18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jebnięta madka

Halman • 2020-05-20, 06:24

przykłada nóż dziecku do gardła a potem dziobie niem (nożem nie dzieckiem) randomowy samochód...

zdun

2020-05-20, 07:18
To już czas na odebranie jej dzieci. Psychopatka która znęca się nad dziećmi i facetem właśnie poprzez takie akcje, ~zabije dzieci, zabije siebie.

garota

2020-05-20, 07:30
Straszne, ten drugi dzieciaczek na to patrzy a później dla zabawy ciachnie braciszka bo mamusia tak przecież robi. Szczerze może ktoś pomyśli że to tylko pie**olenie, ale jakbym znał taką babę to bym ją zaj***ł. Nie dość że miałbym trening przygotowawczy to bym jeszcze wyrwał chwasta. Ot taki ze mnie społecznik.

silwerbalk

2020-05-20, 07:44
Nie wiem czemu ale przyj***ł bym jej czymś w głowe za wyskakiwanie z kosą na dzieciaka/mnie.... Bo coś jej się w głowie poj***ło jak cygance w tobołku.... :-/

edmund

2020-05-20, 08:02
kwestia czasu jak coś dzieciom zrobi,
dzieci do ojca to nic im się nie stanie, babę do pierdla na dwa lata może zmądrzeje, a facet niech sobie szuka innej

JanMiodek

2020-05-20, 10:07
wiecie ze juz mogl jej wyjebac na leb ? zagrozenie zycia dziecka ;) widac na filmie. odkladam telefon i wale na leb az sucha zdycha poj***na szmaciura

Mgmacius

2020-05-20, 10:26
Sąd i tak przyzna matce bo dziecko z matka być powinno. I ch*j. Ile patologii widziałem gdzie dzieciak miałby 1000x lepiej w domu dziecka czy nawet w chińskim burdelu. Ale matka, k***a!

Zjebany_Ryj

2020-05-20, 12:58
Do takich patologii dochodzi dzięki socjalom typu 500+, dwa bombelki na karku i się pie**oli we łbie.
Kwestia czasu że i u nas ta sama biedota zacznie odpieralać takie sceny. Patola +

roman970227

2020-05-20, 13:05
Kurde chłop nagrał dowód ma, telefon do kieszeni i z partyzanta na ryj.

I nie pierdzielta, że to wina 500+
Bo zawsze taka jedna ameba społeczna trafi się na 9 normalnych.
Nie jestem za pis jak by co.
Jebac pis.

rzeznianumer5

2020-05-20, 15:14
Niem zamiast nim u ciebie na wsi mówią?

Asuritta

2020-05-20, 15:32
w Polsce i Uni pewnie jeszcze by dostała prawa rodzicielskie bo to KOBIETO podobna rasa z upośledzeniem mózgowym .... Oj my biedni Faceci i dzieci ... z jednej strony kobiety nas do granic szału doprowadzają z drugiej politycy okradają a sądy nas zawsze stawiają pod wszystkimi każdy od nas ma więcej praw np transo homo lgbt siusiako posiadający człek ....

polakwrocek

2020-05-20, 16:32
Lewaki mówią że kobieta jest zawsze ofiarą także tego....

contracts

2020-05-20, 17:51
1. Tym nożem to skóry nawet nie przetnie, aby skutecznie przeciąć skórę, tkankę mięśniową a dalej tętnicę potrzebowała by noża szefa kuchni.
2. To baba, gruba i brzydka która próbuje zwrócić na siebie uwagę.
3. Jest niedojrzała emocjonalnie i psychicznie aby wychowywać dzieci... ale ja jestem za wolnością ludzi więc... jeśli by ukatrupiła swoje dzieci to swoje geny by wyeliminowała z puli... Wiem że to sadystyczne :D ... ale dzisiaj dwójka dzieci albo za sto lat o wiele więcej takich durniów jak ta matka. Natura wiedziała co robi z selekcją naturalną, lepiej poświęcić dzisiaj jednego niż za tysiące lat miliony.

mazga50

2020-05-20, 19:24
Czy aby to matka tych dzieci?

longlong7

2020-05-20, 22:31
było takie zdjęcia jak stara baba została uduszona własnymi jelitami, wtedy było to troche szkoda baby ale może dostała za swoje?