18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jeden z nowszych filmów z Pistonem

Sz...........an • 2012-11-30, 22:12
Jak w temacie. Tak w ogóle on jeszcze żyje? Ma ktoś jakieś info na ten temat :D ?

nitrox89

2012-12-01, 18:55
Czytałem swego czasu że sobie kimną po pijaku pod przyczepą i go przejechała

slawekfmx

2012-12-01, 18:56
wyjdź bo jak ci przypie**oleee!

djoshin

2012-12-01, 19:00
Takich skórwysynów jak on powinni za stodołą rozstrzeliwać ,menel j***ny od tego chlania syn urodził mu się niepełnosprawny ledwo chodzi nie ma nawet kóli ,straszna tragedia dla tego jego dziecka.W środku chałupy smród syf i ubóstwo powinni mu zabrać prawa rodzicielskie dziwię się że mimo tylu filmikow z tego ch*ja udziałem nikt z mieszkańców nie zareagował i poinformował odpowiednie słóżby.Żona się sypie jak choinka na trzech króli z każdym miejscowym żulem tata chleje dziecko patrzy jak naśmiewają się z tatusia i go kopią w dupsko jak jest naj***ny jak wieprz

taki smród że jak otworzył drzwi do środka to aż komórka zabuczała

NafazowanyKoleś

2012-12-01, 19:24
Niektórzy możliwe że znają go jako "chłop z mazur" dlatego pistona mogą nie kojarzyć, tak, to on.


Piston miał klasę, to, że był zwykłym żulem nie jest niczym złym, takich ludzi są miliony. Piston od nich różnił się tym, że był zajebisty i fajnie się go oglądało. Miło go wspominam.


Piston żyje w naszych sercach!

Zaebauem

2012-12-01, 19:34
@up, bez kitu masz faze.

zielak300

2012-12-01, 20:24
Piston wiecznie żywy. Wychowałem się na jego produkcjach.

tedmcginley

2012-12-01, 20:42
Piston skończył się na kill em all

Palusz

2012-12-01, 20:59
do całości o co biega brakuje Wam bycia 'chłopem z mazur" na 'obczyźnie'. akcent reprezentowany przez Pistona porusza struny zaprezentowane tylko dla ludzi z Mazur, których dziejowe losy rzuciły w inna część Polski. ja jestem chłop z Mazur :P

karygwronkkinog

2012-12-01, 21:23
jest kochany pistonik!!! piekny jest :D

@djoshin j***ł cie pies i cała wieś cwe*u j***ny!!! poinformuj slUzby specjalne, ze jestes j***nym debilem

p.s. naucz sie pisac j***na cielecino

hr...........ns

2012-12-01, 21:38
typowy obraz polskiej wsi - bieda w h*j

Sz...........an

2012-12-01, 22:02
djoshin napisał/a:

Takich skórwysynów jak on powinni za stodołą rozstrzeliwać ,menel j***ny od tego chlania syn urodził mu się niepełnosprawny ledwo chodzi nie ma nawet kóli ,straszna tragedia dla tego jego dziecka.W środku chałupy smród syf i ubóstwo powinni mu zabrać prawa rodzicielskie dziwię się że mimo tylu filmikow z tego ch*ja udziałem nikt z mieszkańców nie zareagował i poinformował odpowiednie słóżby.Żona się sypie jak choinka na trzech króli z każdym miejscowym żulem tata chleje dziecko patrzy jak naśmiewają się z tatusia i go kopią w dupsko jak jest naj***ny jak wieprz

taki smród że jak otworzył drzwi do środka to aż komórka zabuczała



Kogo jak kogo, ale ciebie to za te błędy powinni rozstrzelać pierwszego... :homer:

hycel

2012-12-01, 23:01
Cytat:

Tak w ogóle on jeszcze żyje?


what is dead may never die

killcore

2012-12-02, 00:48
to już nie to samo co kiedyś

komet

2012-12-02, 01:07
Szeryfian napisał/a:

Tak w ogóle on jeszcze żyje?



Dyć przeca musi być, że żyje, jak na filmiku na przedzie się "Piston Live" wyświetla, kruca!
:erniepalm:

skinskin

2012-12-02, 12:39
Piston nie zyje. jak zostalo napisane, mial uposledzone dziecko, zyl w zasyfionym, zaniedbanym domu, byl alkoholikiem, ktory dogrywajac stal sie obiektem zartow wiejskich gnojow. Rzeczywiscie, filmiki z nim byly zabawne, szczegolnie jak ci, ktorzy go nagrywali kopali go w dupe jak szedl, albo jak weszli do jego domu i na niego nasikali.





nat.