18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jeden strzał

si...........ka • 2011-11-21, 16:00
Jeden strzał i napinacz poległ.


bloodwar

2011-11-21, 16:34
Wiecie dlaczego partyzanci w czasie II WŚ byli tacy skuteczni? Ja też nie wiem ale pan w zielonej koszulce na pewno już wie :-)

Koli

2011-11-21, 16:47
Słaby ten strzał. Ja jak kogoś nokałtuję, to ten pada jak kukła. Wystarczy mi tylko jeden cios i z przeciwnika w 99% nie ma co zbierać. Tylko najwięksi kozacy wytrzymują moje uderzenie. Uczyłem się również technik wirującej pięści. Przeciwnikowi niby na pierwszy rzut oka nic nie jest, ale po paru dniach umiera. Nie stosuję jednak tego i nigdy nie stosowałem, bo nie jestem mordercą.

Ponury Knur

2011-11-21, 16:57
@up wróciłeś pajacu. A podobno jesteś strażakiem. Twój kumpel od gejowskich orgii Porucznik pułku wozów drabiniastych tak mówił.

(L...........y)

2011-11-21, 17:11
Koli napisał/a:

Słaby ten strzał. Ja jak kogoś nokałtuję, to ten pada jak kukła. Wystarczy mi tylko jeden cios i z przeciwnika w 99% nie ma co zbierać. Tylko najwięksi kozacy wytrzymują moje uderzenie. Uczyłem się również technik wirującej pięści. Przeciwnikowi niby na pierwszy rzut oka nic nie jest, ale po paru dniach umiera. Nie stosuję jednak tego i nigdy nie stosowałem, bo nie jestem mordercą.



To ty jesteś takim człowiekiem z miasta, z silną pięścią i psychiką. Widziałem już takich.

name01

2011-11-21, 17:26
Koli napisał/a:

Słaby ten strzał. Ja jak kogoś nokałtuję, to ten pada jak kukła. Wystarczy mi tylko jeden cios i z przeciwnika w 99% nie ma co zbierać. Tylko najwięksi kozacy wytrzymują moje uderzenie. Uczyłem się również technik wirującej pięści. Przeciwnikowi niby na pierwszy rzut oka nic nie jest, ale po paru dniach umiera. Nie stosuję jednak tego i nigdy nie stosowałem, bo nie jestem mordercą.




nie takie ciosy się zna z treningów sudoku

Pan Mularz

2011-11-21, 18:41
Co za zwierzęta. Kto ich z zoo wypuścił?

ParanoiA

2011-11-21, 19:58
k***a kliknąłem bo myślałem że to Koli w ryj dostaje.

Koli napisał/a:

Słaby ten strzał. Ja jak kogoś nokałtuję, to ten pada jak kukła. Wystarczy mi tylko jeden cios i z przeciwnika w 99% nie ma co zbierać. Tylko najwięksi kozacy wytrzymują moje uderzenie. Uczyłem się również technik wirującej pięści. Przeciwnikowi niby na pierwszy rzut oka nic nie jest, ale po paru dniach umiera. Nie stosuję jednak tego i nigdy nie stosowałem, bo nie jestem mordercą.



HAHAHA

ty nokautujesz spłuczkę w WC jak ci mama dupę podetrze ;)

RivenoL

2011-11-21, 20:10
Koli powrócił, ciekawe kiedy zacznie wszystkich straszyć że do nich przyjedzie i im wpie**oli

ParanoiA

2011-11-21, 20:19
RivenoL napisał/a:

Koli powrócił, ciekawe kiedy zacznie wszystkich straszyć że do nich przyjedzie i im wpie**oli



ciekawe jak długo nim bana znowu wyrwie ;)

Psychiczny

2011-11-21, 20:27
Koli napisał/a:

Słaby ten strzał. Ja jak kogoś nokałtuję, to ten pada jak kukła. Wystarczy mi tylko jeden cios i z przeciwnika w 99% nie ma co zbierać. Tylko najwięksi kozacy wytrzymują moje uderzenie. Uczyłem się również technik wirującej pięści. Przeciwnikowi niby na pierwszy rzut oka nic nie jest, ale po paru dniach umiera. Nie stosuję jednak tego i nigdy nie stosowałem, bo nie jestem mordercą.


fajny jesteś ziomuś , nie wiem czemu Cie banują... przynajmniej polewa jest z jakiegoś trola ... ej .. weź znajdź admina i mu prawym sierpowym zajeb tak jak krowy ogłuszasz

fagin

2011-11-21, 20:34
Filmiki na sadolu jak ktoś się napie**ala/dostaje wpie**ol nigdy mi się nie znudzą ;d

evilmatt

2011-11-21, 21:07
Ta wersja jednego strzału powstrzymującego cwaniaka zdecydowanie bardziej mi się podoba:

I ta mina... :amused: