Ukrainie odradza i nie jest to żaden nurt typu PiS, PO - tylko SILNA IDEOLOGIA wokół której UKRAIŃCY budują swoją tożsamość.

To w Dombasie mamy sojuszników i tam ich szukać powinniśmy.





Ukraińska krew to wroga krew, jestem Polakiem,
żaden Ukrainiec nie jest moim bratem.
W zgodzie z Historią a nie na bakier,
niesie mnie Prawda, nie powstrzyma żadna propaganda.
To walka o Pamięć, nie wolno zapomnieć,
co nam zrobili banderowcy, ich morderstw.
Gwałcili, zabijali kobiety a małe dzieci,
k***a nabijali na sztachety.

Kim trzeba być i co trzeba mieć w głowie.
Tak nie zrobi nawet zwierzę a co dopiero człowiek..
Co za nacja, to przeklęta swołocz
która zarzyna sąsiada, który mieszka od lat obok.
A nasi politycy stają z nimi ramię w ramię
lansując się na neobanderowskim majdanie.
Oddzierajać z godności bestialsko zamordowanych Polaków,
wspierając potomków naszych katów.

Zamknij oczy i weź sobie to wyobraź:
Kobieta gwałcona na oczach jej Ojca.
Konające dzieci nabite na płotach,
Martwy meżczyzna z bagnetami w oczach.
Zarżnieta Matka z flakami na wierzchu.
Unoszący się zapach krwi w powietrzu.
Wyobraź to sobie Siostro, Bracie zanim zsolidarizujesz się z uKraińcami.

kubczyk

2014-12-07, 12:05
@up skończ pie**olić bo rzygać się chce od tej pie**olonej ideologii łysych łbów. Polacy też święci nie byli w stosunku do Ukraińców. Podlicz sobie ilu Polaków poległo z ręki j***nej ruskiej zarazy w samych tylko Powstaniach. Zawsze Ukrainiec, będzie lepszy niż te dzikie hordy ze wschodu. Poza tym nie siej k***a propagandy bo nie żadne 200 tysięcy tylko 60.

Blurey

2014-12-07, 12:08
UBcjaPOLSKA

Jebnij się w łeb i wsadź se w dupę te faszystowskie wierszyki. To nie ci ludzie żyjący tu i teraz wymordowali, typowy średnio młody Ukrainiec na 100% chce spokoju i dostatniego życia z rodziną, a że jest jakaś grupa idiotów, która pragnie tego, co było kiedyś,a żeby pragnąć tego co było kiedyś, trzeba być chorym psychicznie, należy ją zutylizować.

ws...........33

2014-12-07, 12:32
Spokojnie jak na wojnie, tu pie**olnie tam pie**olnie i znowu jest spokojnie.

le_Roi_des_fous

2014-12-07, 14:32
UBcjaPOLSKA napisał/a:



Twój post jebie hipokryzją wypominasz przeszłość ukraińcom a sam używasz nick UBcjaPOLSKA.

ne...........ch

2014-12-07, 16:55
Prawdziwe oblicze wojny...

Ve...........85

2014-12-07, 18:35
OSTRZAŁ nie obstrzał .... byc pod ostrzałem nie pod obstrzalem , skad to B???? k***a

anon88

2014-12-07, 19:33
@kalium Mnie bardziej zdziwiło, dlaczego regularna armia siedzi sobie pod chmurką w nocy, zamiast siedzieć w jakimś budynku. Z ich zachowań nie widziałem, żeby byli na jakiejś akcji, a na wartę 2 sztuki wystarczą.

tranzystor

2014-12-07, 20:59
Najpierw gadają, że rebelianci strzelają we wieś i nie przejmują się cywilami, a po chwili padają między nimi propozycje, żeby się wycofać do wsi. Trochę nie wyszła ta upowska propaganda.

Breko

2014-12-07, 22:45
Powinno być logo brazzers na końcu gadka już się zaczynała.

kalium

2014-12-08, 02:00
@anon88 - jaka to regularna armia. Daj spokój. Mnie już nudzi to pie**olenie. Gdyby Ukraina chciała, to by już dawno obstawiła swoje granice. Tłuc cywili to potrafią, tych z korzeniami rosyjskimi. Najemników by jątrzyć konflikt mają za co opłacać. A regularna armia śpi w p*zdu i żołd pobiera. Przecież oni na dzień dzisiejszy wciąż mają więcej sprzętu (owszem, w wielu przypadkach starszego) i żołnierzy niż my. Powiedz mi, jak to jest możliwe, że do tej pory nie wypowiedzieli wojny.
Bo te ch*je są gotowe rozj***ć pół swojego kraju, byle coś dostać za darmo od zachodu. To swołocz była, jest i będzie.
Raz kolejny powtarzam, nam bliżej do Rosjan niż to tej hołoty. Jeśli z kimś się bratać, to z Rosjanami. Ukraińcy, Litwini, Białorusini zawsze mieli nas gdzieś (to mało powiedziane).

_Azazel

2014-12-08, 03:29
UBcjaPOLSKA napisał/a:

Do wszystkich analfabetów, którzy są na bakier z historią i faktami, więc dają się karmić jak _Azazel propagandą.




To chyba ty jesteś na bakier z historią pie**olony idioto, jakbyś odrobinę się zainteresował to byś wiedział że Ukraina to nie tylko UPA i nie zawsze tym była. Wiec skończ pie**olić swoje dyrdymały, a właściwie nie swoje, bo jesteś za tępy na swoje poglądy.